Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej zmian w Gadu Air

Więcej zmian w Gadu Air

WitekT 12 Kwietnia 2010 18:07

0 0

Od 12. kwietnia zmieniają się promocyjne pakiety transmisji danych za doładowanie w Gadu Air, spada też cena SMS-a do wszystkich sieci, wprowadzono też możliwość otrzymywania wiadomości z komunikatora SMS-em.

Kwota doładowania

Pakiet

10 zł

10 MB

20 zł

100 MB

30 zł

100 MB

50 zł

200 MB

100 zł

500 MB

Pakiet jest ważny 30 dni i jest rozliczany z dokładnością do 1 kB. Pakiet jest automatycznie włączany przy doładowaniu poprzez stronę gaduair.pl.

Zobacz: regulamin promocji Internet za free (plik .pdf; 46 kB).

Od dziś spada też cena SMS-a do wszystkich sieci - z 15 do 6 groszy. Co najważniejsze, pozycja ta wchodzi na stałe do cennika i nie jest promocją. Podskoczyła cena do Mobylandu i CenterNetu - do 0,72 zł.

Dodatkowo zwiększono liczbę MB w pakiecie za 5 zł - teraz jest to 100 MB, poprzednio było 25 MB.




Dziś w życie wchodzi też promocja, gdzie w zamian za doładowanie można mieć darmowe połączenia wewnątrzsieciowe, 0,19 zł do wszystkich sieci (oprócz Play) lub tysiąc SMS-ów. Szerzej o promocji Wszechdostępni w Gadu Air pisaliśmy w tej wiadomości.

Tani numer 133 to usługa pozwalająca na wykonywanie tanich połączeń wg cennika VoIP. Koszt połączenia na numer 133 to 5 groszy (poprzednio 15 groszy) za minutę, do tego trzeba dodać cenę minuty wg cennika VoIP.

GG czat SMS to sposób, aby natychmiast odpowiedzieć na wiadomości wysłane na numer Gadu-Gadu. Użytkownik odbiera wiadomości na komórce i odpowiada na nie SMS-ami bez konieczności podawania numeru GG odbiorcy. Odpowiedzi zostają natychmiast dostarczone adresatowi. Każda wiadomość zawiera nick nadawcy odpowiadający nazwie z listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu. Usługę aktywuje się kodem *124*1#, a dezaktywuje - *124*0#. Koszt SMS-a odpowiadającego na przychodzącą wiadomość to 3 grosze.

Z oferty promocyjnej wycofano stawkę 0,22 zł za doładowanie.

Jak oceniasz zmiany w cenniku i promocjach Gadu Air?

Bardzo korzystne
29.27%
Korzystne
27.34%
Mało korzystne
24.96%
Nie mam zdania
18.42%

Wszystkich głosujących: 673



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 1

    18. ~ion  2010-04-12 22:36:09  host: 188.33.130.246

    jednak widzę pewien minus. Chciałem sobie aktywować pakiet netu 100MB za 5zł i nie mogłem - na necie (tam tylko jest opcja bezpłatna aktywacji usługi) nie ma tego. Są tylko pakiet 5MB za 1zł i 300MB za 11zł. Pakiet 100MB za 5zł jest promocją którą można aktywować TYLKO za pomocą kodu w telefonie - a taka aktywacja jest dodatkowo płatna - bodajże dodatkowo 12gr za aktywacje - a to się wiąże jeszcze z jedną rzeczą. także kontroli nad tymże pakietem nie bedzie. Pewnie też sprawa będzie wyglądała żeby się dowiedzieć ile MB z tych 100MB zostało pewnie też będzie trzeba wpisać jakiś kod który za każdym razem będzie kosztować te 12gr... Ehmm - a już myślałem że będą uczciwi do końca - a jednak znowu coś przekombinowali na niekorzyść klienta..:((

  • 0

    19. ~Aster  2010-04-12 22:40:10  host: chello089077164150.chello.pl

    *18 - Aktywacja kodem nic nie kosztuje, skąd takie info, iż się płaci?

  • 1

    20. ~ion  2010-04-12 22:41:58  host: 188.33.130.246

    z regulaminu: 12gr

  • -1

    21. ~  2010-04-12 22:53:02  host: host-89-230-208-3.lublin.mm.pl

    Pewnie masz jeszcze aktywna stawke 22gr

  • 1

    22. ~  2010-04-12 23:08:41  host: p10-11.opera-mini.net

    Do 21: 22gr/min brutto jest stawka w voip gng zamiast dotychczasowych 25gr. Co zaś tyczy się ofert teraz to jest tylko albo 29gr albo w promocji 19gr. Co zaś tyczy się dodatkowej opłaty 12gr prócz 5zł to sprawdziłem to osobiście. Pobrało mi łącznie 5zł 12gr

  • 0

    23. ~Aster  2010-04-12 23:08:44  host: chello089077164150.chello.pl

    *18,20 - Nigdzie w regulaminie nie widzę ceny za aktywację.

  • 1

    24. ~  2010-04-12 23:19:18  host: 77-255-197-145.adsl.inetia.pl

    Wg mnie najlepsza opcja-GG czat SMS. Czegoś takiego od operatora jak GA oczekiwałem i taka opcja powinna być od razu na wejście, całkowite połączenie komunikatora z telefonem ;) Gdyby nie to, że sporo znajomych przeszło do play i mają do mnie/ja do nich za darmo, to już bym był w gaduair;P

  • 1

    25.  2010-04-13 00:26:50

    Przydałby się Fresh z rozliczaniem do 1KB. Mój android źle takie takty znosi:/

  • -1

    26. ~  2010-04-13 01:08:32  host: t23-04.opera-mini.net

    Co z tego, że tanio skoro to GA to jest straszne dziadostwo. Doładowałem konto a kasy nie dostałem. Dopiero po interwencji następnego dnia moje konto zostało doładowane. Dopiero niedawno zaczął przyzwoicie chodzić net, a i tak ma limit do 1 mb/s. /Lukasz_

  • 1

    27. ~mm  2010-04-13 07:43:12  host: 212.2.101.59

    prosze o ten kod do telefonu- 5zl za 100MB, akurat jestem na tel i z tel ciezko wejsc na ich duzo witryne kiedy wreszcie zrobia mobilna na przyzwoitym poziomie!!?

  • 1

    28. ~mm  2010-04-13 07:53:06  host: 212.2.101.61

    jeszcze cos napisze -internet maja naprawde dobry, czasem szszybciej czasem wolniej -ale praktycznie wszedzie dziala -a to chyba najwazniejsze w przypadku mobilnego internetu, nawet wmalych wioseczkach dziala czy w szczrym polu ;) podczas jazdy pocigieem dobrze ze zrobili ten pakiet 100 mb bo 300 mb nie zawsze sie wykorzystalo prosze jeszcze raz ten kod na setke ;)

  • 1

    29. ~yam  2010-04-13 09:13:33  host: chello089072223176.chello.pl

    Pakiet 100mb aktywujesz przez Konto Gadu-Gadu. lub z klawiatury telefonu, wpisując kod *120*205*1# Pozdro.

  • 1

    30. ~  2010-04-13 10:58:39  host: t03-12.opera-mini.net

    W zasadzie zlikwidowali też przelew sms. Teraz mozna przelać tylko max. 3 zł

  • 0

    31. ~filo9011  2010-04-27 01:31:23  host: nat-6.ingram.com.pl

    Witam wszystkich. Ja osobiście bardzo polecam GaduAir. Sądzę że warto bo jaka inna sieć daje tyle za darmo? Mi karta za 20zł spokojnie starcza na te 3 miesiące. 100 mb gratis przy doładowaniu bez problemu starcza na miesiąc. Później kolejne 2 miesiące po 100 mb i na koncie mam jeszcze 10zł to tak na rozmowy. Świetną sprawą jest 10% bonus jeśli ktoś was polecił. Te dwa zł zawsze starczy na jakieś 10 minut rozmowy (przy stawce 19gr/min). Jeśli nie macie kogo wpisać jako polecającego to możecie mnie. Logujecie się na konto -> wszechdostępni -> i na dole jest bonus. Trzeba wpisać numer i zaakceptować. Jeśli nie macie kogo wpisać to mój numer: 729187797 pozdrawiam: Jacek

  • 0

    32. ~lolo  2010-05-30 19:44:37  host: host-89-229-138-113.chelm.mm.pl

    gagu jest super owszem na początku były pewne problemy ale teraz wszystko mi śmiga i ten internet za free w pakiecie mam do pięciu numerów z innych sieci po 10 gr a z mama na stacjonarne gadam sobie do woli z komunikatora jest super i zawsze jakieś bonusy tylko tej opery mini nie mogę skonfigurować a oryginalna przeglądarka w samsungu e251 chodzi ale jest dziadowska opera nie chce mi chodzić nie wiem czemu

  • 0

    33. ~ewq  2010-06-04 10:54:56  host: host-89-228-249-224.olsztyn.mm.pl

    Dlaczego starter 20 PLN jest bez kasy? Kupiłem i mimo opisu w środku, że środki pieniężne ze startera są do wykorzystania przez 60 dni to ich w ogóle tam nie ma! To jakiś BUBEL!

  • 0

    34. ~hm  2010-06-04 12:14:48  host: pc-80-54-102-59.tvk-net.pl

    niemozliwe ;) 2 tyg temu kupowalem starter 20 MB i byl z kasą ;p haha ^^

  • 0

    35. ~ewq  2010-06-07 13:15:57  host: host-89-228-249-224.olsztyn.mm.pl

    Możliwe mój nie ma KASY!

  • 0

    36. ~ewq  2010-06-07 13:44:50  host: host-89-228-249-224.olsztyn.mm.pl

    Już są. Także ok. W momencie aktywacji nie było. Wskoczyły po upływie 24h...

  • 0

    37. ~exSimplusowiec  2010-06-25 20:30:47  host: j166237.upc-j.chello.nl

    Mam pytanie, czy usługa Happy Hours w telefonii VoIP GaduNaGłos jest jeszcze aktualna (darmowe rozmowy na stacjonarki polskie codziennie od 18ej do 21ej?)I czy trzeba dzwonić z komunikatora GG ver.10 czy też można dzwonić z X-Lite`a ? Ja dzwoniłem z wykupionego numeru stacjonarnego w Gadu Gadu z X-Lite`a na komputerze i pobrało 10 sekund z puli darmowych minut przyznanych po doładowaniu Gadu Air.. Wiec jak można realizować Happy Hours w GaduNaGłos?

Dodaj swoją opinię