Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Większe limity w iPlusie

Większe limity w iPlusie

WitekT 16 Lipca 2009 11:28

0 0
Od jutra Plus zwiększa o 50% limity transferu danych w iPlusie dla nowych klientów. Pojawi się też nowy modem - ZTE MS100 (HSDPA 3,6 Mb/s).

Nowe limity transferu i ceny usługi:

Oferta

Nowy limit

iPlus prywatnie 49 / iPlus firmowo 39

1,5 GB

iPlus prywatnie 60 / iPlus firmowo 49

2,25 GB

iPlus prywatnie 75 / iPlus firmowo 59

4,5 GB

iPlus prywatnie 110 / iPlus firmowo 89

12 GB

iPlus prywatnie 160 / iPlus firmowo 129

19,5 GB





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~  2009-07-16 21:31:22  host: 94.254.198.199

    spoko loko! widze ze jeszcze nie wszyscy wyleczyli sie z zaszlosci zamierzchlych czsow kiedy to operatorzy bili sie o pozysknie klienta w ramach nowych aktywacji. teraz jest rynek tak przesilony urzytkownikami i abonentami sieci telekomunikacyjnych ze walka rozgrywa sie glownie na polu utrzymania klienta w sieci. tak wiec wszyscy zgorzkniali abonenci nie martwcie sie o swoje oferty lojalnosciowe bo nie ma o co.

  • 0

    74. ~sympatyczny  2009-07-17 02:29:39  host: chello087206026073.chello.pl

    @73: spokoloko, tymniemniej gdyby takie oferty byly dostepne z ulicy to calkiem mozliwe ze bym teraz takiej uzywal. a tak to place mniej choc moglbym sobie pozwolic na wiecej, mam gorzej i do tego prepaidowo, choc prepaidow nie lubie...

  • 0

    75. ~tomekjot  2009-07-17 07:22:17  host: apn-77-113-196-180.dynamic.gprs.plus.pl

    A co z obecnymi klientami ? Jak tak dalej będą ich traktować to niech mnie całują w ..... do końca umowy i żegnaj Plusie . Pod koniec maja podnieśli limit o 50 % tylko dla nowych , teraz też tylko dla nowych. dostaniesz IPLUS 110 za 50 proc. ma rok z limitem 12 giga.

  • 0

    76. ~tomekjot  2009-07-17 07:25:50  host: apn-77-113-196-180.dynamic.gprs.plus.pl

    49. ~ 2009-07-16 14:31 apn-77-112-136-43.dynamic.gprs.plus.pl wczoraj byłem w salonie pytać się o ofertę utrzymaniową (mam iplusa 60zł/1GB), kobietka od ręki chciała bym podpisał umowę 49zł/1GB/24m-ce, twierdząc że w salonie nic nie mają, zadzwoń na infolinie to dostaniesz cos naprawde extra

  • 0

    77.  2009-07-17 08:06:26

    Plus się poprawił, gdy kończy się pakiet to mnie informują, koniec z oszustwami i z debetami,to jest na plus. :-) i pakiety w iplusie potaniały 1gb kosztuje 25zł.

  • 0

    78. ~Ceber  2009-07-17 09:36:12  host: foi.americanprogress.org

    Co jak co dużego bum tym nie zrobili. Jak zawszy tylko dla nowych, a dla starych co ? W Erze dla stałych za podstawową cene 49zł jest 2gb zaś za 39zł 1gb. Bez utraty prędkości jak w Plusie.

  • 0

    79.  2009-07-17 09:59:12

    No trudno żeby zostali przy 1GB limitu za 49zł abonamentu skoro w Simplusie 2*500MB kosztować może realnie 52zł:)

  • 0

    80. ~jazz190  2009-07-17 10:01:09  host: atropos.tpi.pl

    @tomejot i Piko chcecie to przedzwońcie na infolonie iplusa i podnieście sobie limit transferu, bez zmiany taryfy ja tak zrobiłem w maju(po roku czasu umowe mam do lipca przyszłego roku) i wczoraj przyszedł rachunek od minusa i wyszło mi 55zeta za 8gb fajnie nie??

  • 0

    81.  2009-07-17 12:31:14

    @chello084010081107.chello.pl "ruznicy, podckauj dziecinko, wogule w kturym roku, mi to podasz kozaku to bedziesz dobry" Więc tak, idę obejrzeć bajeczkę, nawet są ciekawe na Cartoon Network. Tobie jednak proponuje abyś poszedł się uczyć. Wakacje to dobry moment na opanowanie zasad ortografii. Pewnie zaraz cwaniaczku napiszesz, że jesteś dyslektykiem. Nie martw się, jest to uleczalne tylko trzeba chcieć. Co do Polkomtela: Polkomtel otrzymał 1 lutego 1996 koncesję natomiast komercyjne uruchomienie sieci nastąpiło 1 października 1996 roku. Proponuje i to jest apel do administracji aby artykuły mogli komentować tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy forum. Bo bez tego cała masa dzieciaków pseudo specjalistów będzie wypisywała bezkarnie brednie.

  • 0

    82. ~tomekjot  2009-07-17 14:33:19  host: apn-95-40-95-254.dynamic.gprs.plus.pl

    80. ~jazz190 2009-07-17 10:01 atropos.tpi.pl @tomejot i Piko chcecie to przedzwońcie na infoloni do mnie sami zadzwonili, jak sie zorientowali, że wypowiedziałem umowe

  • 0

    83. ~jazz190  2009-07-17 14:51:12  host: atropos.tpi.pl

    @tomekjot można i tak ja wolałem przedzwonic i zadbac o swoj interes, teraz zobacze moze tez da podwyzyszyc do 12

  • 0

    84. ~tomekjot  2009-07-18 12:59:35  host: apn-95-40-214-42.dynamic.gprs.plus.pl

    83. ~jazz190 2 Mi panienka na BOK powiedziała, że nie można podwyższyć, ale z regulaminu "Migracja w iPLUS" wynika, że można. ale jeszcze bąde próbował

  • 0

    85. ~LOLO  2009-07-18 16:50:37  host: 64-goc-5.acn.waw.pl

    Co do starych klientów - jesli np. do tej pory placiliscie 60zł za 1GB, wystarczy zadzwonic do bok iPlus (cyfra 6 po polaczeniu z IVR Plusa pod 2601) i powiedziec, ze chcecie zmienic taryfe na taka z wiekszym limitem. Od nowego cyklu bedziecie mieli to, co nowi. I nie ma problemu...

  • 0

    86. ~tomekjot  2009-07-18 17:45:31  host: apn-77-113-228-74.dynamic.gprs.plus.pl

    mi babka kazała zadzwonić za miesiąc, tłumaczyła się tym, że no0we taryfy nie są wprowadzone do systemu.

  • 0

    87. ~Zen  2009-07-19 10:20:00  host: 63-254-110-54.ip.cramerit.net

    Szkoda że sam Plus nie wyszedł z inicjatywą taką, aby poinformować że starzy też moga zmienić taryfa albo też i nie mogą i dzwonienie dużo nie da. Plus ma straszny bałagan...

  • 0

    88.  2009-07-20 11:27:58

    z malym opoznieniem ale zgodnie z obetnica, umowa 50% rabatu na iplusa, z tym transferem to jest maly myk bo faktycznie jest 50% wiecej tyle ze w porownaniu do wczesniejszej taryfy bo mialem limit 1GB to teraz wedle nowej jest 1.5GB wiec jakby nie bylo transfer jest ale z mykiem taryfowym heh, ale to dla mnie nie istotne jest bo pewno z 500mb miesiecznie transferu na iplusie na www i poczcie robie.. link do jpg z umowy na dowod ze sobie nie wymyslilem nic ;) http://img223.imageshack.us/img223/6387/cci20090720.jpg

  • 0

    89. ~tomekjot  2009-07-20 12:37:27  host: apn-95-40-207-199.dynamic.gprs.plus.pl

    50. opti 2009-07-16 15:08 acxi227.neoplus.adsl.tpnet.pl jutro ma mi przyjsc aneks na iplusa, firmowy 39, rabat na abonament 50% przez caly okres 12mcznej umowy + 50% limitu Tak jest ja mam to samo:)

  • 0

    90. ~jazz190  2009-07-20 13:34:15  host: atropos.tpi.pl

    te panienki w boku g... się znają...ja akuarat gadałemzjakimś typem i zmienił taryfe szybko i bez szerania

  • 0

    91. ~aek  2009-07-21 12:43:26  host: apn-95-40-114-228.dynamic.gprs.plus.pl

    mi się konczy niebawem umowa, ciekawe co mi zaproponują, do tej pory mam 1GB za 60zł, może się postarają...

  • 0

    92. ~jamesfisher  2009-07-25 11:41:01  host: 212.2.101.48

    dzwoniłem do Help Desku. Mam iPlusa za 60 zł ( 1 GB ) od półtora roku. Pytałem się o możliwość podniesienia limitu. Konsultant powiedział, że w moim przypadku nie ma takiej opcji (coś było słychać że sprawdza na kompie). Zaproponował renegocjacje umowy i podpisanie nowej za 49 zł/m-c z transferem 1,5 GB na rok.

Dodaj swoją opinię