Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większy pakiet danych w jednej z taryf Red Bull Mobile

Większy pakiet danych w jednej z taryf Red Bull Mobile

msnet 5 Czerwca 2017 16:49

5 4
red bull mobile logo

Od 5 czerwca Play powiększa pakiet internetowy dla korzystających z abonamentu RBM Energy tylko SIM.

Pierwotnie zwiększenie pakietu miało nastąpić 1 czerwca, ale zostało przesunięte w czasie. Decydując się na abonament o wysokości 29 zł można mieć teraz pakiet internetowy o wielkości 10 GB (zamiast dotychczasowych 8 GB), a do tego nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz nielimitowane wiadomości SMS i MMS. Szczegóły oferty w załączonym poniżej regulaminie.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Red Bull Mobile Energy na czas nieokreślony z 10 GB i nielimitowanymi rozmowami, SMS i MMS do wszystkich



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: red bull mobile

w sumie: 23
  • 2

    4. ~Olek  2017-06-05 17:18:41  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 1 Ty się zdecyduj ,bo co post piszesz inna wartość Gb jaką masz w orange,

  • 0

    5. ~Ja  2017-06-05 17:30:28  host: user-94-254-160-26.play-internet.pl

    U vikingów mamy 16GB i oczywiście nolimit. I co najważniejsze... niewykorzystane GB przechodzą na następny mc sumując się z nowym pakietem GB.

  • 1

    6. ~  2017-06-05 17:38:53  host: 212.160.172.84

    @4, gdyż Orange cały czas zwiększa bonusy. Było 18 GB, jest 23 GB, a nawet 184 GB jak ktoś chce :)

  • 0

    7. ~Mariusz23  2017-06-05 17:43:46  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    Ciekawe kto to wezmie skoro w Plushu mamy to samoza 25 zl i co najwazniejsze bez ograniczen w predkosci. Podobnie w heyah i jeszcze taniej w a2mobile.
    Ciekawe kiedy obudzi sie NJU?

  • -5

    8. ~Hotelarz  2017-06-05 17:45:50  host: user-164-126-253-93.play-internet.pl

    Darmowe LTE w Red Bull Mobile wyłączą w tym miesiącu potwierdzona informacja.

  • -1

    9. ~Playta  2017-06-05 17:57:26  host: 188.166.85.197

    Co z tego, jak to cały czas dziadowski Play z dziadowskim zasięgiem własnym. Chcesz lepszy zasięg w krajowym roamingu, masz kaganiec na szybkość internetu 1,5 Mb/s! Dziadostwo!

  • 0

    10. ~Oran  2017-06-05 17:59:41  host: user-94-254-240-97.play-internet.pl

    Wybierajac nowa oferte, roaming zagraniczny masz wylaczony. Aby go wlaczyc trzeba dodatkowo zaplacic

  • 3

    11. ~Do Hotelarz  2017-06-05 18:23:28  host: user-94-254-147-234.play-internet.pl

    A powiedz mi proszę kiedy Ci włączą myślenie ?
    Co za głupoty wypisujesz....

  • 0

    12. ~Ja  2017-06-05 19:45:11  host: user-94-254-160-26.play-internet.pl

    @8... Skąd masz takie informacje? Może jakieś źródło, a nie pustosłowie.

  • -1

    13. ~  2017-06-05 19:52:18  host: 89-64-24-191.dynamic.chello.pl

    12. A informacje o wpriwadzeniu ograniczenia do 1,5Mb w roamingu krajowym byly? A zostaly wprowadzone, prawda?

  • 0

    14. ~miki  2017-06-05 20:51:47  host: dkm4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No nic, trzeba chyba pomyśleć o zmianie sieci - jedyna rzecz, która trzymała mnie w Play, to był właśnie roaming krajowy (jak mi jakaś sieć nie działała dobrze, to zmieniałem na inną). Ceny usług już dawno przestały być jakimkolwiek argumentem - wszędzie ceny są podobne a nawet jak jakaś oferta jest lepsza o całe ... 2 PLN, to szkoda se d... zawracać takimi duperelami - teraz to ani porządnego roamingu ani porządnych cen.

  • 0

    15. ~piokuk  2017-06-05 21:03:48  host: apn-95-40-186-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Play/RBM/Fakt (jak zwał, tak zwał) ma dwie usługi, których nie ma gdzie indziej:
    a) darmowe wideo połączenia,
    b) darmowe przekierowywanie połączeń.
    Póki inni tego nie wprowadzą - nie istnieją dla mnie z punktu widzenia przenosin numeru.

  • 0

    16.  2017-06-05 21:11:39

    15 - nie znam oferty RBM bo nie interesowałem się tym nigdy, ale pamiętam cenniki Fakt Mobile... Przekierowanie kosztuje tyle samo co minuta połączenia wychodzącego. I w Play jest raczej tak samo.
    Możesz dokładniej powiedzieć na temat tych darmowych przekierowań?

  • 0

    17.  2017-06-05 21:13:20

    No i o tych wideorozmowach darmowych...

  • 0

    18.  2017-06-05 21:23:39

    W T-M też są wideorozmowy w cenie minuty głosowej oraz przekierowania w cenie minuty krajowej, więc nie wiem, po co @15 trolluje :)

  • 0

    19. ~jerry  2017-06-05 21:26:10  host: 89-77-36-112.dynamic.chello.pl

    Czy macie problemy z działaniem internetu w Plusie dokładnie w Plushu w Iphonach?

  • 0

    20.  2017-06-05 22:00:58

    @19 - Nie.

  • 0

    21.  2017-06-05 22:41:04

    ciągle brak odpowiedzi na a2mobile, a użytkownicy RBM raczej należą do mobilnych i potrafiących liczyć

  • 0

    22. ~  2017-06-06 06:25:50  host: user-94-254-167-226.play-internet.pl

    Co to za oferta??? I to jeszcze na zasiegu Play albo 1,5Mb w roamingu krajowym.
    Zalosny Play.
    Niedlugo sie z nimi pozegnam, muszewydzwonic skarbonke i zostane tylko z darmowym DILem

  • 0

    23. ~Kuba  2017-06-06 09:36:50  host: user-94-254-129-161.play-internet.pl

    W tej sieci trzyma mnie tylko darmowe LTE ;) Jeśli wyłączą to uciekam i karta ląduje w koszu. Będzie trzeba poszukać alternatywy.

Dodaj swoją opinię