Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WiMP wprowadza nową wersję aplikacji dla systemu iOS

WiMP wprowadza nową wersję aplikacji dla systemu iOS

LuiN 6 Maja 2013 10:56

1 2

track radio plm Muzyczny serwis streamingowy WiMP rozbudował aplikację dla systemu iOS o nowe funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy iPhone'ów i iPadów.

Wśród nowości znajdują się katalogi albumów i playlist, opisy poszczególnych gatunków oraz stacje radiowe oparte na twórczości poszczególnych artystów czy piosenkach. Niebawem zostanie także wprowadzona aktualizacja aplikacji deskotopowej na komputery stacjonarne pracujące w środowisku Windows oraz Mac OS.
Dzięki współpracy z Echo Nest, firmą specjalizującą się w dostarczaniu informacji na temat muzyki, WiMP wprowadza dwie nowe funkcje pozwalające użytkownikom na uzyskanie łatwego dostępu do dużej ilości muzyki odpowiadającej ich osobistym preferencjom. W trakcie słuchania piosenki, użytkownik może skorzystać z opcji radia, by odkryć utwory zbliżone do odsłuchiwanego w danym momencie. Podobna możliwość występuje na stronach artystów, na których można posłuchać radia, którego playlista składa się z utworów podobnych wykonawców.

Źródło tekstu: WiMP     

Dodaj do:

Tagi: wimp

w sumie: 4
 • -1

  3.  2013-05-06 17:52:32

  jeżeli nie możesz się na nic konkretnego zdecydować, to twój problem. Ja korzystam z WIMP i z Muzodajni i z obu jestem bardzo zadowolony. I nie mam zamiaru z żadnego z nich rezygnować. Trzeba wiedzieć, co się lubi, a nie psioczyć bez żadnych podstaw.

 • -1

  4.  2013-05-06 17:53:13

  W pełni z Tobą się zgadzam!

 • 1

  5.  2013-05-06 18:09:47

  3. Rork - człowiek wyraził swoją opinię... Niczego ani nikogo się nie czepia... Ty czepialstwo uprawiasz, bo Paweł stwierdził, że to co Tobie się podoba, nie podoba się Jemu (zauważ, ze wcześniej zamieścił swoją opinię, więc nie czepia się Ciebie) . Tak więc nie wpisuj się w tę większość komentatorów Telepolis wytykających innym czego nie zrobili ;-) Ja nie używam żadnego z wymienionych przez Niego systemów - nie znam, mógłbym powiedzieć, że są słabe - bo np. nie słyszałem o nich od nikogo znajomych. Za to korzystam, odkąd jest, z Muzodajni - uważanej za wyjątkowo słaby serwis przez wielu tutejszych komentatorów, nawet przeze mnie do niedawna nie była jakoś wyjątkowo oceniana. Polepszyło się bo dają lepszej jakości MP2, lepszej jakości znaczniki (z dobrej rozdzielczości okłądami płyt w większości już), zrezygnowali z nikomu nieprzydatnych formatów...

 • 0

  6.  2013-05-06 18:41:02

  wlo, jak gość sam się ze sobą zgadza :))) to o czym tu dyskutować. A wracając do WiMP i jego słabych stron to już sam fakt że aplikacja wymaga środowiska Adobe Air jest jak na obecne czasy dość dziwna. Może jak ktoś słucha muzy lekkiej, łatwej i przyjemnej to znajdzie ją w WiMP, ja swoją znalazłem na Spotify i korzystam bez ograniczania się co do ilości urządzeń na których mam zainstalowaną aplikację.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet