Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większe zyski FT

Większe zyski FT

WitekT 15 Lutego 2006 11:40

0 0

Zyski France Telecom wzrosły w 2005 roku o 89% i wyniosły 5,71 mld euro - ponad 500 mln euro więcej niż oczekiwali analitycy.

Przedstawiciele koncernu zapowiedzieli, że w latach 2006-08 we Francji z firmy odejdzie około 22 tys. pracowników (w innych krajach około tysiąca). Nie będzie jednak masowych zwolnień, większość odejdzie na emerytury.
W 2006 roku koncern zamierza zwiększyć sprzedaż o 7%. France Telecom powoli staje na nogi po kryzysie, którego szczyt wystąpił w 2002 roku. Był on spowodowany bańką internetową oraz ogromnymi długami firmy. Niektórzy inwestorzy postrzegają jednak koncern jako mało dynamiczny. Twierdzą, że ma problemy z dostosowaniem się do szybko zmieniającego się rynku telekomunikacyjnego i rosnącej konkurencji ze strony telefonii internetowej.

Źródło tekstu: AP, Reuters     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet