Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielkanocne statystyki Orange

Wielkanocne statystyki Orange

WitekT 10 Kwietnia 2007 17:48

1 0

Klienci Orange przesłali w dniach 6-9. kwietnia ponad 231 mln SMS-ów oraz ponad 1,2 mln MMS-ów.

Podczas Wielkanocy w sieci Orange przesłano 231.670.751 SMS-ów:
piątek; 6. kwietnia - 49.691.817,
sobota; 7. kwietnia - 74.277.010,
niedziela; 8. kwietnia - 58.100.048,
poniedziałek; 9. kwietnia - 49.601.876.

Natomiast podczas tegorocznej Wielkanocy klienci Orange przesłali 1.202.575 MMS-ów:
piątek; 6. kwietnia - 249.461,
sobota; 7. kwietnia - 394.139,
niedziela; 8. kwietnia - 344.225,
poniedziałek; 9. kwietnia - 214.750.




Dzięki przeprowadzonej optymalizacji jakościowej i pojemnościowej sieci podczas tegorocznej Wielkanocy nie odnotowano w sieci Orange żadnych awarii, ani problemów w opóźnieniach w doręczaniu przesyłanych wiadomości SMS/MMS oraz połączeń głosowych (zajętość sieci).

Statystyki Orange dotyczące ostatnich świąt Bożego Narodzenia podaliśmy w tej wiadomości, a Sylwestra - w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~t-bag  2007-04-10 21:18:27  host: nat-mo2.aster.pl

    tez mi statystyki chyba tylko tym moga sie pochwalic bo i tak sa w tyle

  • 0

    16.  2007-04-10 21:23:33

    14: no jest i taka opcja. A że Orange jakoś za bardzo nie lubię to i może mało obiektywny jestem ;-)

  • 0

    17.  2007-04-10 21:30:54

    moja dziewczyna dostała przedwczoraj w nocy sms, który wysłałem do niej 15 MARCA !!! Tak sobie zwiększają statystyki świąteczne:) !5 marca też go dostała:) Były opóźnienia, i to kilku godzinne... sms wysłany o 21:00 zbudził znajomą o 5:00 rano...

  • 0

    18. ~maly  2007-04-10 22:24:33  host: abes202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmmm. jednak ci co gadaja chyba g...o wiedza tym razem smsy nawet z netu przez multiboxa dochodzily bez problemu po paru mintach...

  • 0

    19. ~SuperCOW  2007-04-10 22:27:21  host: 212.2.101.28

    A ja czekam na PLAYstatystyki! Jak PLAYa posłałem ponad 50 mmsów. To jak przeczytam, że PLAYowcy posłali 50tyś. mmsów, to co tysieczny to mój!!!

  • 0

    20. ~blom  2007-04-10 22:47:59  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    mi sie wydaje ze to idiotyzm - siec jest tak złożona ze jeden nie ma cale życie żadnych problemow a drugi ciągle sie tnie - bo punkt styku jest obciążony non-stop, bo ma slaby zasięg, bo jest wiecznie natężenie ruchu w danym miejscu i telefon "wariuje" (wiecznie zmienia bts)

  • 0

    21. ~ozzy  2007-04-10 22:56:50  host: aav20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wyslalem ponad 200 smsow z zyczeniami z orange i wszystkie doszly niemal odrazu jak w zwykly dzien, czyli jednak rozbudowa sieci idzie do przodu :) Miejmy nadzieje, ze te zabojady nie zniszcza sieci, ktora rzwiaj sie naprawde szybko i dynamicznie ;) Teraz zapewne mnie zjada wszyscy antyorangowcy, ale powinni najpierw sprobowac kazdej sieci a nie postepywac jak dzieci- mam ere lub plusa czyli trzeba zgnoic aby bronic co mam :P

  • 0

    22. ~andrzejtp  2007-04-10 23:07:03  host: dpr98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku mam takie pytanie powiedz mi czy w UKE dalej nadzoruje poczte jak URTiP??

  • 0

    23.  2007-04-10 23:09:27

    andrzejtp: ofkors. Pod panią prezes jest dwóch dyrektorów - jeden od telco, drugi od poczty. :)

  • 0

    24. ~andrzejtp  2007-04-10 23:24:34  host: dpr98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wlasnie i tak sobie szperalem po stronie UKE i wydaje mi sie ze TP i ciagle regulacje TP i tego rynku to jedyne co robia bo na temat poczty nic nie pisza a ostatnie decyzje sa z 2005 roku to co to znaczy ze jak sa jedyni i wlasciwie kasa leci do kasy PAnstwowej to tam nie ma nic do roboty

  • 0

    25.  2007-04-10 23:26:24

    andrzejtp: tam specjalnie nie ma co regulować - gros rynku to przesyłki poniżej 50 gram, na które w CAŁEJ €OPIE monopol mają narodowe poczty. Dopiero za rok czy dwa ma być zmniejszony limit wagi, a potem zniesiony. Poza tym trudno sobie wyobrazić odpowiednik WLR-u czy BSA w Poczcie Polskiej... ;)

  • 0

    26.  2007-04-10 23:27:01

    Kończąc - jak nie ma co regulować, to głównie są to interwencje... ale dokładnie nie wiem, w ogóle mnie ten temat nie interesuje - gdybam sobie. ;)

  • 0

    27. ~andrzejtp  2007-04-10 23:36:54  host: dpr98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiesz co mmie zastanawia bo jak tak sobie czytam a stronke to dochodze do wniosku ze celem UKE jest nabijanie kasy Panstwa tylko ze na rynku pocztowym to fajnie widac bo PP po kilku kontrolach wykazala nieprawidlowosci ale kary nie dostala a byla kontrola w prywatnych firmach i Prezes stwierdzil ze kara bedzie konieczna nie znam sie na rynku pocztowym i teraz mnie tak naszlo zeby to sobie sprawdzic ale dzieki temu wiem ze Ania ma na celu zbieranie kasy na becikowe :) i lansowanie sie przez ciagle ataki na TP i jednoczesne zbieranie kasy:)

  • 0

    28.  2007-04-10 23:40:20

    andrzejtp: a czemu szukasz winnych wszędzie wokoło, a nie w samej TP? ;)

  • 0

    29. ~  2007-04-11 00:23:17  host: acmw32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Łódź simplus mi padł komuś też padła sieć? Piszę komunikat Ograniczenie usług sieci ja chyba wyrzuce tego simplusa, dośc mam ich padów :(

  • 0

    30. ~jojo  2007-04-11 02:07:02  host: efm79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A na wyświetlaczu mojego telefonu, po właożeniu SIM-a MIXPlusa ukazuje się napis: "SIM nieaktywny" - ciekawe czemu...? ;-D Dopiero teraz! Powinni zrobić to już dawno.

  • 0

    31.  2007-04-11 08:24:27

    andrzejtp: większość kontroli jest niestety nastawiona na kasę. Nasza firma dostała karę za brak umowy na utylizację świetlówek.Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że mamy tylko dwie sztuki!!!w całej firmie:)

  • 0

    32. ~  2007-04-11 11:14:15  host: cfu41.neoplus.adsl.tpnet.pl