Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większe skrzynki Plusnetu

Większe skrzynki Plusnetu

WitekT 22 Grudnia 2010 14:15

0 0
Od dziś skrzynki mailowe w ramach usługi Plusnet w Plusie zostały powiększone - do 1 GB w profilu Srebrnym i w 100 MB w Zielonym.

Dotychczasowe pojemności skrzynek wynosiły 100 MB w profilu Srebrnym (płatnym 5 zł miesięcznie) oraz 10 MB w darmowym Zielonym.

Więcej szczegółów na stronie plusnet.pl.


Źródło tekstu: plusnet.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    41. ~  2010-12-23 11:22:41  host: 66-178-56-178.reverse.newskies.net

    @TZURI jesli wpisywales poprzednio login do logowania wielkimi literami to teraz sprobuj wpisac malymi. Ja mialem ten problem. Jak wpislem malymi to okazalo sie ze na skrzynce wszystko jest i mozna z niej korzystac.

  • 0

    42.  2010-12-23 11:23:44

    Widać mocno kombinują- filtry przestają działać, poczta przez OE się nie odbiera...mam nadzieję, że szybko się z tym uporają

  • 0

    43.  2010-12-23 11:31:50

    @41- faktycznie zmiana na małe litery w nazwie konta przywraca poprawne działanie OE

  • 0

    44.  2010-12-23 11:58:54

    Mi skrzynka działa, ale powiadomienia SMS zniknęły. Mam nadzieję, że tylko na kilka dni.

  • 0

    45. ~TZURI  2010-12-23 15:13:23  host: afmk100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @41 - no na to akurat wcześniej nie wpadłem! Zmiana działa! Wielkie dzięki! U mnie pod FF akurat, ale jest! Ulżyło mi troche - choć faktycznie: cały spam wchodzi do skrzynki. Poprzednio fitrowało się całkiem ładnie, nie narzekałem na śmieci, regularnie ze spamowej skrzynki wyciągałem jakieś zabłąkane "legalne" maile (wpadały tam, jeśli adres długo nie był używany, to nadawca stawał się podejrzany :-) Co nie zmienia faktu,że plus mnie już vqurvia na maxa. Mam abonament za 350 (1000 min/3000 sms) nie wystarcza mi, płacę 400 - 500 zł i porównując taryfy nie widzę nigdzie rewelacji. Obawiam się, że i poziom obsługi też równy u wszystkich operatorów. Są megasympatyczni wyłącznie w trakcie zawierania umowy. Bezproblemowej... Ech, cudne było życie bez komórek...

  • 0

    46. ~martinez  2010-12-23 18:56:20  host: user-46-113-122-246.play-internet.pl

    Mnie skrzynka niedziała ani na simplusnet.pl ani na plusnet.pl wczoraj jeszcze szło sie zalogowac do plusnet ale dzis wyskakuje konto zablokowane!!

  • 0

    47.  2010-12-23 19:32:01

    A Orange ma 300MB od dawna w darmowym Boxie. No cóż wg mnie wszytskie opcje powinny byc bezpłatne w erze skrzynek od Googla itp za free. Operator ma zyskiwac na transmisji danych.

  • 0

    48.  2010-12-23 23:28:17

    ~x - inne "poczty" żyją z reklam i dostajesz mnóstwo reklam codziennie - wiem, bo korzystam z innych "poczt" ;-) Z komercyjnych także - mam trzy komercyjne skrzynki z czego dwie w onecie i jedną u innego dostawcy - nawet nie wiem jak się teraz nazywa bo przejęli tego u którego wykupiłem usługę dożywotnio ;-) Naprawdę nie ma co porównywać skrzynki darmowej do tego ;-) Podobnie w Plusnecie - możliwości są duże, tylko trzeba wiedzieć jak je wykorzystać. Jak widać liczy się tylko pojemność - tylko po co?

  • 0

    49.  2010-12-23 23:30:07

    Vincenzo - jak koszasz googla to na pewno już masz skrzynkę w gmail.com... Po co Ci więcej furtek do utraty tożsamości otwierać?

  • 0

    50. ~Tom.  2010-12-23 23:35:41  host: 89-77-165-93.dynamic.chello.pl

    Moja skrzynka na plusnecie nie działa już od 3 dni !!! Przez pierwszy dzień system twierdził, że mojego konta nie ma wcale. Potem dało sie zalogować, ale i tak nic nie funkcjonowało (raporty o błędach na stronie), dziś daje się zalogować, ale dalej nie ma nic. Zawsze obsługuję te pocztę przez IMAP więc to na ich serwerach mam archiwum i foldery - nie mam ich od pełnych 3 dni. A płacę abonament za to (profil srebrny).... Czytając komunikaty o błędach i znając się troszkę na programowaniu widzę, że chyba nie tylko migracja się wysypała, ale i nowy system nie był przetestowany!!!

  • 0

    51. ~x  2010-12-25 23:09:11  host: user-46-113-65-204.play-internet.pl

    48 - Pojemność liczy się po to,że jak masz dużo wiadomości, które się przydadzą to nie musisz wybierać które kasować,żeby się zmieściły nowe, które dostaniesz. Pojemność to podstawa, powiadomienie sms o nowej wiadomości sam nie wiem czy jest dobrym rozwiązaniem, powinna być opcja wyboru w każdej poczcie, jak ktoś chce to powinien je mieć, a jak nie chce to nie. Dożywotnio pocztę to chyba oferował onet za jakąś opłatą ponad 200 zł i chyba mógł to być adres coś w rodzaju imię@nazwisko.pl albo imię@nazwisko.onet.pl czy nazwa firmy@onet.pl i chyba te poczty miały być bez reklam jeśli się nie mylę, jakoś tak, nie kojarze,żeby inne poczty naszych dostawców krajowych oferowały usługę dożywotnio. U jakich dostawców masz te skrzynki pocztowe ? Odnośnie PlusNetu to ja tam skrzynki nie miałem ale w niektórych komentarzach jest napisane,że są reklamy i dodatkowo powiadomienia sms o tym,że ktoś dostał wiadomość (w domyśle reklamę) to w tej sytuacji jeśli są reklamy i powiadomienia sms o reklamie to powiadomienia sms mogą irytować,że powiadamiają o nadejściu reklamy, a nie normalnej wiadomości.

  • 0

    52. ~x  2010-12-25 23:11:54  host: user-46-113-65-204.play-internet.pl

    Jeszcze jak te reklamy zaleją skrzynke pocztową PlusNetu to taka skrzynka nie jest nikomu do niczego potrzebna. Jak usługodawca ma zaśmiecać pocztę reklamami to już lepiej,żeby ludzie za to nie płacili.

  • 0

    53. ~Adolf  2010-12-25 23:37:21  host: 66-178-56-178.reverse.newskies.net

    Posiadam pocztę w Plusnet od ponad 7 lat. Od momentu kiedy ją założyłem nie dostałem ani jednej reklamy. Nawet Plus nie przysyła mi na pocztę żadnych reklam ani ofert. Podobnie jest ze spamem. Oprócz tego posiadam darmowe skrzynki u ogólnodostępnych dostawców np. Onet i to jest dopiero dla mnie irytujące jak otwierając rano skrzynkę pierwsze co musze zrobić to usunąć od 5 do 10 reklam banków sklepów internetowych i innych śmieci. W tym przypadku ilość reklam jest wprost proporcjonalna do wielkości skrzynki. Wbrew pozorom powiadomienie sms o wiadomości email to bardzo pożyteczna sprawa. Podam przykład sprzedawców na allegro. Nie każdy może siedzieć non stop na necie ponieważ równolegle do allegro prowadzi normalny sklep. Natomiast telefon zazwyczaj ma się przy sobie lub gdzieś w zasięgu ręki. Innym przykładem są osoby które korzystają z poczty poprzez urządzenia mobilne. Powiadomienie sms w znaczący sposób obniża koszty transmisji danych ponieważ łączymy się tylko wtedy kiedy mamy nową wiadomość a nie co kilka minut aby sprawdzić czy jest jakiś email na skrzynce. Większość negatywnych opinii o tej usłudze pochodzi od osób które nigdy z niej nie korzystały. W takiej sytuacji trudno uważać je za obiektywne. Posiadanie skrzynki na która nie przychodzą żadne reklamy jest fantastyczną sprawą ale niestety skąd użytkownik poczty w Onecie , Wp lub innej Interii może o tym wiedzieć

  • 0

    54. ~kpiny  2010-12-26 19:12:42  host: ext-83-2-137-235.interq.pl

    To jest jakies nieporozumienie, ze od kilku dni nie moge dostac sie do swojego maila i to bez zadnego ostrzezenia zrobili ten burdel. *** skrzynke plusnet. Chce tylko zwrotu pieniedzy za nia. Jak nie potrafia nia zarzadzac dziady to niech *** do kopania pilki na boisku

  • 0

    55. ~Marcin O.  2010-12-26 22:53:05  host: grabowek.limes.com.pl

    Nowy Plusnet charakteryzuje się również tym, że nie dochodzą do Użytkownika żadne listy. Nadawcy nie otrzymują żadnej informacji o problemach z dostarczeniem ich wiadomości. Użytkownik 'odświeżonego' Plusnet.pl może wiadomości tylko wysyłać i to też tylko z poziomu www.

  • 0

    56. ~aromat  2010-12-27 17:14:25  host: 178.73.48.137

    nie rozumiem. na jakiej zasadzie w koncu to dziala? tak jak nokia mail w orange?

  • 0

    57. ~Adolf  2010-12-28 13:46:29  host: 66-178-56-178.reverse.newskies.net

    Chyba powoli wszystko wraca do normy. Dziś pojawiły się powiadomienia smsowe.

  • 0

    58. ~Tom.  2010-12-28 14:05:24  host: 89-77-165-93.dynamic.chello.pl

    Może Tobie się pojawiły... Ja w dalszym ciągu (a to już tydzień) nie mam dostępu do folderów, w których mam całe archiwum poczty ani przez WWW ani innymi kanałami (normalnie działam przez IMAP). Nie dochodzą do mnie żadne wiadomości, więc siłą rzeczy powiadomienia też (bo nie ma o czym powiadamiać). Dziś piszę reklamacje.... tylko co... 5zł abonamentu mi pewnie oddadzą... W zasadzie powinienem chyba zażądać przywrócenia stanu mojej skrzynki do tego sprzed ich "ulepszenia", nie potrzebowałem tej większej pojemności, a już na pewno nie kosztem takiego bałaganu i braku kontaktu w święta.

  • 0

    59. ~Adolf  2010-12-28 16:49:26  host: 66-178-56-178.reverse.newskies.net

    Ja miałem podobny problem. Przed zmianą wpisywałem login wielkimi literami. Gdy Plusnet rozpoczął zmiany zalogowałem się do skrzynki wpisując login wielkimi literami i okazało się że skrzynka jest pusta. Wpadłem na pomysł aby wpisać login małymi literami. I pomogło. Mam tam wszystkie swoje maile. Może u Ciebie też to pomoże.

  • 0

    60. ~amenhotep1  2011-10-14 14:36:22  host: host-188-122-17-102.finemedia.pl

    Od kilku miesięcy nie działa zakładanie nowego konta na plusnet.pl - napiszcie proszę maile do: admin@plusnet.pl i do wiadomości bok@plus.pl w tej sprawie, bo ja sie odbijam jak od ściany. Może jak więcej osób napisze to się wreszcie wezmą za naprawę tego problemu. Mnie cały czas zwodzą, że trwają prace modernizacyjne i nie chcą podać terminu ich zakończenia.

Dodaj swoją opinię