Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wielka awaria w hiszpańskiej Telefonice

Wielka awaria w hiszpańskiej Telefonice

sirmark 16 Sierpnia 2006 00:54

0 0

Wielka awaria w hiszpańskim koncernie telekomunikacyjnym Telefonica na wiele godzi pozbawiła we wtorek dostępu do internetu ponad półtora miliona internautów w Hiszpanii.

Mniej więcej połowa z 3,5 miliona klientów Telefoniki, korzystających z szerokopasmowego dostępu do internetu, miała problemy z odbieraniem i wysyłaniem maili i surfowaniem po cyberprzestrzeni - informuje radio RNE.




Telefonica nie poinformowała o przyczynach awarii; zapewniono jedynie, że udało się ograniczyć jej rozmiary. Organizacje ochrony konsumentów zwracają uwagę, że zgodnie z prawem koncern telekomunikacyjny powinien przyznać klientom odszkodowania za czas, przez jaki byli pozbawieni dostępu do sieci.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-08-16 01:00:23

    ktoś powiedział kiedyś... "przecież każdy ma prawo do awarii i może się ona zdarzyć każdemu" :)

  • 0

    2.  2006-08-16 09:12:17

    Jak miałem łacze radiowe przez rok to zdarzały się kilkudniowe awarie. Dobrze ze 300 metrów dalej jest kawiarenka internetowa :)

  • 0

    3.  2006-08-16 11:45:29

    "na wiele godzin" + "we wtorek" < 24h :-P a co na to simplus, ktory ostatnio znow ma jakies pady? 2x pod rzad rozlaczyl mnie po 4:05.. no coz - na odszkodowanie pewnie nie moge liczyc :-P

  • 0

    4. ~alma  2006-08-16 12:37:55  host: 212.160.172.70

    oj sypie się sypie platforma obsługująca prepaid w Plus; 08-08-2006 przez około 12 godzin nie działał roaming w SS (wszystkie połaczenia wychodzące i przychodzące były nieskuteczne)->SKANDAL!!! Q!->pisz reklamację i najlepiej do wiadomości uke@uke.gov.pl; może ich ktoś w końcu ku..a zmusi do wymiany wadliwego systemu

  • 0

    5. ~  2006-08-16 13:22:03  host: xdsl-524.wroclaw.dialog.net.pl

    *** alma - jakos nie mam juz sily na polkomtela :-/ ostatnio pisalem kilka reklamacji (w przeciagu m-ca), to pozniej w przeciagu tygodnia dostalem odpowiedzi na wszystkie - niczym spam! myslalem, ze mnie krew zaleje! :[

  • 0

    6.  2006-08-16 15:16:35

    kiedys tepsa miala awarie noestrady tez dosc duzy % uzytkownikow nie mial netciku

  • 0

    7. ~D  2006-08-16 16:20:05  host: 80.51.255.150

    Bla bla bla. Mi mixPlus chodzi znakomicie... wprawdzie nie próbowałem jeszce roamingu ale reszta jest OK!

  • 0

    8. ~D  2006-08-16 16:20:38  host: 80.51.255.150

    Pozdrawiam zadowolonych klientów sieci Plus GSM :)

  • 0

    9. ~  2006-08-16 17:44:50  host: 106-mo6-2.acn.waw.pl

    A ja pozdrawiam dział techniczny Plusa ;)

  • 0

    10. ~noname  2006-08-16 20:32:40  host: eei93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8. to pewnie swoje pozdrowienia wysyłasz w pustkę :)

Dodaj swoją opinię