Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wind Mobile dostarczy Plusowi pocztę głosową nowej generacji

Wind Mobile dostarczy Plusowi pocztę głosową nowej generacji

sirmark 26 Sierpnia 2015 12:43

8 9

Wind Mobile podpisał z Polkomtelem list intencyjny na dostarczenie platformy poczty głosowej oraz nowych usług głosowych dla sieci Plus.



W ramach współpracy Wind Mobile dostarczy Polkomtelowi platformę poczty głosowej nowej generacji, która umożliwi realizację usług głosowych optymalizujących i podnoszących jakość obsługi klienta, zarówno abonentów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowa platforma pozwoli klientom na uruchomienie usług, stanowiących ciekawą alternatywę dla osób chcących być w stałym kontakcie. Mowa tu między innymi o takich usługach jak dostęp do poczty głosowej z poziomu aplikacji mobilnej, wysyłanie nagrań głosowych w formie wiadomości MMS czy możliwość wysłania automatycznego powiadomienia SMS, którego treść można wybrać w trakcie połączenia z pocztą głosową niedostępnego odbiorcy.




Współpraca w powyższym zakresie będzie realizowana w modelu Revenue Share (dzielenie się przychodami), który angażuje obie strony zarówno w ścisłą współpracę w zakresie rozwoju produktu jak i zarzadzanie poszczególnymi usługami.

Wind Mobile współpracuje z Polkomtelem od wielu lat. Wdrożenie poczty głosowej, będzie kolejnym dużym projektem obok usługi Czasoumilacz czy Ad Servera, który realizujemy dla sieci Plus. Cieszymy się, że nasza platforma poczty głosowej znalazła uznanie u kolejnego operatora, gdyż pozwala nam to poważnie myśleć o sprzedaży tego produktu poza granicami naszego kraju. Ponadto realizujemy ten projekt w modelu revenue share, co jest strategicznym kierunkiem dla nas i poszerza portfolio naszych platform, ukierunkowanych na długofalowe generowanie powtarzalnych przychodów - mówi Tomasz Kiser, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Business Unit Telco Grupy Wind Mobile.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:

Tagi: plus | polkomtel | wind mobile

w sumie: 41
  • -1

    24. ~Tigra  2015-08-26 14:53:09  host: 92.60.132.22

    @22 dokładnie ale pewnie nie zdaje sobie sprawy do końca co tak naprawde pisze

  • 0

    25.  2015-08-26 14:54:06

    jerzy: masz racjamę, mea culpa. Ale warto poczytać o tym więcej, stanowisko sądów jest dość.. luźne w tej kwestii.

  • 0

    26. ~Tigra  2015-08-26 14:55:38  host: 92.60.132.22

    no i o to od początku chodziło, ciezkie to chyba nie bylo do zrozumienia

  • 1

    27.  2015-08-26 14:59:00

    Tigra: raz, przeczytaj komentarz numer 23 ; dwa, nie jestem biegły w prawie, ale tyle razy widziałem podobne newsy publikowane, że gros serwisów musiało by paść, albo mieć założone sprawy ; trzy, to ty zacząłeś wycieczki osobiste w komentach wyżej, więc teraz się nie wybielaj.

  • 1

    28.  2015-08-26 15:12:56

    Tigra: przestań wypisywać bzdury. Kolejne komentarze będą kasowane.

  • 0

    29. ~dekle  2015-08-26 15:17:45  host: apn-95-41-178-22.dynamic.gprs.plus.pl

    Czytam Was i stwierdzam ze znowu jestescir ciemnym ludem. Otoz wylaczenie poczty to poczatek zabawy. W play wlacza sie po wylaczeniu poczty notka sms czy inna bzdura na ktorej play tez zarabia czy to poprzez terminowany sms czy mtr bo polaczenie przychodzace.

    zatem wyedukujcie sie i wylaczajac poczte wylaczajcie reszte produkto

  • 0

    30.  2015-08-26 15:31:47

    17 - ale jednak nie uważasz, ze to ja decyduję? Nie, Twoja opinia zupełnie mnie nie przekonuje ;-) Polityczne zaangażowanie? O polityce tylko z jednym kolegą rozmawiam - a i to zwykle podniesionym głosem obaj się wówczas posługujemy ;-)
    29 - nie jest tak u każdego jak Plej... Od tego może byśmy zaczęli?

  • 0

    31. ~pabloki  2015-08-26 15:34:11  host: 188.146.131.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    29 spróbuj wyłaczyc poczte w tmobile od razu. nie da sie. musisz wyłaczyc przekazy połaczeń i może po 6 miesiącach sie wyłaczy sama. w plusie chyba od razu wyłaczaja , nie wiem jak w orange.

  • 0

    32. ~acd  2015-08-26 16:06:54  host: n16-09-01.opera-mini.net

    30 Wlo
    Nie mialem nic zlego na mysli. Ludzie - byznysmeni i inni - przez przypadkowy kontakt robia potem wspolnie dobre interesy. To wyrazilem w ostatnim zdaniu. Zycze sukcesow!

  • 0

    33.  2015-08-26 16:16:12

    30 - ja też nie - mówiłem o poczcie głosowej ;-) Wspólny biznes? To chyba nie jest miejsce na takie rozmowy? Poza tym... Działam w dość niszowej sferze usług dla firm. Mam ustabilizowaną sytuację, także w zakresie współpracy z innymi specjalistami w mojej branży.

  • 0

    34. ~acd  2015-08-26 16:47:40  host: n29-01-09.opera-mini.net

    33 Wlo
    Wszystko jasne. Ja prowadze biznes i stad moja wypowiedz. Tutaj napewno nie rozwinalbym tematu. Tylko kontakt KONTROLOWANY. Jeszcze raz Czesc

  • 0

    36. ~  2015-08-26 17:00:07  host: ip-5-172-247-233.free.aero2.net.pl

    33 wlo - sprzątanie lokali usługowych to nie jest niszowa sfera ;-)

  • 0

    37.  2015-08-26 17:06:35

    36 - jeśli tak mówisz, to pewnie coś na ten temat wiesz? Duża konkurencja? Bo może bym się zainteresował inwestycjami w ten sektor?

  • 0

    38.  2015-08-26 18:20:59

    Kolejna zmowa Wind Mobile z operatorami - po Halo Dzwonkach, przyjdzie czas na NOWĄ POCZTĘ GŁOSOWĄ. Ale oni są pazerni.

  • 0

    39. ~Baldur  2015-08-26 18:22:43  host: aq02.aqua.com.pl

    Skoro współpraca się układa to po co zmieniać partnera. Z tego założenia chyba wyszedł Plus, a co do samych usług Wind jest ok.

  • -1

    40.  2015-08-26 20:14:53

    Oj to bardzo innowacyjna będzie... Plus jeszcze w XX wieku?

  • 0

    41. ~  2015-08-26 21:22:40  host: public-gprs351247.centertel.pl

    Plus i Cyfrowy Polsat są w 19 wieku andal :D technologicznie.

  • 0

    42.  2015-08-26 21:35:51

    Kolejny gniot po czasouprzykrzaczu i innym graniu na czekanie będą wciskać ...

  • 0

    43. ~Tomasz Karaś  2015-08-27 12:36:59  host: fbd124.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekaw jestem, jak to będzie funkcjonowało. Znając jednak Plusa można być spokojnym, że cokolwiek wprowadzą nie przyniesie im wielkiego wstydu, a ludzikom z telefonami Plusa rozpaczy :-) Rozszerzenie funkcjonalności appki mobilnej to zawsze będzie dobry krok.

  • 0

    44. ~Nikita  2015-08-27 16:23:29  host: 093105178102.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Czemu gniot? Może wyjść ciekawa usługa. Może nie każdy potrzebuje poczty głosowej, ale mi w pracy nie zawsze wypada odebrać, więc z poczty korzystam czasem. A jak to ma być jeszcze lepsze, to czemu nie? Plusowi zawsze można dać szansę.

Dodaj swoją opinię