Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielofunkcyjna nowość T-Mobile

Wielofunkcyjna nowość T-Mobile

sirmark 29 Czerwca 2004 22:15

0 0

T-Mobile oficjalnie potwierdziło plany wypuszczenia trzeciej generacji urządzenia Mobile Digital Assistant (MDA), które stanowi połączenie komputera PocketPC i telefonu komórkowego. Nowość będzie wyposażona w klawiaturę QWERTY i technologię komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi.

t mobile mda3
Trzecia generacja palmofonu T-Mobile będzie pracować na systemie Windows Mobile 2003 for PocketPC Phone Edition. Oprócz dodania klawiatury oraz dołączenia modułu 802.11b, urządzenie będzie mieć większą baterię, dzięki czemu aż o 25% wydłuży się czas działania komputera. Nowy handheld trafi do sprzedaży – na razie wyłącznie na terenie Niemiec, choć być może T-Mobile zdecyduje się wprowadzić palmofon na inne rynki – od września 2004r.
Biorąc pod uwagę fakt, że MDA II posiadał moduł Bluetooth, można zakładać, że zapowiadana nowość także będzie w niego wyposażona. Zewnętrzne wymiary palmofonu T-Mobile to 12,5 x 7,0 x 1,9cm. Na razie nie jest znana cena zapowiadanego urządzenia.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet