Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wielka wyprz" w Plusie

"Wielka wyprz" w Plusie

sirmark 3 Stycznia 2009 04:11

0 0

Od 5. stycznia Plus wprowadza nowe promocje dla klientów indywidualnych w ofercie abonamentowej oraz mix - "Wielka wyprz".

W ramach promocji zostały obniżone ceny wielu modeli telefonów, m.in Nokia N95, Samsung SGH-F480, LG KU990 oraz Nokia 5220.




Dla użytkowników MixPlusa została przygotowana także promocja "Wybrany Numer w Sieci Plus za 0 zł", w ramach której będzie można wykonywać nieograniczona ilość krajowych połączeń głosowych oraz wysyłać nieograniczoną ilość krajowych wiadomości SMS na jeden wybrany numer telefonu w sieci Plus (w tym do 36i6). Promocyjna opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 0 zł

Zobacz: regulamin i cennik promocji Wielka Wyprz w Umowie Minutowej.
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich - Ważny Telefon" .
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich - Ważny Telefon (36mc)" .
Zobacz: regulamin promocji "Telefonopromocja w Taryfach Syberyjskich".
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Cafe Plus dla Kobiet".
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Music Pack" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Music Pack" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Music Pack" (100).
Zobacz: regulamin promocji "Wybrany Numer w Sieci Plus za 0 zł".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47. ~blond_blondyna  2009-01-03 20:39:34  host: dynamic-78-8-218-239.ssp.dialog.net.pl

    papszmir: zapewniam Cię, że nie mam nic z głową. Ja tylko blond_blondyna jestem... :-)

  • 0

    48. ~gotfather  2009-01-03 21:23:39  host: cpe-70-112-245-35.austin.res.rr.com

    no myślałem że plus nic nie da w tym roku. dali ale jak zwykle dużo ograniczeń, tak jak ta ostatnia promocja z 36,6 też pakiet można aktywować raz na miesiąc. przecież ludziom nie chce się w to gmatwać, i wolą już nie korzystać z promocji niż szukać informacji żeby zrozumieć

  • 0

    49.  2009-01-04 08:25:53

    #47 no i dajesz dowód na to, że blondynki są tylko ładne i nic poza tym... :D dobrze, że chociaż nie jesteś "blądynka"

  • 0

    50. ~Bob  2009-01-04 11:51:10  host: public54615.xdsl.centertel.pl

    @40;41 Łączę się z Tobą kochana w tym skojarzeniu i jakże zabawnym zmyśleniu. Ponurakom mówimy stanowcze NIE! Blond blondyna - super dziewczyna 8o)

  • 0

    51.  2009-01-04 12:00:57

    Zastanawiam się zawsze przy durnych tekstach typu: "no myślałem że plus nic nie da w tym roku" i podobnych, czy Wy w każdej promocji coś kupujecie? Mnie od 2 lat promocje już w ogóle nie interesują. Nie zaoparruję się w telefony w tym "kanale" ;-) A jeśli nawet... Umowę na dwa lata się podpisuje chyba a nie na dwa miesiące?

  • 0

    52. ~  2009-01-04 18:03:59  host: ip-62-148-94-8.netia.com.pl

    dajecie się łatwo podpuszczać :) Przecież blond_blondyna to jakiś facet, który próbuje dowcipnie prowokować.

  • 0

    53. ~Simplusowiec  2009-01-04 19:59:42  host: 116.34.rev.vline.pl

    W czeskim Vodafone 100MB netu w komórce za darmo 6 miesiecy! http://www.vodafone.cz/live_en/cost.htm Pozniej 177CZK na miesiąc. Po przekroczeniu 100MB jedynie zmniejszają prędkość downloadu...Może szanowni nasi operatorzy pomyśleliby o czymś takim? Działa również w pre-paidzie.

  • 0

    54. ~  2009-01-04 23:05:30  host: f96-023.opera-mini.net

    A byl nius o darmowym numerze?? Ze promocje przedluzyli do 28 lutego??:)) Czyzby plus zwlekal i w ogole wycofywal sie z zamiaru ograniczania wolnego numeru??:D Czy moze jest to zapowiedz zmniejszenia stawek dopiero po 28 lutego??

  • 0

    55. ~mirekb  2009-01-05 08:07:16  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @53 po jakim apn..wap czy www,moze na obu?jaki ten limit?u nas moze tak bedzie jak wejdzie vodafone,co by przyciagnac klientele ale jak narazie niewiele osób korzysta z netu w/przez komorke,czesto przepłacaja za modemy ale to czyjas sprawa.jednak za 5lat to będzie ogromny rynek:mobilne platnosci,mobilna reklama,choc i tak najwazniejsze pozostaną rozmowy głosowe,a ich cena i tak bedzie wysoka mimo niskich-majelejacych MTR,podobnie z sms,w moim wypadku przezywają chyba 2mlodosc..transmisja danych to juz blisko 1/4 przychodów opów,ten ułamek bedzie wiekszy

  • 0

    56. ~konsument1  2009-01-05 09:47:04  host: nat-tar.aster.pl

    I tak oto widzę dziś ceny telefonów przy zakupie przez internet. Co widzę? W taryfie syberyjska40: Nokia 6500 slide stara cena (przekreślona) 349zł nowa 399zł, Motorola V8 stara cena 99zł nowa 199zł, Nokia N73 stara cena 199zł, nowa 299zł, SE-W880i stara cena 1zł, nowa 49zł. Wyprzedaż!

  • 0

    57. ~der  2009-01-05 10:11:27  host: doj96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, rzeczywiście nieźle to wygląda :) błąd na stronie czy jakieś mega nieporozumienie ?

  • 0

    58. ~xxx  2009-01-05 10:56:51  host: cerber.gddp.lublin.pl

    moze euro skoczyło w góre:)

  • 0

    59. ~  2009-01-05 11:52:02  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    plus to minus...taka prawda

  • 0

    60. ~on  2009-01-05 12:16:12  host: cerber.gddp.lublin.pl

    sprawdziłem na innym forum ceny telefonów i porównałem z tymi przez wyprzą, okazało sie - że to nie prawda co było wyżej pisane i że może 1 telefon jest drożej niż był a reszta taniej.www.plusforum.pl(odpowiedni dział)

  • 0

    61.  2009-01-06 18:22:50

    mamy już 6.01.09 i jak narazie obniżek nie widać... A ja czekam...

  • 0

    62.  2009-01-09 22:46:18

    ~blond_blondyna - a ja mam wrażenie, że takim buraczanym zaprzęgom jak ty, onet już nie wystarcza, bo tam takiej "prowokacji" jest już tyle, że nawet nie chce się czytać tych komentarzy. Tutaj był spokój, ale widać to już czas przeszły.

  • 0

    63. ~ukenamuniu  2009-01-09 23:34:12  host: 86-59-n1.aster.pl

    gilbert3: nie bądź taki... każdy ma prawo do wypowiedzi, np: rano były zdjęcia próbne a potem pan reżyser mnie lansował.

  • 0

    64. ~  2009-01-11 15:29:10  host: 94.254.252.196

    Nokia N95 kosztuje 499 PLN w abonamencie 55PLN! Zenada, a nie promocja.

  • 0

    65.  2009-01-11 16:39:32

    64. - no nie ma obowiązku... ;-) Jeśli Ci zależy na tym świetnym telefonie, w 5 minut kupisz a następnego dnia już możesz się im bawić. W 10-tysięcznym mieście bez problemu kupisz praktycznie każdy model jakiego pragniesz ;-)

  • 0

    66. ~lol  2010-01-05 23:17:53  host: eju116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie to oszusci opuszczaja niby cene telefonow a patrzcie na minuty w abonamencie 90zl miesiecznie i 150 minut HAHA smiech na sali !!! plus dla firm 20% znizki stary abonament jeszcze nie bylo promocji a abonament wynosi 63,44 zl 180 minut :D wiec zobaczcie na czym sie traci a na czym zyskuje :) z moich obiczen wynika ze oni na tym po 2 latach jeszcze zarabiaja na kazdym z nas po 200 zl :) masakra złodzieje !! ZŁODZIEJE NA POTEGE

Dodaj swoją opinię