Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielozadaniowa Java

Wielozadaniowa Java

WitekT 28 Czerwca 2005 08:26

0 0
Ericsson ogłosił współpracę z firmą Sun Microsystem w celu zaadaptowania nowej wielozadaniowej (wspierającej multitasking) Javy w swoich telefonach komórkowych.

Kooperacja ma również obniżyć koszty produkcji oraz zmniejszyć czas potrzebny na dostarczenie nowego produktu lub usługi na rynek. Ericsson jest kolejną po Motoroli firmą, która zainteresowała się wielozadaniową Java.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet