Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielka wyprzedaż w Plush Mix

Wielka wyprzedaż w Plush Mix

orson_dzi 29 Grudnia 2014 11:11

5 5

Ruszyła wyprzedaż w Plush Mixie, a w niej dwanaście telefonów w obniżonych cenach.






W Plushmixowej wielkiej wyprzedaży znalazły się między innymi:
  • Nokia Lumia 1320 - za 1 zł w ofercie elastycznej 50 zł (taniej o 198 zł),
  • LG G2 mini LTE - za 1 zł w ofercie elastycznej 60 zł (taniej o 148 zł),
  • LG L Bello - za 1 zł w ofercie elastycznej 60 zł (taniej o 148 zł),
  • Huawei Ascend G620 LTE - za 1 zł w ofercie elastycznej 50 zł (taniej o 48 zł),
  • HTC Desire 310 - dostępny za 1 zł w ofercie elastycznej 40 zł (taniej o 48 zł),
  • LG L65 - za 1 zł w ofercie elastycznej 30 zł (taniej o 48 zł),
  • Kazam Thunder 345 LTE - za tylko 1 zł w ofercie elastycznej 30 zł (taniej o 98 zł),
  • Nokia Lumia 530 - za 1 zł w ofercie standardowej 40 zł (taniej o 48 zł),
  • Huawei Ascend Y550 - za 1 zł w ofercie standardowej 50 zł (taniej o 48 zł),
  • Samsung S5611 - za 1 zł w ofercie standardowej 30 zł (taniej o 48 zł).

Wyprzedaż w Plush Mix wspiera ogólnopolska kampania reklamowa w telewizji, Internecie i sklepach handlowych Carrefour. W najnowszym spocie telewizyjnym biedny miś złamał nogę na stoku, a jedna z Misiolin znajduje pod jego gipszem jednozłotową monetę, którą Plush planuje wydać na Samsunga Galaxy S4 mini, przecenionego z 519 zł na 1 zł w ofercie elastycznej 50zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush mix

w sumie: 29
  • 0

    10.  2014-12-29 13:29:32

    Nie od dziś wiadomo, że Plus mixem stoi i lwia cześć abonentów to właśnie mixy. Można tu psioczyć na mixy, co nie zmieni faktu, że w Plusie będzie się nadal doskonale sprzedawał. Opłacalność swoją drogą, a przyzwyczajenia abonentów swoją. Plus to często jedyne salony w małych miastach, a mixa od lat solidnie reklamują w gazetach lokalnych.

  • 0

    11. ~Marek  2014-12-29 13:48:43  host: 93.105.178.136

    Dość solidnie to wygląda, głównie dlatego że sprzęt ciekawy. Mix zawsze się będzie bronił, przynajmniej do czasu, gdy Plus dalej będzie go dopieszczał.
    PS
    No i nie zapominajcie, że w Plusie często są bonusy na doładowanie. Nawet i po 100% :)

  • 1

    12. ~dex  2014-12-29 14:28:24  host: 178.235.120.145

    @serio?: a kiedy do Ciebie dotrze, ze jest wolność wyboru jak i konstrukcji ofert przez firmy? Aż dziś bierze, ze trzeba takie oczywistosci tłumaczyć... ale panstwowa edukacja robi swoje.

  • 0

    13. ~dex  2014-12-29 14:28:55  host: apn-95-41-13-122.dynamic.gprs.plus.pl

    @serio?: a kiedy do Ciebie dotrze, ze jest wolność wyboru jak i konstrukcji ofert przez firmy? Aż dziś bierze, ze trzeba takie oczywistosci tłumaczyć... ale panstwowa edukacja robi swoje.

  • -1

    14. ~ktos  2014-12-29 14:36:55  host: 77-45-55-79.sta.asta-net.com.pl

    mix dobry bo z no limit a to jedyny mix na rynku z rozmowami i smsami bez limitu nikt jeszcze nie odpowiedzial

  • 0

    15. ~ziutasek  2014-12-29 14:38:17  host: dkf184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie każdy dobiera ofertę wedle indywidualnych potrzeb (choć wielu wierzy reklamom i radom sprzedawców) , jak korzystam z OFnK i doładowuje raz do roku za 100zł (na świąteczną promocję), taktuję to jako "przechowalnię" numeru i internet na wyjazdy, ewentualnie wygaduje w "roamingu" kasę, mam starego xcover-a który mi wystarcza . Jak ktoś chce kupić telefon na raty to mix nie jest zły, nie każdy klepie godzinami na "nolimicie", nie każdy "chce/może" mieć na umowę itd.

  • -1

    16.  2014-12-29 14:39:27

    9 - mówisz do większości? Większość Cię wchłonie jako mało znaczący głosik ;-) Dla tego motłochu telefon jest do dzwonienia, więc po co usługi jak nie ma telefonu? ;-)

  • 1

    17. ~ziutasek  2014-12-29 14:40:23  host: dkf184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Są sytuacje gdy lepiej, prościej wziąć mix-a niż kredyt ratalny ...

  • -1

    18.  2014-12-29 14:41:08

    15 - a czym jest MIX jak nie terminowym zobowiązaniem? Nawet w Plusie, gdzie w miesiąc można "spłacić" zobowiązanie?

  • 0

    19. ~morski egon  2014-12-29 15:26:13  host: public-gprs517423.centertel.pl

    @18. jezeli cos moge spłacic w ...jeden dzień a jak umowe w plush mix to jaka ona terminowa...? jak juz to kwotowa . 24 razy 30 zł i mam spłacone nawet nastepnego dnia.

  • -1

    20.  2014-12-29 19:17:42

    19 - i większość zapewne tak robi - po co 2 lata pamiętać o obowiązkowych zasileniach? ;-)

  • 2

    21. ~egon morski  2014-12-29 19:22:23  host: public-gprs515178.centertel.pl

    zainteresował mnie lg l65 . byłem w miejscu zwanym "salon plusa" i jest inaczej . owszem lg l65 za 1 zł przy mix 30 zł . jednak 30 zł jest przez pierwsze 12 miesiecy. po 12 miesiacach trzeba bulic 60 zł przez nastepne 12 lub po 24 miesiace po 30 zł .

  • 1

    22. ~egon morski  2014-12-29 21:58:50  host: public-gprs515178.centertel.pl

    at3. współczujemy tobie z powodu braku zasiegów. zaiste, zle jesteś traktowany przez czterech operatorów. czy plus gsm nie ma nic w sobie z poczucia przyzwoitości zasięgu , że tak lekceważaco podchodzi to twojej potrzeby komunikacji ? a gdzie sumienie telekomunikacyjne ? doskonale rozumiem twoją frustracje. no , jest mi o tyle niezręcznie iż sam pławię sie w doskonałych zasiegach. mam lte i hspa+ i nawet nędzne edge.w piwnicy też . w dodatku wszyscy koncesyjni operatorzy prześcigaja sie w zapewnieniu mi tego a ja jedynie ograniczam sie do łaskawego wskazania który może mi dostarczać swoje usługi.
    jednak nie upadaj na duchu i wytrwaj będąc praktycznie odciętym od świata.wkrótce zawita nowy rok a z nim nowe nadzieje. mysle ,że zaglądają tu ludzie z marketingu plusa.gdy dowiedza sie o twoim nieszcześciu braku zasiegów - to niezwłocznie zakwitnie tam las anten w 2015. uwierz w to ,że każdy nowy klient dla plusa jest tak ważny jak świeży baran na podhalu. strzyc go można fakturami i obietnicami na wiele sposóbow. rzecz tylko w tym żeby szybko odrastał w.. gotówke

  • -1

    23. ~Qwark  2014-12-29 22:55:57  host: agtk98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W plusie ruszyła wyprzedaż w ofercie smartdom, i jak widać plush też doczekał się wyprzedażowych cen.

  • -1

    24. ~Harry  2014-12-30 13:58:33  host: 093105178012.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    Kilka ciekawych modeli smartków po złotówce i plush mix zrobił się bardzo atrakcyjny. naprawdę ciekawy sprzęt, jest co wybrać.

  • 3

    25. ~  2014-12-30 16:08:21  host: abnx198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co ona mu kutafona masuje?

  • -2

    26. ~rypinek  2014-12-30 16:14:55  host: public-gprs517350.centertel.pl

    ~25. a co , misio nie potrzebuje tego ?

  • 1

    27.  2014-12-30 22:29:41

    Eee... może ktoś mi wytłumaczyć pod czym znajduje tą "jednozłotową monetę" i co to jest "gipsz"?! ;-)

  • -1

    28. ~Orban  2015-01-06 20:38:57  host: aq02.aqua.com.pl

    Plush ma w swojej ofercie ciekawe urządzenia i jak widać można zdobyć je w przysłowiowej złotówce.

  • 0

    29. ~Charlie  2015-01-08 07:56:26  host: bot179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli wielka wyprzedaż dotarła tez do Plusha i widzę tam parę interesujących sprzętów.

Dodaj swoją opinię