Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WiMAX w Rosji w 30 miastach

WiMAX w Rosji w 30 miastach

WitekT 2 Stycznia 2006 12:27

0 0
GlobeTel wraz z rosyjską firmą Internafta planuje uruchomić WiMAX w 30 miastach Federacji Rosyjskiej. Planowane są 3 etapy po 10 miast w ciągu 27 miesięcy, a ich koszt to 600 mln dolarów.

Przygotowania do pozwolenia trwały 6 miesięcy i obejmowały spotkania z przedstawicielami rosyjskich władz różnego szczebla, zakończone demonstracją działania sieci w budynku rosyjskiej Dumy.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Jedi  2006-01-02 16:17:17  host: egc13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak mozna było się domyślać "wraz z rosyjską firmą Internafta". Sieć za petrodolary. Bo żadnej innej firmy nie stał byłoby na taki luksus...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.