Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większy zasięg Play Online - oficjalnie

Większy zasięg Play Online - oficjalnie

sirmark 13 Sierpnia 2008 13:25

0 0

Od 16. sierpnia Play uruchamia sprzedaż oferty internetu bezprzewodowego Play Online w kolejnych 11 miastach.



Nowe miasta to Będzin, Bytom, Chorzów, Grudziądz, Katowice, Pabianice, Rumia, Sosnowiec, Włocławek, Zabrze oraz Czeladź, która dołączy do tej listy w dniu 27 sierpnia. O pozostałym miastach pisaliśmy w tej wiadomości.


W ofercie Play Online dostępne są dwa pakiety, 5GB transferu za 45 zł oraz 10GB za 80 zł.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2008-08-13 18:52:51

    10.07.08 godz. 11:48 Kategoria: Usługa sprzedaje się bardzo dobrze! Tymczasem do listy dołączamy w ciągu kilku dni kolejne miasta: Poznań, Kraków i Lublin. Tak jak powiedział Jacek Hensler na konferencji prasowej lista miast będzie się szybko powiększać. czekam na CV - jak na razie mam 5 ciekawych propozycji - 4 dziewczyny i ddluk. - Blog 'gruszki'

  • 0

    28. ~Tyler  2008-08-13 19:59:33  host: adcz15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    .. no wlasnie - w poznaniu usluga jest w sprzedazy.

  • 0

    29. ~mikrus  2008-08-13 20:49:32  host: apn-77-114-155-8.gprs.plus.pl

    Zakopiec i czeladź trzeba dorzucić do tej listy, bo też są na liście.

  • 0

    30. ~nestor  2008-08-13 21:09:32  host: 213-238-107-31.adsl.inetia.pl

    Panowie, w Poznaniu jest ta oferta. Problem jest z jej zasięgiem w zachodnich dzielnicach. Nie ma Play Online na tej części miasta i przedmieść, która się najintensywniej rozwija. Co do Wrocławia, rzeczywiście nie ma ich na mapie!!!

  • 0

    31. ~  2008-08-13 21:21:13  host: 80.51.91.252

    och jakież to podekscytowanie! zagorzali zwolennicy playty jak zwykle wypisują pochwalne peany! LOL

  • 0

    32.  2008-08-13 21:39:17

    31-Ty napewno tez jestes podekscytowany ze musisz 3 razy drozej placic u trojcy.Zal Ci co?

  • 0

    33. ~zloty50  2008-08-13 22:10:28  host: user-89-108-236-253.mobile.playmobile.pl

    Play Online w Poznaniu jest oficjalnie od 11.07.2008. Sam mam umowe od tej daty i sobie chwale. Korzystalem w trzech roznych czesciach miasta.

  • 0

    34. ~  2008-08-13 23:38:43  host: f142-043.opera-mini.net

    Brak oferty "na karte" dyskwalifikuje playa. Z kolei oferty na karte trojcy sa zalosne /30gr za 1MB/. Np. w Tele2 w Szwecji mam w pre-paidzie za 189kr /ok 95zl/ 1GB transferu, czyli 1MB kosztuje ok 9groszy. To 3 razy taniej niz w tym glupim polskim kraju. Natomiast oferta abonamentowa playa jest korzystniejsza. Tam za 189kr abo, czyli 95zl jest limit do 5GB, potem szybkosc z 7,2mega spada do 50kilo. Ale za to caly pierwszy rok nie placi sie abonamentu. No i zasieg - play to na razie internet stacjonarny a nie mobilny. Jedyna nadzieja, ze w playu sa udzialy skandynawskie a to oznacza, ze beda w tej sieci przeblyski rozumu, czego prozno szukac u trojcy.

  • 0

    35.  2008-08-14 11:00:19

    We Wrocławiu Play poprawia zasieg ale ciagle w wielu miejscach sa dziury i to wcale nie na obrzeżach. Mam nadzieję, ze szybko P4 wezmie sie do roboty, bo chetnych w stolicy dolnego slaska jest wielu. Z drugiej strony nie dziwie sie troche operatorowi, bo w Poznaniu czy Wroclawiu konkurencja jest ogromna a net oferuje wielu providerów

  • 0

    36. ~anonym  2008-08-14 17:33:21  host: mail24.anonymouse.org

    Dziwne, że nic nie pisze o Inowrocławiu w którym łapie mi 3G Play. Nawet 10km poza miastem jest jeszcze znajdowany....

  • 0

    37. ~Bob  2008-08-14 22:58:35  host: host-89-228-143-121.gorzow.mm.pl

    Mam dokładnie to samo w Gorzowie - zasięg Play'a 3G mam od kilku miesięcy, nawet widzę jednego noda Play'a z okna, a mimo to nasze miasto nie występuje w ofercie Play Online - Play'u - why?

  • 0

    38. ~wet  2008-08-15 07:56:00  host: user-89-108-238-219.mobile.playmobile.pl

    u mnie play on-line swietnie chodzi. wroclaw psie pole :-)

  • 0

    39. ~plastic  2008-08-19 19:27:22  host: 87-205-236-12.adsl.inetia.pl

    na telefonach widzicie 3g, ponieważ korzystacie z nadajników Plusa, Play udostępnia stałe łącza wyłącznie na swoich nadajnikach.

  • 0

    40. ~pytacz  2008-08-20 13:16:07  host: aaxq250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jakie IP jest w play? statyczne czy dynamiczne? czy numery IP po przepaleniu się zmieniają? (jak w tp?)

  • 0

    41. ~radeczko  2008-08-20 17:49:47  host: 89.108.249.1

    Wygląda na to że dynamiczne :)

  • 0

    42. ~  2008-08-20 17:52:05  host: user-89-108-235-197.mobile.playmobile.pl

    Wygląda na to że dynamiczne :>

  • 0

    43. ~cod3r  2008-09-03 18:00:21  host: adhu77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam internet w play w gorzowie wlkp i chodzi mi mimo ze ostrzegano mnie w ze moze nie dzialac

  • 0

    44. ~ps.piotr  2008-12-10 22:08:16  host: user-89-108-235-134.mobile.playmobile.pl

    Play błyskawicznie buduje swoje stacje bazowe .Oby tak dalej.Jest Lublin,Świdnik,Łęczna pora teraz na Chełm i Włodawę. W okolicach Warszawy już chyba wszystkie małe miasta są w zasięgu hsdpa.Konkurencja jednak nie obniżyła ceny na internet...

  • 0

    45. ~  2009-07-08 20:38:09  host: 188.33.70.4

    przepraszam czy ktoś wie jak ustawić pleya aby nie śćinały się takie gry jak np lineage2 i czy tak sie da prosze o odpowiedź

  • 0

    46. ~Kirk  2010-08-14 00:46:27  host: user-188-33-116-161.play-internet.pl

    Jak mogli nazwać go Play ONLINE... Toć to jest Play OFFLINE wcale zasięgu nie ma badziewie

Dodaj swoją opinię