Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows Mobile 3G

Windows Mobile 3G

WitekT 26 Lipca 2005 13:31

0 0

Mimo, iż Windows Mobile wspiera pewne standardy sieci 3G (m.in. 3G IP Multimedia System), jednak brak mu implementacji protokołów odpowiedzialnych za wideotelefonię. Niedługo powinno się to zmienić.
W październiku firma HTC zamierza wypuścić na rynek model Universal, który będzie wspierał wideokonferencje. Stanie się to możliwe dzięki podpisanej właśnie umowę z Dilithium Networks, która udostępni swoje rozwiązania (protokoły) do zaimplementowania w rozwiązaniach HTC. Dzięki nawiązanej współpracy należy spodziewać się wysypu nowych smartfonów 3G opartych o Windows Mobile na początku przyszłego roku.

Źródło tekstu: msmobiles, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-124-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet