Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielkie pole nagród w T-Mobile na kartę

Wielkie pole nagród w T-Mobile na kartę

Q! 25 Listopada 2011 16:05

0 0

Od 21. listopada w T-Mobile trwa promocja Wielkie pole nagród. Za każde doładowanie użytkownik może otrzymać nagrodę w postaci pakietu usług oraz szansę na wylosowanie nagrody rzeczowej.



Aby wziąć udział w promocji, należy doładować konto kwotą w wysokości przynajmniej 5 zł. Otrzymanym w SMS-ie kodem należy zalogować się na tej stronie i zagrać w znajdującą się tam grę.

Nagrodami gwarantowanymi w promocji są:
do 250 MB na transmisję danych,
do 250 minut na połączenia w sieci T-Mobile w Polsce i na numery stacjonarne,
do 500 SMS-ów (wymiennych na MMS-y w stosunku 6:1) w sieci T-Mobile w Polsce,
do 70 zł do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci T-Mobile w Polsce lub na transmisję danych.




Wielkość pakietów oraz termin ich ważności zależy od wysokości doładowania. W przypadku zasilenia konta kwotą poniżej 25 zł, wynosi on 1 dzień. Przy zasileniu z przedziału 25-49 zł - 3 dni, od 50 zł - 5 dni. Użytkownik otrzymuje do wyboru jedną z dwóch nagród zaproponowanych przez operatora.

W przypadku doładowania konta kwotą w wysokości co najmniej 25 zł, każdy zgłoszony kod promocyjny bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych. Nagrodą główną jest voucher Travel Planet.

Zobacz: regulamin promocji Wielkie pole nagród (plik .pdf; 175 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    9.  2011-11-25 20:07:57

    2*TT jest najlepsze i najprostsze a nie jakieś takie bzdety. Też mam nadzieję że jeszcze w tym roku będzie ta promocja bo w mixie chyba już jest.

  • 0

    10. ~nowak  2011-11-25 20:25:58  host: ip-78-30-121-219.free.aero2.net.pl

    większego dziadostwa nie można sobie wyobrazić - nawet te debilne krótkoterminowe promocje Orange przebili. Dzisiaj przypadkowo doladowalem konto TT ale nawet nie mam zamiaru smse na te pierdoły wysyłać

  • 0

    11.  2011-11-25 21:11:15

    bardziej skomplikowanie napisać regulamin nawet Orange nie potrafi

  • 0

    12.  2011-11-26 01:11:39

    góra urodziła mysz

  • 0

    13. ~  2011-11-26 18:00:19  host: ip-94-42-18-37.multimo.pl

    Mercedesy się skończyły? To może chociaż trochę spamów powysyłają. T - najbardziej spamerska sieć w Polsce.

  • 0

    14.  2011-11-26 18:06:03

    Widzę, że T-Mobile nie żałuje swoim abonentom promocji i prezentów z okazji świąt. Fajnie, że swoje działania czynią również w Heyah. Mam coraz większe przekonanie i zaufanie co do tej sieci :)

  • 0

    15. ~  2011-11-26 22:34:06  host: 178.180.206.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ładowac i tak trzeba wiec nagrody sie przydadza ... a co z doładowaniami ze srodkow z abonamentu na numer na kartę?

  • 0

    16. ~  2011-11-26 22:37:12  host: v12-16.opera-mini.net

    15, Nie prawda, nie trzeba w ogóle ładować by korzystać z usług operatora innego operatora.

  • 0

    17. ~shootem  2011-11-27 20:48:17  host: mf-212-182-73-254.umcs.lublin.pl

    niedawno doładowałem konto za 35 zł i wkrótce dostałem sms z informacją o promocji. myślę: pazerny jestem, to się skuszę. zalogowałem się - uwaga! zgoda na przesyłanie spamu jest obowiązkowa - i zagrałem. no i dostałem: albo 5 mb, albo złotówka do T-Mobile. dziękuję, oba pakiety ważne jeden dzień

  • 0

    18. ~AIco  2011-11-28 16:23:03  host: 87-205-199-143.adsl.inetia.pl

    Konto i tak od czasu do czasu doładowuje, także jeśli mogę dostać z tylko z tego tytułu jakiś bonus to czemu? Jak dla mnie promocja ok, zawsze można wypróbować np. transmisje danych w telefonie jeśli do tej pory nie mieliśmy takiej okazji :)

  • 0

    20. ~Erowiec  2011-11-29 00:10:20  host: 78-131-145-31.tktelekom.pl

    Kolejny sposob na przesyłanie SPAMU !!!!!!

  • 0

    21. ~  2011-11-29 00:17:01  host: z18-01.opera-mini.net

    20. No już nie gadaj, chyba macie jakiś sposób aby to wyłączyć ?

  • 0

    22. ~Erowiec  2011-11-29 23:20:45  host: 78-131-145-31.tktelekom.pl

    Podajcie kod w abo na wyłączenie spamu. Czy wyłączenie spamu spowoduje wyłączenie SMSa finansowego?

  • 0

    23. ~  2011-11-29 23:37:48  host: 92.40.174.217.threembb.co.uk

    W Heyah po doładowaniach można dostać dodatkowe usługi: MB, SMSy i MMS, minuty. To chyba już świąteczne promocje.

  • 0

    24. ~Aicid  2011-12-01 14:27:05  host: 87-205-200-146.adsl.inetia.pl

    ~Erowiec może powiedzieć dlaczego tak myślisz? Wziąłem udział w promocji i nic takiego póki co nie zauważyłem także bez przesady i generalizowania. ~23 najfajniej wyglądają dodatkowe MB :)

  • 0

    25. ~lemur  2011-12-30 22:03:53  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @23, to już świąteczne, ale na Nowy Rok Heyah dała podwójne doładowanie :) @22, możesz wyłączyć otrzymywanie smsów z info handlową smsem NIE na 80888, ale to wyłącza chyba tylko takie informacje o promocjach. Jeśli masz jakąś usługę typu powiadomienia o stanie konta czy zużyciu abonamentu, to raczej ten sms tego nie wyłączy.

  • 0

    26. ~Janek  2011-12-31 15:38:41  host: user-31-174-130-55.play-internet.pl

    Marketingowcy w T-mobile z tymi promocjami przebili samych siebie.... dają kilka złotych do wykorzystania w 1 dzień... mistrzostwo... a drugie doładowanie podwoją jak wykupie jeszcze jakiś pakiet - żenada... jak wszystko wygadam na karcie przechodzę do Play

  • 0

    27. ~  2011-12-31 18:34:06  host: 87-205-57-7.adsl.inetia.pl

    @26, to ile masz dni na wykorzystanie zależy chyba od wysokości bonusu który dostajesz. Wybrałem 3 zł na 1 dzień i 7 zł na 3 dni, a w heyah wystarczy wysłać smsa z aktywacją i możesz wziąc udział w podwojeniu.

  • 0

    28. ~dyzia  2012-03-12 18:24:38  host: 200.31-7-42.tkchopin.pl

    Jak to *** mac wylaczyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostaje DZIENNIE po 10 smsów z promocja wielkie pole nagrod *** MAC !!!!!!!!!!!!!!! mam dosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM DOSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    29. ~kasia  2012-04-25 19:03:45  host: 89-69-200-48.dynamic.chello.pl

    Nie chcę już więcej tych smsów....Pomóżcie, jak mam to wyłączyć?

Dodaj swoją opinię