Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielkie odliczanie

Wielkie odliczanie

LuiN 25 Sierpnia 2008 12:11

0 0

Tykający zegar i intrygujący rendering nowego telefonu - czym będzie 01 phone? Laserowa klawiatura, aparat 5 Mpix, obsługa 3G i 32 GB pamięci flash - takie wstępne informacje podają dziennikarze witryny T3.

01 phone




Zarówno nazwa urządzenia, jak i jego wygląd wyraźnie nawiązują do jabłkowych produktów. Niespotykaną funkcją jest laserowa klawiatura QWERTY wyświetlana na dowolnej płaskiej powierzchni.

Do tej pory tego typu klawiaturę można było zakupić jedynie w formie dodatkowego urządzenia podłączanego do telefonu przez Bluetooth. Czym tak naprawdę okaże się 01 phone dowiemy się za 26 dni, kiedy to wielkie odliczanie na witrynie www.the01phone.com zakończy się.

Źródło tekstu: T3, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~zibi  2008-08-25 12:21:45  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Zapowiada się ciekawa jesień. Nowe modele BlackBerry Thunder, SE Xperia X1, O1 Phone. Ciekawe co jeszcze? Może następny klocek/cegła Nokii?

  • 0

    4. ~zeze  2008-08-25 12:25:27  host: 194.126.210.200

    i tak nic z tego nie bedzie!

  • 0

    5. ~swistak  2008-08-25 12:31:05  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    dziwnym trafem wlasnie ta witryna nalezy do wydawcy t3

  • 0

    6. ~a  2008-08-25 12:34:33  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    a co w tym dziwnego?

  • 0

    7. ~get  2008-08-25 12:36:03  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    zibi - klocki i cegły to produkuje nie nikt inny jak właśnie SE :D

  • 0

    8. ~  2008-08-25 12:46:07  host: abr210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny gadzet jak "iPhone", juz zaczynaja szum medialny i podsycanie ludzkiej potrzeby posiadania za wszelka cene czegos "lansowego". Czyli za okolo 9-10 m-cy kolejny chlyt marketingowy ze sprzedaza prodktu Apple. I teraz Ci wszyscy iPhonoposiadacze z kklauzulkami na 3 lata i abonamentami za 200zl beda brali kolejne abonamenty za rok by sie lansowac... ehhh

  • 0

    9. ~misiaczekm  2008-08-25 12:50:39  host: eae131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i SE ma klocki, ale funkcjonalnie są w przystępnej cenie i możnia nimi robić dobre foto, nie to co E51 za kupę kasy. A ten 01 Phone to dobrze że wychodzi, może Apple zrozumie że jego zgniłe jabłko jest niewiele warte.

  • 0

    10. ~RaideR  2008-08-25 13:23:03  host: 213.25.189.50

    8: w abo za 200zł wersje 8gb są za 1zł na 24mies. zarówno w Orange jak i Erze ;P może 01 phone będzie jednak czymś nowym. w iP nie ma żadnego nowego gadżetu więc póki co radzę nie porównywać tych dwóch telefonów, bo na razie nie wiemy wiele o tym drugim :)

  • 0

    11. ~oli  2008-08-25 13:23:21  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    ludzie co wami macie wade wzroku czy co, przecież to fake

  • 0

    12. ~RaideR  2008-08-25 13:27:45  host: 213.25.189.50

    11: hehe... taak? :D a jak to poznałeś? po animowanym obrazku? skąd masz info, że ten tel to fake? :D

  • 0

    13. ~  2008-08-25 13:29:49  host: do-atman.hypernet.pl

    http://pause.com/index.php/t3-pretends-their-01-phone-website-is -real/#more-298 Fake i tyle .

  • 0

    14.  2008-08-25 13:38:21

    Windows jest zły i okropny... a 95% osób go ma. IPhone też jest "gorszy" od HTC a będzie miał więcej użytkowników... A do tego polskie społeczeństwo nie jest zakłamane :)

  • 0

    15. ~RaideR  2008-08-25 14:27:41  host: 213.25.189.50

    może i Win jest zły, ale przyzna Ci to każdy: jest najlepszym systemem do komputerów domowych/zastosowań rozrywkowych, więc gdzie tu masz porównanie do iP? :)

  • 0

    16. ~RaideR  2008-08-25 14:30:01  host: 213.25.189.50

    tylko, że jest najlepszy to nie znaczy, że nie jest "zły", choć nie wiem skąd takie określenie "zły" :)

  • 0

    17.  2008-08-25 15:31:40

    Bo taki wielki najazd się zrobił na IPhona... I na te 01 phone też widzę że już się zaczyna jazda, a potem się okazuje że są to najlepiej sprzedające się sprzęty w swojej klasie... To takie trochę gadanie jest aby pogadać, aby wyrzucić z siebie "coś" i potem od razu jest lepiej :) IPhone jak i każdy telefon ma wady, ma zalety ale te "czarne komentarze" na jego temat zaczynają mnie lekko irytować :)

  • 0

    18. ~RaideR  2008-08-25 19:52:09  host: 87-205-242-68.adsl.inetia.pl

    a nie irytują cię kolejne newsy o przeciętnym telefonie? bo ja myślę, że gdyby wspomniany HTC był tak głośno najechany to miał by znacznie więcej użytkowników niż iP :)

  • 0

    19.  2008-08-25 23:24:55

    15. RaideR: oj chyba nie każdy. moim skromnym zdaniem są zdecydowanie lepsze systemy do zastosowań właśnie domowych, ot chociażby Ubuntu. nie wspominając już o łatwości instalacji na laptopach - Linux bije na głowę Win. i jest coraz więcej ludzi którzy widzą zalety Linuxa, pomijając nawet kwestie finansowe.

  • 0

    20. ~Friendly_X  2008-08-26 19:17:47  host: user-89-108-237-77.mobile.playmobile.pl

    to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe.. FAAAAKE :))

  • 0

    21. ~Aries13th  2008-08-29 16:49:20  host: fgf5.internetdsl.tpnet.pl

    @17: To że coś się dobrze sprzedaje, nie znaczy że jest dobre :) Patrz prawie wszystkie wytwory PRL-u :P

  • 0

    22. ~Aries13th  2008-08-29 16:55:52  host: fgf5.internetdsl.tpnet.pl

    A iPhone i inne jabłkowe produkty nie zawdzieczają swojej popularności tym, że są dobre, tylko wielką kupą kasy zainwestowaną w markieting (chodzi mi tu o ipody i iphony, bo ich piece i lapki są wporządku:)) Pozatym są to strasznie lansiarskie gadżety i jak masz ipoda/iphona to jestes kul, więc każdy chce go mieć :)

Dodaj swoją opinię