Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wii i Xbox 360 w ofercie Plusa

Wii i Xbox 360 w ofercie Plusa

LuiN 1 Grudnia 2010 10:53

0 0

Od 2. grudnia w cennikach Plusa dostępne będą konsole do gier: Nintendo Wii i Xbox 360.

Play od 1. września oferuje swoim klientom możliwość podpisania umowy abonamentowej z konsolą Sony PlayStation (stacjonarną lub mobilną) zamiast telefonu. http://telepolis.pl/news.php?id=19224 Na podobny pomysł wpadł właśnie Plus, który swoim klientom zaproponuje od 2. grudnia produkty konkurencji: Xbox 360 (wersja 4 GB) od Microsoftu oraz Wii od Nintendo.




Konsole będą dostępne w taryfach abonamentowych, Mix oraz w ofercie iPlus.

Oprócz konsoli klienci Mix-a otrzymają promocyjny pakiet 2 tys. MMS-ów do Plusa aktywowany automatycznie wraz z aktywacją karty SIM (ważność pakietu to 17856 godzin). Ważność pakietu będzie można sprawdzić kodem *121#.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2.  2010-12-01 11:02:35

    @1: Przecież w Plusie mają czasowstrzymywacz to może być i 2 września :)

  • 2

    3. ~bzz  2010-12-01 11:42:30  host: korp14.avistamedia.pl

    Obserwując ten uwsteczniający technologicznie trend nie pozostaje mi nic innego, jak czekać, aż Orange wprowadzi SNES-a i Segę Saturn.

  • 2

    5. ~Th0mas  2010-12-01 11:48:44  host: user-188-33-109-170.play-internet.pl

    Nie wpadli na podobny pomysł tylko zerżneli oferte, bo widza, ze w Play to sie sprzedaje calkiem niezle

  • -2

    6. ~kalifar  2010-12-01 12:13:22  host: w3cache.aon.edu.pl

    miałem nie przedłużać umowy z plusem albo brać ofertę bez telefonu ale w takim przypadku to nie ma co prezent pod choinkę już mam!!!:D

  • 2

    7. ~bzz  2010-12-01 12:42:27  host: korp14.avistamedia.pl

    7 - zerknij wcześniej do jakichś marketów i przemyśl, czy nie będzie Ci taniej, jak weźmiesz abonament bez telefonu i konsolę na raty, błagam.

  • -2

    8. ~kalifar  2010-12-01 12:46:31  host: w3cache.aon.edu.pl

    Telefonu nie chcę bo już dwa u mnie leżą nieużywane na raty to tak średnio chce mi się brać w jakimś sklepie z tego powodu iż za dużo druczków. A dzwonić i tak dzwonię więc coś bym musiał wybrać a że telefon już mam to chociaż będę miał na czym pograć z kolegami jak wpadną!!!!

  • 2

    9. ~bzz  2010-12-01 12:48:01  host: korp14.avistamedia.pl

    Dzięki wielkie za odpowiedź, ale nie obchodzi Cię to, że przepłacisz? Wiadomo, super sprawa ze znajomymi, ale nie za wszelką cenę.

  • -2

    10. ~kalifar  2010-12-01 12:50:55  host: w3cache.aon.edu.pl

    myślę że jakby dali puzzle 2 mln elementów albo małego chemika to ty byś się najbardziej cieszył bo to rozwija. Twoje myślenie jest takie moje jest inne i niech tak pozostanie dla mnie oferta jest ok a tobie jak nie pasuje to nie bierz.

  • 1

    11. ~Alkoholik  2010-12-01 12:53:47  host: aegl7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja czekam jak do abonamentu będą dawać przydział piwa co miesiąc, np. biore taryfe biznes 200 i uprawnia mnie ona to do 2-3 puszek piwa dziennie.

  • 2

    12.  2010-12-01 13:00:21

    10 - Ani słowa nie było o rozwoju, ale o pieniądzach. Masz rację, to rewelacyjna oferta na święta, dla takich ludzi, jak Ty. Zwłaszcza w plusie. Z pozdrowieniami. Merry Christmas.

  • 0

    13. ~ramlo  2010-12-01 13:14:48  host: aazg83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest sposób na wpuszczenie konsoli w koszty firmy. to mi się podoba ciekawe co na to US

  • 0

    14. ~Masala  2010-12-01 14:31:00  host: 212.160.172.70

    @3 - Gdyby SNES był w Orange Delfinie 29zł na 12 msc za 1zł to brałbym w ciemno z sentymentu ;)

  • 0

    15. ~Adaś  2010-12-01 14:48:54  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Nie wiem po co to w cenniku Plusa ? Lepiej się zatroszczyć o telefony, ich ceny oraz niezłe abonamenty a nie wrzucać konsole do cennika u operatora komórkowego.

  • 0

    16. ~mati  2010-12-01 16:11:53  host: evl105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    będzie bardzo mało tych konsol więc kto pierwszy ten lepszy

  • 0

    17. ~wojtas  2010-12-01 17:35:40  host: static-78-8-208-201.ssp.dialog.net.pl

    niedługo będą promocje dla rolników: np. ab za 100 zł i do tego siewnik za 1 zł , ab za 200 i jałówka na 3 lata za 1 zł, dramat!!!!

  • 0

    18.  2010-12-01 19:46:29

    @5 tak samo mozna napisac, ze play zerznal oferte z Anglii czy Irlandii...

  • 0

    19. ~joa  2010-12-01 19:57:33  host: 178235007107.warszawa.vectranet.pl

    nie zerżneli ofert tylko play zerzna plusa - plus to wymyslil wczesniej

  • 0

    20. ~IKS  2010-12-01 21:08:43  host: 80.238.78.193.ip.abpl.pl

    Porównajcie "promocyjne" ceny konsol w Plusie i ceny na wolnym rynku.To oferta dla tych których nie wpuszczają do MediaMarkt

  • 0

    21. ~Adaś  2010-12-01 21:51:10  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Nie sądzę aby w Play tak szły te konsole, więcej pisania niż kupowania taka prawda. Co do tego kto od kogo to prawda. Można wymieniać na każdą sieć co od kogo wzięła. Play np. po Heyah międzynarodowe wzięła. Plus po Play konsole. Ale to nie zmienia faktu że sprzedawanie konsol do grania jest po prostu bezsensowne. To tak samo mogli by sprzedawać pralki i lodówki do abonamentu.

  • 0

    22. ~Czekolaodwy  2012-06-12 15:37:53  host: 109.95.177.92.bdi.net.pl

    jezeli ktos pisze ze oferta nie ma sensu bo w mediamarkt jest taniej... nie mysli :P Biore abonament...ktory i tak bym mial...a konsole dostaje za darmo...a nie 700 zl...ech ludzie to takie trudne do zrozumienia?

Dodaj swoją opinię