Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielka Wyprz w Plusie

Wielka Wyprz w Plusie

Ringu 27 Grudnia 2010 15:55

0 0

Plus wyprzedaje wybrane modele telefonów w ofercie abonamentowej i miks. Obniżki sięgają 500 zł.



Promowane telefony w Bezliku rozmów:

HTC HD2 za 69 zł przy abonamencie Bezlik 99 (przecena z 569 zł)
Samsung Galaxy S I9000 za 129 zł przy abonemencie Bezlik 99 (przecena z 329 zł)
Sony-Ericsson XPERIA X10 mini pro za 99 zł przy abonamencie Bezlik 59 (przecena z 199 zł)
Samsung Galaxy I5800 za 29 zł przy abonamencie Bezlik 79 (przecena z 99 zł)
Nokia X3-02 Touch And Type za 99 zł przy abonamencie Bezlik 59 (przecena z 199 zł)

Ceny aparatów przy przedłużeniu umowy są niższe od zaprezentowanych wyżej.




W MixPlusie obniżono ceny następujących modeli:

Samsung Galaxy I5800
Nokia C6
Sony-Ericsson XPERIA X10 mini pro
Nokia X2
Nokia 7230
LG T310
Samsung Avila S5230
HTC Smart

Szczegółowy cennik aparatów jest dostępny w regulaminie promocji dostępnym niżej:

Zobacz: Regulamin i cennik aparatów promocji Bezlik (plik .pdf; 395 kB).
Zobacz: Regulamin i cennik aparatów promocji MixPlus (plik .pdf; 480 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2010-12-27 17:38:50

    A do pewnej sieci posiadającej 5 mln klientów połączenia za jedyne 73gr/minutę :)

  • 0

    13.  2010-12-27 17:39:23

    @11 - w reklamach Plusa występuje Joanna Kurowska albo Jadwiga Basińska z Mumio.

  • 0

    14. ~  2010-12-27 17:52:16  host: 212.160.172.70

    w range od miesiaca sa teakie ceny I9000 w 99 za -149 x10 mini za 1 zł w 59 x3 - 2 za 174 na www i ten bezlik w mixe ^_- załosna wersja aż zal sie na sercu robi że wszyscy sięgają na najlepsze ofery świąteczne gdzie nawet przy przedłużeniu na święta tel są droższe

  • 0

    15. ~mago  2010-12-27 18:55:58  host: apn-77-113-249-210.dynamic.gprs.plus.pl

    witam,może ktoś wie czy nokia n8 też ma obniżoną cenę?pozdrawiam.

  • 0

    16. ~Patryk  2010-12-27 19:25:03  host: 89-73-28-125.dynamic.chello.pl

    bez rewelacji.

  • 0

    17. ~michu85  2010-12-27 19:45:50  host: public66978.xdsl.centertel.pl

    a Nokia C6 ma na wyprzedaży podwyższoną cenę o 50zł. normalnie okazja!!!

  • 0

    18. ~ogorek  2010-12-27 20:08:58  host: ekk111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    • Sony-Ericsson XPERIA X10 mini pro za 99 zł przy abonamencie Bezlik 59 (przecena z 199 zł) a w play lp 69 za 299 zl...

  • 0

    19. ~  2010-12-27 21:20:57  host: user-46-112-21-79.play-internet.pl

    Moim zdaniem szrot z magazynow wywalaja, a ludozerka sie cieszy ;-/

  • -1

    20.  2010-12-27 23:33:26

    @12 - 4 mln klientów, z czego 1 mln to LP1, a 2 mln kart dawno leży w śmietniku, ale są przecież ważne rok ;-)

  • 0

    21.  2010-12-28 03:46:46

    @19, wyprz...pieprzajcie ze stanu? :-) A ktoś wie może dlaczego nie ma telefonów za złotówkę?

  • 0

    22.  2010-12-28 08:07:29

    dobre.... okazja... Wave za 99 zł dla przedłużających a w Orange w 79 za 1 zł dla wszystkich... Galaxy podobnie bez "wyprz" jest dawno w abo 99 za 149zł...

  • 0

    23. ~bzz  2010-12-28 14:24:52  host: korp14.avistamedia.pl

    18 - Bezlik i LP to oferty w tej samej cenie. W plusie dostajesz za 59 zł 150 min, w play za 59 zł dostajesz 350 min do wszystkich. W plusie płacisz 39 gr/min, w play 17 gr/min. A ludzie tak jak Ty, widzą magiczny napis: WYPRZ(edaż), OKAZJA to lecą, kupują, bo dwie stówy taniej. A potem narzekają na abonament ze 150 minutami.

  • 0

    24. ~mr. Wolf  2010-12-28 15:37:42  host: 217.116.110.190

    Uszanowanie! Przychylam się do głosów zaznaczających,że takie "wyprze" to przede wszystkim abonament + telefon,nie odwrotnie... Ludziki pędzą do salonów,"bo tańsze telefony rzucili" a potem pukają się w dzbany,bo okazuje się,że za chwil parę telefony się znudziły,w ofercie są lepsze w kolejnej "wyprzy" a tu minut dramatycznie mało,abonament wiąże na dwa lata i "tego nie było w planie"... Cóż,moim zdaniem,nie ma sensu kierowanie się przy podpisywaniu umowy ceną telefonu,gdyż tak naprawdę dużo więcej się traci niż (pozornie) zyskuje,ale to moja prywatna opinia...

  • 0

    25. ~Adaś  2010-12-28 18:05:15  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Coś w tym jest, że wysprzedają to co leży, wiadomo że nie wysprzedaje się czegoś na co jest popyta :))) a przy okazji reklama dla abonamentu. Ale czy przy takich spadkach klientów to Plusowi coś da i faktycznie ktoś do nich przyjdzie ? wg mnie Plus ma przeciętną ofertę i tyle.

  • 0

    26. ~Piotrek  2010-12-29 11:48:40  host: dfg226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy zna ktoś cene HTC HD2 w tej wyprz w abonamencie 55/59??

  • 0

    27.  2010-12-29 12:40:47

    Nieźle, ale w mixie Heyah można mieć niezłe telefony (np. LG Bali lub Nokię C3)za złotówkę przy zobowiązaniu 30zł, a tutaj żeby mieć taniej trzeba odpisać umowę na abonament w wysokości minimum 59zł, co w porównaniu do mixa jest dużą sumą.

  • 0

    28. ~znawca  2011-01-04 00:46:14  host: aanq27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Większa połowa tych komentarzy to bzdury.

  • 0

    29. ~POLKOM  2011-01-04 08:22:59  host: apn-95-41-213-222.dynamic.gprs.plus.pl

    Korp , powiedz mnie gdzie masz w PLUS-IE przy ofercie bezlik 59 - 150 minut ? Widocznie jesteś osobą o tak szerokich aspiracjach , oraz horyzontach ,że Polkomtel przygotował dla Ciebie specjalną ofertę :)! Zobaczymy co będzie , gdy PLAY straci swój okres ochronny , pewnie Klauzula w umowie o możliwości zmiany stawki zostanie wykorzystana, dodatkowo , gdyby nie zasięg Polkomtel-a , to PLAY nie miałby czego szukać :]

  • 0

    30.  2011-01-09 17:13:15

    W Plusie za wcześniej wspomniane 59 zł otrzymuje się 150 minut + 5 darmowych numerów w Plusie + 300 mmsów do Plusa miesięcznie. Jeśli ktoś sporo dzwoni do Plusa to nie jest wcale taka zła oferta.

  • 0

    31. ~axn  2011-01-19 19:09:43  host: zubrzyckiego-gw.gl.digi.pl

    smieszna promocja bo oferują telefony których nie maja...chcesz kupic i co okazuje sie ze nie maja ich....sprzedaja cos czego nie maja :) kpina

Dodaj swoją opinię