Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wiemy już wszystko o Xiaomi Mi 5

Wiemy już wszystko o Xiaomi Mi 5

LuiN 13 Stycznia 2016 17:48

4 4

Xiaomi Mi 5 pojawił się na stronie sklepu internetowego GearBest z kompletną specyfikacją. Chociaż oficjalna prezentacja odbędzie się 20 lutego, już teraz wiemy o nowym flagowcu chińskiej firmy właściwie wszystko.



xiaomi mi 5 gearbest pre launch xiaomi mi 5 gearbest pre launch xiaomi mi 5 gearbest pre launch




Telefon zaoferuje 5,2-calowy ekran QHD (565 ppi) chroniony szkłem Gorilla Glass 4 2.5D, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, główny aparat 16 Mpix z podwójną lampą (F/2.2, filmy 4K), przedni aparat 8 Mpix, dwa gniazda kart SIM, łączność LTE (1800/2100/2600 MHz) i potężny jak na tę przekątną ekranu akumulator o pojemności 3600 mAh.

Smartfon pracować będzie pod kontrolą zmodyfikowanego Androida 5.1 - MIUI 7. Za telefon z 16 GB pamięci wewnętrznej zapłacić trzeba 625,82 dolarów, z kolei urządzenie uzbrojone w 64 GB pamięci to wydatek 728,28 dolarów.

Zobacz: Xiaomi oficjalnie wchodzi na polski rynek

Źródło tekstu: Android Headlines, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi 5 | xiaomi

w sumie: 27
  • 1

    8.  2016-01-13 18:47:51

    Akumulator gorszy, niż w znacznie tańszym Redmi 3. Dodatkowo standardowo brak NFC :(

  • 0

    9. ~  2016-01-13 18:49:33  host: adgk116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowym flagowców z podwójną lamą.

  • 0

    10.  2016-01-13 19:09:31

    3, 7, 9 - dzięki, poprawiłem.

  • 0

    11.  2016-01-13 19:09:39

    Ale te lamy to jak dostarczają ? :D Powinien być jakiś zbiór śmiesznych wpadek :) Głupcy, nie głupcy...Inna sprawa, że kupują często "swoje", a niektóre firmy mają tam problemy. Tak jak Xiaomi nie ma w Europie tak i niektórych firm nie ma w Chinach (jeśli chodzi o sprzedaż).

  • 0

    12. ~  2016-01-13 19:33:10  host: aabh168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6, jedzmy fekalia! Miliardy much na całym świecie nie mogą się mylić! Można zaklinać fakty, ale to jest jakościowo średnia półka. Oczywiście Xiaomi ma świetny stosunek ceny do jakości, ale nie więcej. Ekran OK, średni żywotnościowo akumulator, zabugowany soft, średni aparat, wykonanie ujdzie, bardzo rysujący się ekran. Na papierze OK, po wyjęciu z pudełka OK, po kilku miesiącach w porównaniu do innych smartfonów szału nie ma i wychodzą wady telefonu. Na czymś chińczyk musi oszczędzić. Ale oczywiście są zaklinacze węży, którzy zaklinają rzeczywistość że pomiędzy Audi/BMW a Dacią też nie ma różnicy. To i to ma koła, silnik, drzwi i przewiezie 4 litery z punktu A do B. Jakoś trzeba leczyć kompleksy ;)

  • 0

    13. ~  2016-01-13 19:35:37  host: aabh168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aaaa i jak doliczymy VAT, to już jest mniej różowo. Gwarancja, a raczej serwis u jakiegoś janusza też nie plusują. No chyba, że ktoś liczy się z odsyłaniem telefonu do Chin. I gwoli ścisłości sprostujcie ten news o tym, że Xiaomi wchodzi do Polski. To bajki, a Wy bez sprawdzenia je powielacie.

  • 0

    14. ~m76  2016-01-13 19:57:24  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    16MB-625$, 64MB-728$
    ceny ze strony ... GearBest

  • 0

    15. ~m76  2016-01-13 19:58:38  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    http://tlp.is/8o7 gearbest. com / mi5-_gear/

  • 0

    16.  2016-01-13 20:01:29

    @14 ceny są wymyślone. GB sam nie wie jakie będą, ale przecież nie da mniejszych bo potem cebulaki będą kłamać że GB podniósł ceny.

  • 0

    17. ~m76  2016-01-13 20:06:14  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    Od siebie dodam, ze uzywam od 2 miesiecy Mi4C 3GB/32GB, oprocz tendetnego Mi na szybce ekranu to jeden z najlepszych telefonow jakie uzywalem z androidem. Slaba aplikacja od aparatu bo niby ma uklad z Sony, ktory w Sony czy nawet innych chinskich wynalazkach robi duzo lepsze zdjecia, wiecej wad nie moge sie doszukac. Mimo "tylko" 6 rdzeni jak dla mnie to ma wystarczajaca wydajnosc (nie mowie o graniu bo nie gram, ale pewno sie da we wszystkie najnowsze tytuly). Soft instaluje po tygodniu-dwoch po sprawdzeniu przez testerow i nie widze jakis zabugowanych softow bardziej niz w sony/htc o samsungu nie wspominajac. Bateria mi trzyma z 6-8h z wlaczona transmisja danych GPS i ekranem.

  • 0

    18. ~m76  2016-01-13 20:07:23  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @16 moze i sa wymyslone, ale jak wymysali na Mi4C to wiele sie to poznej nei roznilo, tzn w poczatkowym okresie sprzedazy bo teraz spadl sporo z ceny.

  • 0

    19.  2016-01-13 20:08:51

    14, m76 - o już są. Dzięki. Dodam do newsa.

  • 0

    20. ~Ewa  2016-01-13 20:26:13  host: d92-199.icpnet.pl

    Mega najlepszy na rynku jak to Xiaomi

  • 0

    21. ~Ewa  2016-01-13 20:28:39  host: d92-199.icpnet.pl

    @18 co Ci spadło z ceny, mi4c trzyma cały czas taka sama jak na premierze
    Sprawdź zanim coś napiszesz

  • 0

    22. ~Ewa  2016-01-13 20:29:37  host: d92-199.icpnet.pl

    @13 przecież serwis masz we Wrocławiu!

  • 0

    23. ~paq  2016-01-13 20:40:14  host: user-94-254-133-165.play-internet.pl

    wyglada jak cos pomiedzy ajfonem a samsungiem....

  • 0

    24. ~  2016-01-13 21:24:15  host: aabh168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22, czyli kupuje w Chinach w jakimś sklepie, telefon przychodzi, a w razie "w" bez problemu nieodpłatnie mi go naprawią przez 24 miesiące w ramach gwarancji? ;)

  • 0

    25. ~  2016-01-13 23:00:32  host: host-176-221-122-28.dynamic.mm.pl

    Wiemy już wszystko czyli żałosna kopia Szajsunga z wyglądu. I to wszystko co chcę wiedzieć, więcej mi nie potrzeba.

  • 0

    26. ~rohy  2016-01-14 15:42:39  host: 77-253-222-77.static.ip.netia.com.pl

    W koncu.Mam juz mi3 2 lata i trzeba cos nowego.Tylko zaczekac jak ceny pojda w dol bo wersja 64 gb.Swietne telefony z swietnymi podzespołami,duzo lepsze o samsunga czy sony,a do tego tansze.

  • 0

    27. ~m76  2016-01-14 22:10:09  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @21
    z tego co pamietam to za mi4c 3gb/32gb cena w zapowiedziach byla 299$ sprzedawali za 275$ a obecnie jest po 261$
    swojego na dealmachines kupilem z wysylka (tam platna osobno) za 281$

Dodaj swoją opinię