Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większy zasięg sieci w Czechach

Większy zasięg sieci w Czechach

WitekT 5 Stycznia 2005 13:36

0 0
Eurotel Praha w ostatnim miesiącu zeszłego roku uruchomił 40 nowych stacji pracujących w standardzie CDMA na częstotliwości 450 MHz.

Ma to na celu zwiększenie zasięgu i pojemności sieci, która służy do dostarczania usług szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie całego kraju. Usługa, z której korzysta już 28 tysięcy abonentów, pozwala na uzyskanie prędkości do 500 kb/s i stanowi alternatywę dla dostępu kablowego w technologii DSL.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet