Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielkoformatowe "Uwolnij się"

Wielkoformatowe "Uwolnij się"

WitekT 12 Kwietnia 2005 12:58

0 0

Firma Jet Line realizuje wielkoformatową kampanię reklamową wprowadzającą usługę blue connect przez Polską Telefonię Cyfrową.

W kampanii wykorzystano na dużą skalę wielki format w tym nowatorskie ekspozycje reklam wydrukowanych na samoprzylepnej perforowanej folii okiennej na trzech szklanych fasadach biurowców. Kampania blue connect pod hasłem Uwolnij się rozpoczęła się 11 kwietnia w Warszawie.

W ciągu 51 dni jej trwania firma Jet Line realizuje siedem ekspozycji reklam wielkiego formatu.

Cztery winylowe siatki rozwieszono w prestiżowych miejscach w centrum miasta: na nowo udostępnionej lokalizacji w Alejach Jerozolimskich 55 (format podwójnej powierzchni reklamowej to 32 x 15,5 m + 20 x 15,5 m), na Galerii Centrum od strony Pasażu Wiecha, na fasadzie budynku przy Uniwersytecie Warszawskim na Krakowskim Przedmieściu oraz przy ulicy Sikorskiego róg Witosa.

Po raz pierwszy na tak dużą skalę w kampanii reklamowej są wykorzystywane szklane elewacje budynków. Firma Jet Line przygotowała ekspozycje grafik na perforowanej folii wyklejonej na fasadach trzech biurowców: Fokus przy Alei Armii Ludowej, Eurocentrum w Alejach Jerozolimskich oraz Blue Point w Alei Stanów Zjednoczonych.
Montaż reklam wykonany był metodą alpinistyczną.

W przypadku szklanych budynków wykorzystano ich wyjątkowe walory architektoniczne, podkreślające motyw graficzny kampanii Uwolnij się, który przedstawia skaczącego nad dachami biurowców mężczyznę. Aby bardziej podkreślić efekt lekkości elewacje będą oświetlone na biało i niebiesko.

W kampanii umiejętnie wykorzystano walory wielkiego formatu: element zaskoczenia związany z nowymi lokalizacjami jak również niestandardową formę prezentacji. Kampania jest skierowana głównie do odbiorców biznesowych dlatego wybrano prestiżowe miejsca skupiające tą grupę docelową.

Kampania Blue Connect na wielkim formacie została przygotowana i wykonana przez firmę Jet Line na zlecenie PTC i domu mediowego Optimum Media OMD.

Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet