Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows 10 Mobile w 7% telefonów z Windowsem

Windows 10 Mobile w 7% telefonów z Windowsem

LuiN 27 Listopada 2015 12:29

10 3

Jak podaje AdDuplex, Windows 10 Mobile jest zainstalowany już w 7% wszystkich urządzeń z mobilnym Windowsem. Jest to o tyle ciekawe, że oficjalna aktualizacja jeszcze nie ruszyła.

Ze statystyk wynika, że program testów nowych wersji systemu operacyjnego Microsoftu cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowników platformy. Zdecydowana większość urządzeń ma obecnie Windows Phone 8.1 - aż 78,9%.




Smartfony z Windows Phone 8.0 stanowią 9,1% rynku mobilnych okienek, a urządzenia z Windows Phone 7.x zaledwie 5.0%. Oficjalnej aktualizacji do Windows 10 Mobile dla wybranych urządzeń spodziewać należy się w grudniu.

Źródło tekstu: AdDuplex, wł     

Dodaj do:

Tagi: windows 10 mobile | microsoft

w sumie: 21
  • 0

    2. ~LTE  2015-11-27 12:41:45  host: 188.146.131.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Która najtańsza Microsoft Lumia ma Windows 10?

  • 1

    3. ~miku666  2015-11-27 12:42:06  host: host-178.219.120.38-c3.net.pl

    Posiadam lumię 1520 i osobiście czekam na windows 10 mam 10 już na laptopie i sobie chwalę ten system

  • 1

    4.  2015-11-27 12:50:25

    Ja mam 535 i nie tęsknię za zmianą systemu. Może kiedyś...

  • 0

    5.  2015-11-27 13:14:20

    @2 w teorii wystarczy L520 jednak przy W10M 512MB RAMu i 2x1GHz to dość mało. Trzeba się wtedy przyzwyczaić do częstego widoku "ładowanie aplikacji".
    Najlepszym kompromisem cena/podzespoły/W10M to Lumia 635 ale z 1GB RAMu.

  • 1

    6.  2015-11-27 13:26:30

    Moja Lumia 520 działa super na WP 8.1 i nie zamierzam aktualizować do WP 10.
    Jak coś działa dobrze, to po co się pchać w "nieznane". :)

  • 0

    7. ~jarko  2015-11-27 14:03:13  host: 188.146.135.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Posiadam W10 na swojej L630. Ma kilka bugów, czasem potrafi się zrestartować i wyrzucić z jakiejś apki ale poza tym działa płynnie jak na 512MB. Czekam na oficjalną wersję i już nie wracam do 8.1 :)

  • 0

    8.  2015-11-27 15:26:31

    2. ~LTE 2015-11-27 12:41:45 host: 188.146.131.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Która najtańsza Microsoft Lumia ma Windows 10?
    Lumia 550.cena 550 zł.

  • 1

    9. ~  2015-11-27 15:34:50  host: 91-233-112-138.dg-net.pl

    Za 550 to kupimy 640 i 735 i to najlepsze słychawki w tej cenie i z pewnym W10m :-)

  • 0

    10.  2015-11-27 15:42:54

    9, Dokładnie i oba szczerze polecam - zależnie od preferencji wielkości ekranu. 735 robi słabsze zdjęcia, ale ma ekran OLED i ładowanie indukcyjne, 640 ma fajniejsze fotki, jest większa no i ciut brzydsza w moim odczuciu, ale jest minimalnie tańsza. Wydajność ta sama, czas pracy podobny - czasem przekraczający 2 doby.

  • 1

    11. ~jarek  2015-11-27 16:26:33  host: apn-31-1-83-253.dynamic.gprs.plus.pl

    10. Czas pracy zależy od wielu czynników. Ja swoją 640 ładuję co niedzielę i na tydzień starczy. Przez tydzień kilkanaście rozmów i smsów. Służbową 535 tak samo.

  • 0

    12. ~dsad  2015-11-27 18:38:19  host: 188.146.136.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W10 najlepszy szpieg w historii...

  • 0

    13. ~arczi  2015-11-27 19:13:03  host: 31-179-245-218.pawluk.org

    od kilku dni używam i jestem pod wrażeniem...

  • -1

    14. ~  2015-11-27 19:47:01  host: host-81-190-104-119.rzeszow.mm.pl

    czy win10 mobilny jest tak samo beznadziejnie mało wydajny jak ten na laptopy/pc? przeciez to jest jakaś tragedia

  • 0

    15. ~Kajko  2015-11-28 00:58:02  host: google-proxy-66-102-9-21.google.com

    *2 *5 lumia 435 ds ma dostac w10 robi tylko troche kiepskie zdjecia ale bateria i plynnosc dzialania jest bez zarzutu no i cena mozna nowa zlapac za ok250 zl

  • 0

    17. ~KWT  2015-11-28 13:34:21  host: n20-02-08.opera-mini.net

    16). choć jeden raz z tym się zgodzę

  • 0

    18.  2015-11-28 14:48:49

    16 od przyszłego roku możesz mieć problem z symbianem...

  • 0

    19.  2015-11-29 15:03:14

    Ja mam L925 i nie narzekam na 8.1 zobaczymy jak wyjdzie oficjalny WM10... Do mnie przyjdzie wcześniej bo mam bez brandu opa

  • 0

    20. ~  2015-11-29 15:04:50  host: host-81-190-104-119.rzeszow.mm.pl

    win 10 to jakaś tragediia (dla laptopw) - to oznacza że informatycy sa tak beznadziejni, że już produkują tylko chłam, a managerowie kompletnie nie panuja nad chaosem

    a Polacy z microsofta nawet nie potrafia przetłumaczyć sensownie głównych elementów - w połączeniach wifi jest chocby taki kwiatek jak otwarte zamiast niezabezpieczone/niekodowane w przeciwieństwie do zabezpieczone

  • 0

    21. ~  2015-11-30 11:17:28  host: 178235243248.warszawa.vectranet.pl

    jak wyrzuca zuna i porobią foldery jak w prawdziwym win 10 czy androidzie to maja przyszlosc jak będą klonować Isrona to skoncza marnie

  • 0

    22. ~Jack Be.  2015-12-07 21:11:52  host: user-94-254-147-41.play-internet.pl

    parę dni temu zainstalowałem 10tke,tylko temu,że były już osoby polecające w kilku artykułach w necie.ostania listopadowa aktualizacja miała już rozwiązać problemy.zainstalowałem na swoją Lumie 730 dual sim i jazda..system śmiga szybciej,jakby błyskał tak ujmę.ale momentami "potyka się o drobne kamyczki" czasem w ustawieniach złapie zwieche i wywali.ale nie jest to aż takie klujące w oczy.interfejs i wygoda jednak nadrabiają stratę.aż doszedłem do dwóch wad,na których powiedziałem -o nie!powrót do 8.1!
    1. aparat: ktoś go chwalił w jakimś artykule,że w 10tce lepszy jest.zaje... bym w mordę temu co to napisał i zrobiłbym mu testy na obecność narkotyków w organizmie.gorsze zdjęcia,dłużej i gorzej łapie ostrość,czas wykonania zdjęcia od chwili naciśnięcia dłuższy,obraz może zdążyć się troszkę rozmyć-porażka!!Lumii Kamerze z wersji 8.1 może lizać stopy

    2. odtwarzacz muzyczny: nie odtwarza wszystkich piosenek,potrafi "zgubić" albumy.zachowuje się jak blokers na zejściu.menedżer plików podobnie

    na koniec jeszcze bateria.zżera akumulator szybciej,w połowie dnia musiałem zapinać Lumie od tyłu ładowaczem,co zazwyczaj robię późno wieczorem ;)

    nie wszystko złoto co się świeci.może karoseria kusi ale pod spodem jeszcze trochę pognity i rdza.lepszy zwykły zadbany niż alfa romeo

Dodaj swoją opinię