Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wiemy już wszystko o największym tablecie Samsunga

Wiemy już wszystko o największym tablecie Samsunga

LuiN 27 Października 2015 09:41

3 1

Powoli do świadomości klientów przemycana jest nowa kategoria sprzętu mobilnego - tablety kuchenne. Mają one jeszcze większe ekrany, a ich miejsce jest... no właśnie w kuchni.



samsung galaxy view fuill leak




Po przymiarkach Sony do tematu oraz 17,3-calowym Alcatelu OneTouch Xess, Samsung zacznie niebawem walczyć o swoje miejsce w kuchni 18,4-calowym Galaxy View. Pod względem podzespołów do czynienia mamy z urządzeniem ze średniej półki: ekran FullHD, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, Exynos 7580 (1,6 GHz), czytnik kart pamięci, kamerka 2 Mpix, Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 i GPS z GLONASS, a do tego HSPA+ i LTE Cat6. W skrócie, taki Samsung Galaxy S5 Neo z ekranem 18,4 cala zamiast 5,1 cala.

Specyfikację domyka akumulator o pojemności 5700 mAh. Choć wydaje się on zupełnie niedopasowany do olbrzymiej przekątnej ekranu, Samsung obiecuje nawet 8,5 godziny odtwarzania filmów. W USA urządzenie wycenione zostało na 599 dolarów.

Źródło tekstu: Winfuture     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy view

w sumie: 15
  • -2

    1. ~ewrew  2015-10-27 09:49:54  host: user-94-254-198-49.play-internet.pl

    Apple ma, to i Samsung musi mieć. Zupełnie jak sąsiad Borata.

  • 2

    2.  2015-10-27 09:54:55

    1, ewrew - Apple nie ma tak dużego tabletu. Tegoroczny iPad Pro ma 12,9 cala. 12,2-calowy tablet Note Pro 12.2 Samsung miał w zeszłym roku jeszcze.

  • 1

    3.  2015-10-27 10:05:54

    Tablet kuchenny- jak można rozwinąć tą nazwę? czyli mogę do używać zamiast stołu, mogę na nim przygotowywać obiad, a może używać go coś w stylu monitora i mieć wyświetlony na nim przepis. Czy ktoś ma pomysły jak go można wykorzystać w kuchni ?

  • 0

    4.  2015-10-27 10:31:33

    Kiedyś faktycznie w polskich domach ( nie wszystkich of course ) w kuchni stał mały telewizorek by albo uprzyjemnić kucharzowi przygotowywanie potraw lub zagłuszyć mlaskanie niedzielnego rosołku, jeśli ktoś kuchnie miał również za jadalnie.
    Idźmy dalej- sam niby jestem laik kuchenny, ale robiąc w domu od święta jakiś sernik lub inne słodkie rzeczy, mam włączony laptop z przepisem. Poza tym, co raz częściej zamiast radia w kuchni włączam sobie muzykę z telefonu podłączonego do głośników.
    Zatem pomysł Samsunga nie jest taki głupi.
    Czekam teraz na jakiś gadżet do WC, bo widziałem już zamontowane radio samochodowe z głośniczkami, żeby uprzyjemnić Nam posiedzenia ;)

  • 0

    5. ~  2015-10-27 10:32:14  host: 77-252-248-157.static.ip.netia.com.pl

    Jeszcze tablet do kibla i pod prysznic i można żyć nie umierać.

  • 0

    6.  2015-10-27 10:38:55

    @3 - To taki tableto-telewizor który możesz gdziekolwiek powiesić bądź postawić z racji braku kabli i lekkości urządzenia. Telewizor nalodówkowo-naszafkowy ;-)

  • 0

    7. ~Tifczi  2015-10-27 10:40:54  host: 178-36-121-140.adsl.inetia.pl

    @3 Może nieco ironicznie, ale może to po prostu deska do krojenia z funkcją oglądania filmów :)

  • 0

    8.  2015-10-27 11:45:17

    @5 A wszystkie te tablety zsynchronizowane - w tle leci to samo. Jeśli jesteś w kuchni, czujnik wykrywa Twoją obecność i "świeci" tablet kuchenny, gdy przemieszczasz się do łazienki ten kuchenny gaśnie a zapala się ten w łazience i nadal oglądasz to samo itd.

  • 0

    9. ~A_A  2015-10-27 12:09:34  host: 212.160.172.85

    powinno jeszcze miec tuner TV wbudowany - wtedy zamiast kupowac za 1tys TV do np, wspomnienej kuchni duża część osob na pewno by sie zdecydowała nie na TV z opcja smart, ale na trochę droższy smart z opcja TV.

  • 0

    10. ~Adam  2015-10-27 12:26:09  host: user-94-254-198-210.play-internet.pl

    5700mAh to chyba żart? Możesz potwierdzić wyniki telepolis.pl?
    Gdyż 10.1 calówki mają po 7000mAh, 8000mAh, a lenovo yoga 3 też 10.1" aż 10200mAh!
    Samsung note pro 12.2" też bardzo duży bo 9500mAh, a tu marne 5700mAh przy 18.4" przekątnej!!!
    Może 57000mAh????

  • 0

    11.  2015-10-27 12:29:17

    10, Adam - no właśnie potwierdziło się dziś to dziwne 5700 mAh z poprzednich przecieków.

  • -1

    12.  2015-10-27 12:42:18

    Może 5700mAh ale pod napięciem ~12V ? Wtedy by się zgadzało.

  • 0

    13. ~Adam  2015-10-27 15:07:03  host: user-94-254-133-119.play-internet.pl

    To w takim razie nie jest wart funta kłaków.
    Co by dało 12V??? Nic oprócz nie kompatybilności ładowarek smartfonów i tabletów działających na 5V.

  • 0

    14. ~  2015-10-27 18:37:20  host: user-94-254-146-219.play-internet.pl

    Skoro to tablet kuchenny to po co akumulator? W kuchni jest dostęp do prądu z gniazdka.

  • 0

    16.  2015-10-28 09:46:50

    @13 Dałoby większą ilość energii. Akumulator 5700 mAh o napięciu 7,2V ma o połowę mniej energii niż aku 5700 mAh o napięciu 14,4 V. Zdaje się, że szybkie ładowarki do sprzętów 5V dostarczają 12V.

Dodaj swoją opinię