Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większe limity w neostradzie tp

Większe limity w neostradzie tp

WitekT 7 Października 2004 20:24

0 0

Od 8 października br. użytkownicy wszystkich opcji neostrady tp ściągną z Internetu więcej danych w ramach abonamentu. Ponadto w miarę swoich potrzeb będą mogli dokupić dodatkowy transfer. Dostawa neostrady tp do domu klientów, którzy zamówią ją telefonicznie będzie bezpłatna. W ten sposób Telekomunikacja Polska odpowiada na potrzeby internautów i rynku.

Nowe wielkości transferu danych z Internetu w neostradzie tp wynoszą odpowiednio:
7 GB dla opcji 128,
15 GB dla opcji 512,
25 GB dla wersji 1024.

W przypadku najszybszej opcji pozwoli to na przykład słuchać radia przez Internet przez 600 godzin miesięcznie czyli ok. 20 godzin dziennie, wysłać lub odebrać 500 000 e-maili lub ściągnąć 35 filmów o wielkości ok. 700 MB każdy. Odpowiednio w najtańszej opcji 128 za 59 zł internauta może słuchać przez 168 godzin radia, wysłać lub odebrać 140 000 e-maili lub ściągnąć 10 filmów. Możliwość większego transferu danych dotyczy też klientów wcześniej oferowanej opcji neostrady 320, którzy od 8 października będą mogli ściągać 7 GB.

Zmiany w ofercie są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wielkość transferów i możliwość ich dowolnego zwiększenia pozwoli każdemu klientowi na indywidualne dostosowanie usługi do swoich potrzeb, a nam umożliwi utrzymanie jej wysokiej jakości - powiedział Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP.
Dla internautów, którzy potrzebują najwięcej danych z sieci Telekomunikacja Polska wprowadzi od 15 października możliwość dokupienia 2 GB za 9,90 zł brutto. Do końca roku w ramach promocji za tę samą cenę będzie to pakiet 4 GB. Doładowania konta będzie można dokonać za pośrednictwem numeru o podwyższonej opłacie 0-300 900 300 lub dostępnej w Telepunktach karty-zdrapki.

Kolejną nowością odpowiadającą na potrzeby internautów jest wprowadzenie od 8 października możliwości telefonicznego zamówienia neostrady tp wraz z bezpłatną dostawą zestawu instalacyjnego i umowy do domu użytkownika. Koszty przesyłki kurierskiej opłaci TP.

Według firmy Point Topic Polska była w pierwszym półroczu 2004 r. najdynamiczniej rozwijającym się na świecie rynkiem szerokopasmowego dostępu do Internetu. Wzrost wynoszący 80 proc. był możliwy głównie dzięki sukcesowi neostrady tp. Od grudnia 2003 r. do końca sierpnia 2004 r. liczba użytkowników wzrosła ze 133 tys. do 374 tys. Do końca tego roku TP zamierza pozyskać 500 tys. klientów neostrady.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~dj adamus  2014-10-15 09:11:25  host: public-gprs516370.centertel.pl

    Witex, ciąg kabla.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet