Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows 10 już do pobrania na telefony

Windows 10 już do pobrania na telefony

LuiN 12 Lutego 2015 21:22

7 1

Microsoft udostępnił uczestnikom Windows Insider Program aktualizację Windows Phone 8.1 do najnowszego Windowsa 10 Technical Preview.

Aby pobrać na telefon nową wersję systemu należy uprzednio zarejestrować się w programie deweloperskim Microsoftu pod tym adresem. W tym celu wystarczy podać swój login i hasło stosowane w sklepie z aplikacjami i wypełnić kilka brakujących pól formularza. Następnie wchodzimy do sklepu na telefonie i wyszukujemy aplikację Preview for Developers, po jej zainstalowaniu logujemy się w niej na konto deweloperskie i zatwierdzamy udział. Teraz wystarczy już tylko wejść w ustawienia telefonu i tu w pozycji Aktualizacje sprawdzić ich dostępność. Wgranie nowego oprogramowania nie narusza zawartości pamięci telefonu, nie wpływa też na gwarancję.

Microsoft określa udostępnioną wersję Windowsa 10 jako bardzo wczesną i zawierającą jedynie niewielką cześć funkcji, które trafią do finalnej wersji systemu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by później je doinstalowywać w ramach kolejnych aktualizacji.




Windows 10 dostępny jest aktualnie jedynie na 6 modeli Lumii: 630, 635, 730, Nokia Lumia 830, oraz 636 i 638. W najbliższym czasie lista ta zostanie rozszerzona.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia | microsoft | nokia | windows 10

w sumie: 32
  • 0

    13. ~skalarek  2015-02-12 23:27:01  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Więcej informacji jest tutaj: http://tlp.is/5e4

  • 0

    14. ~skalarek  2015-02-12 23:28:01  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    A chyba zaszaleję ;)

  • 0

    15. ~XYZ  2015-02-12 23:35:26  host: 89-78-148-66.dynamic.chello.pl

    Sporo błędów, jak ktoś używa telefonu na codzień to lepiej poczekać. Beta, więc błędy są.

  • 2

    16. ~skalarek  2015-02-13 00:58:08  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Pierwsze wrażenie: ale przycina....

  • 0

    17. ~skalarek  2015-02-13 01:04:18  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Przycina bo się wszystko aktualizuje. Jutro podzielę się wrażeniami a dziś dosyć tego spamowania :)

  • 0

    18. ~  2015-02-13 06:24:43  host: n09-04-01.opera-mini.net

    a ja probuje przesiasc sie z androida na WP ale ciezko to idzie. Czy w 8.1 jest menedzer plikow, jak mozna ustawuc swoj dzwiek jako dzwonek? w andku chyba bardziej intuicyjnie jest to zrobione.

  • -1

    19.  2015-02-13 06:59:32

    @2: skoro tak, to po co piszecie o Preview for Developers - to inny program dotyczący aktualizacji dla WP8.1 - mieszacie ze sobą dwie rzeczy!!!

  • -1

    20.  2015-02-13 07:00:15

    @2: " wyszukujemy aplikację Preview for Developers" - NIE! Windows Insider - dwie różne aplikacje!!!!

  • -1

    21.  2015-02-13 07:01:20

    @3: cos marudzisz, bo foldery sa w W8.1 Denim albo w ramach PfD

  • 0

    22. ~wania  2015-02-13 07:38:39  host: 85.219.203.3

    Do 18 - mylisz WP7 z WP 8.1, teraz można już samemu ustawić dźwięk dzwonka i robi się to tak samo łatwo jak w Androidzie. Menadżer plików też już jest od dawna.

  • 0

    23.  2015-02-13 07:49:58

    Po co ludzie tak chętnie robią za darmowych betatesterów? Stary już chyba jestem, bo pamiętam inne czasy. Tak jak i z np, grami, dziś młotki stoją w kolejce żeby zapłacić za możliwość grania w alpha... Ich pieniądze, ich sprawa. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny, że sądzi, że jego feedback będzie miałwpływ na cokolwiek związanego z WP to gratuluję i radzę przypomnieć sobie np. przycisk start w stacjonarnym 8 i to jak długo MS zwlekał z opamiętaniem, bo "wiedział lepiej". Nic w usability nie będzie zmienione (no, chyba, że MS gra w dobrego wujka i przeniesie z powrotem pasek adresu przeglądarki na dół z góry ekranu (chyba, że już to zmienili)). Jedyne co może wyjść to jakieś problemy sprzętowe, bo chyba MS w ogóle swoich urządzeń nie testuje (Lumia 535....). Ale też to jest naciągane, bo modeli z WP od MS/Nokii jest raptem kilka...
    No ale nic, pobierajcie i marnujcie swój czas. W końcu jest wasz :-).

  • 0

    24. ~cq  2015-02-13 08:51:26  host: n15-03-06.opera-mini.net

    @23. witam cię mlotku

  • 0

    25. ~ziutasek  2015-02-13 09:30:32  host: dnl165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23 Sig - nie ludzie tylko znudzone mopsy które zamiast pożyć w realu ekscytują się aktualizacjami "smarkfonów" czy "pejsbukiem" ...

  • 1

    26. ~Xavi  2015-02-13 10:59:22  host: 89-77-106-88.dynamic.chello.pl

    *wiklef *galtom nie macie racji kolega dobrze mówi! Jeśli dobrze rozumiem a tak napisał ma na myśli foldery na liście aplikacji a tych nie ma nadal sam na nie czekam. nie chodzi o foldery na pulpicie tylko liście aplikacji a to różnica!

  • 0

    27. ~  2015-02-13 11:44:05  host: n12-02-05.opera-mini.net

    wania, teraz mam Lumie 520 WP8.1 i nie mige ustawic dzwonka. Menadzera sciagnalem ze sklepu ale gorszy niz w andku. Nie mozna tak latwo ptzenosic plukow miedzy folderami. Jeszcze potestuje

  • -1

    28.  2015-02-13 11:47:46

    @10 -to akurat nie sa funkcję aż tak mega istotne :P

  • 1

    29. ~skalarek  2015-02-13 12:14:34  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Działać działa ale interfejs bardzo niespójny: tu takie przełączniki, tam inne, tu takie menu tam inne. Sami nie wiedzą jeszcze chyba co zaproponować końcowemu użytkownikowi i chcą zebrać opinie. Moim zdaniem tak naprawdę to w chwili gdy interfejs 8.1 dopiero co stał się spójny oni zaczynają go zmieniać... Gonią sami nie wiedząc za czym.

  • 0

    30. ~Kazek  2015-02-13 16:40:51  host: f93-138.icpnet.pl

    Skuteczny sposób na pobranie jest tutaj download.net.pl/przetestuj-windows-10-na-swoim-smartfonie-juz-dzisiaj/n/5805/

  • -1

    31. ~wania  2015-02-13 17:48:09  host: z28-11.opera-mini.net

    Do 27 - ale po co Ci jakiś menadzer dzwonków? Podpinasz telefon kablem do komputera, kopiujesz z niego piosenkę/dzwięk jaki chcesz miec na dzwonek, następnie w telefonie wchodzisz w ustawienia/ dzwonki+dzwięk i tam wybierasz muzykę/ dzwięk (ten skopiowany z komputera) i masz gotowy dzwonek. Do każdego kontaktu możesz ustawić inny sygnał powiadamiania/ dzwonka.

  • 0

    32. ~Ploosh  2015-02-14 01:09:02  host: apn-31-2-85-140.dynamic.gprs.plus.pl

    ściągacie ze sklepu aplikacje "zrób dzwonek" i robicie dzwonek jaki chcecie i dla kogo chcecie o danej długości o od którego momentu wam pasuje

Dodaj swoją opinię