Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większy "Eranet" od października

Większy "Eranet" od października

WitekT 19 Września 2008 17:29

0 0
Od 1. października Era modyfikuje swoją ofertę dotyczącą skrzynki pocztowej Eranet. Główna zmiana to wyraźne zwiększenie wielkości skrzynki - z 12 MB do 256 MB.

Dodatkowo, Eranet zostanie bardziej zintegrowany z serwisem Era Omnix - nazwa użytkownika i hasło będzie w obu miejscach identyczne.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~marcin  2008-09-20 09:19:48  host: aage36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam korzystam, bo potrzebne mi są powiadomienia na bieżącą gdyż korzystam z ebaya i allegro. To jest bardzo praktyczne sms z informacją czy wygrałem aukcję, czy ktoś mnie przebił itd. A co do spamu to w eranet jak i wszędzie jest antyspam. Ten sprawuje się bardzo dobrze.

  • 0

    41.  2008-09-20 14:03:02

    ~plusnet - za skrzynkę 50 MB płaci się bodaj 5 zł netto ;-)

  • 0

    42. ~  2008-09-20 14:53:43  host: host-87-99-28-174.lanet.net.pl

    Trochę bezsensowne wydaje się utrzymanie samej usługi eranet, skoro można go mieć za 2zł/msc w pakiecie poczta komfort.

  • 0

    43.  2008-09-20 14:56:10

    Właśnie zalogowałem się do swojej poczty wp i przeczytałem: wkrótce: - synchronizacja z telefonami - drukowanie planu dnia / tygodnia - darmowe powiadomienia sms - subskrybcja kalendarzy (np. daty wydarzeń sportowych). :))

  • 0

    44.  2008-09-20 19:52:40

    Polepszcie pakiety na internet...

  • 0

    45.  2008-09-21 12:24:49

    Mam konto na o2.pl i bardzo duża pojemność do 10GB, jeden email może mieć aż 100mb (więc nawet sporo fotek można przesłać), można ściągać pocztę z innych kont (ja ściągam z gmail), jest antyspam. Wszystko za free i tylko góra 2-3 reklamy dziennie (oczywiście kasuje je bez otwierania). Era niech się schowa.

  • 0

    46.  2008-09-21 13:54:52

    rcicho - no weź nie porównuj usługi... Że taka sama nie znaczy że ta sama jest ;-)

  • 0

    47. ~marcin  2008-09-21 23:16:05  host: bqy223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poczta na o2. to syf jakich mało. Ten kto nie ma na codzien dostępu do neta, to eranet jest jak najbardziej na miejscu. Maila można odsłuchać i odpowiedzieć głosowo, można wejść przez wap, powiadomienia sms. Na co komu pojemność skkrzynki 1GB czy więcej? Co wy filmy sobie chcecie przesyłać? Poza tym jak dla mnie to by mogło być nawet 5MB i tak wszystko mi pobiera na outlook.

  • 0

    48.  2008-09-22 06:45:14

    w końcu bo 12MB było chwilami uciążliwe :)

  • 0

    49.  2008-09-22 09:15:33

    ~marcin - coś w tym musi być... Albo fakt, że inni mają lepsze? Nie wiem. Stwierdzam natomiast, ze z o2 coraz mniej moich znajomych korzysta.

  • 0

    50. ~cooler  2008-09-22 10:09:11  host: dqq44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra wiadomość po weekendzie :) 256 mb do celów biznesowych spokojnie wystarcza, do tegu usługi dodatkowe. ale też prawda że jeszcze ciekawsza jest nowa poczta głosowa w Erze

  • 0

    51. ~marcin  2008-09-22 10:15:16  host: bqy223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***wlo, a jak richi dumnie napisał; na o2 są tylko góra 2-3 reklamy dziennie. Mam tam konto dodatkowe takie na pierdoły, żeby unikać podawania głównego najważniejszego dla siebie adresu. Wystarczy wejść na takie o2 raz na 4 dni. Ma się wrażenie że w odebranych są tylko i wyłącznie reklamy, a co potrzebniejszych wiadomości trzeba szukać. Super poczta nie ma co. A jak ktoś prawie miesiąc sie nie mógł zalogować i wchodzi po miesiącu? Strach pomyśleć. :)

  • 0

    52.  2008-09-22 11:19:58

    ~marcin - no ja nie mam z tym problemu. Darmowych skrzynek używam tylko i wyłącznie na potrzeby rejestrowania się w różnych serwisach. na gazeta.pl, w onecie, w wp i interii chyba. Szczerze mówiąc najmniej reklam przychodzi chyba na wp.pl a najwięcej na interię i onet. Wystarczy jednak dobrze ustawić filtry i nie ma problemu. Pewnie z żadną tego typu usługą nie ma problemu po dobrym ustawieniu. Ale nie chopdzi mi o reklamę - to pikuś. Chodzi o te "załączniki" doklejane do poczty... To żebujące jest, kiedy "poważny" przedsiębiorca występuje o ofertę, pytając o wszystko - referencje, fachowśc i inne rzeczy, a pisze z darmowego konta, do którego operatorr podłącza test typu: Nie musisz mieć okazji, by wręczyć upominek. Znajdź prezent, którym sprawisz komuś radość - Kliknij:

  • 0

    53.  2008-09-22 11:21:10

    A jeśli odpowiadam, podpisując swoją pocztę elektronicznie, ma o to pretensje, że nie może otworzyć ;-)

  • 0

    54. ~marcin  2008-09-26 00:05:30  host: blf129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieję, że domena adresu się nie zmieni z eranet.pl na poczta.era.pl. bo wtedy będzie dziadowska.

  • 0

    55. ~de  2008-09-26 09:43:40  host: dqd216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czemu mieli by zmieniać domenę? nazwy usługi nie zmieniają, zatem i domena pozostanie ta sama, a większa skrzynka i integracja Omnixem to dobre rozwiązanie

  • 0

    56. ~marcin  2008-09-26 10:52:50  host: blf129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, bo ja dostałem już od nich maila, że logowanie od 1 pazdziernika będzie teraz na stronie poczta.era.pl. Już wysłałem do nich w tej sprawie pytanie, ale jakoś im sie nie chciało na nie odpowiedzieć.

  • 0

    57. ~  2008-10-01 08:40:28  host: wr182.internetdsl.tpnet.pl

    Uwaga! Link poczta.era.pl wydaje się być fałszywką. Nieopatrznie próbowałem się tam zalogować i obawiam się że ta strona została stworzona by podkradać hasła

  • 0

    58. ~eraboy  2008-10-01 23:12:09  host: inet20909nh-0.eranet.pl

    dziś to nie działa a samo IT w erze nie wie czemu...

  • 0

    59. ~oRany  2008-10-02 22:45:47  host: 106-57.espol.com.pl

    no z tą pocztą jakieś jaja , nie można zalogować się na eranet.pl , zamiast do poczty każa logowac się do serwisu Omnixpo wysłaniu płatnego smsa, i niby nic w tym złego , gdyby nie to, że poczty dalej ani widu ani słychu, ktoś kto używa tej poczty do poważnych celów pewnie by sobie włosy z głowy rwał garściami

Dodaj swoją opinię