Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows Mobile 3G

Windows Mobile 3G

WitekT 26 Lipca 2005 13:31

0 0
Mimo, iż Windows Mobile wspiera pewne standardy sieci 3G (m.in. 3G IP Multimedia System), jednak brak mu implementacji protokołów odpowiedzialnych za wideotelefonię. Niedługo powinno się to zmienić.

W październiku firma HTC zamierza wypuścić na rynek model Universal, który będzie wspierał wideokonferencje. Stanie się to możliwe dzięki podpisanej właśnie umowę z Dilithium Networks, która udostępni swoje rozwiązania (protokoły) do zaimplementowania w rozwiązaniach HTC. Dzięki nawiązanej współpracy należy spodziewać się wysypu nowych smartfonów 3G opartych o Windows Mobile na początku przyszłego roku.


Źródło tekstu: msmobiles, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-47-21.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet