Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WiMAX w Rosji w 30 miastach

WiMAX w Rosji w 30 miastach

WitekT 2 Stycznia 2006 12:27

0 0
GlobeTel wraz z rosyjską firmą Internafta planuje uruchomić WiMAX w 30 miastach Federacji Rosyjskiej. Planowane są 3 etapy po 10 miast w ciągu 27 miesięcy, a ich koszt to 600 mln dolarów.

Przygotowania do pozwolenia trwały 6 miesięcy i obejmowały spotkania z przedstawicielami rosyjskich władz różnego szczebla, zakończone demonstracją działania sieci w budynku rosyjskiej Dumy.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Jedi  2006-01-02 16:17:17  host: egc13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak mozna było się domyślać "wraz z rosyjską firmą Internafta". Sieć za petrodolary. Bo żadnej innej firmy nie stał byłoby na taki luksus...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet