Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Więcej za mniej" w TakTaku

"Więcej za mniej" w TakTaku

WitekT 29 Września 2010 11:13

0 1

Do 3. października klienci TakTaka i TakTak Fona mogą podwoić środki na koncie - ale w całości będą one do wykorzystania tylko na połączenia wewnątrzsieciowe, wiadomości SMS i MMS do Ery oraz na transmisję danych.

Cena pakietu

Złotówki do Ery

Kod

25 zł

50 zł

*100*11#

50 zł

100 zł

*100*12#

100 zł

200 zł

*100*13#

200 zł

400 zł

*100*14#

300 zł

600 zł

*100*15#


Pakiety są ważne 92 dni i można kupić ich dowolną ilość. Są wykorzystywane przed zgromadzoną na koncie głównym kwotą w złotych, Erajednostkami, minutami z terminem ważności oraz pakietem SMS-y i MMS-y za grosze, blueconnect 5 MB i blueconnect Max.




Zobacz: regulamin promocji "Więcej za mniej" (plik .pdf; 211 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 1

    74.  2010-10-07 13:14:52

    Dla tych, którzy nie dzwonią aż tyle Tak-tak ma Numerki za grosze ;-) Ewentualnie można się podpiąć po "sieć rodzinną", ale to już trzeba mieć kogoś w abonamencie. Ja mam ;-)

  • 0

    75.  2010-10-07 15:19:23

    Pakiet 1000 minut opłaca się nawet jak wygada się go połowę, jak mniej także. Jak wygadasz połowę płacisz niecałe 2 grosze za minutę, to wystarczająco, żeby pokusić się o pakiet. Zresztą po promocji podwójnych doładowań, gdy dostaje się dwa razy tyle kasy za darmo, wychodzi jakby kosztował połowę mniej.

  • 0

    76.  2010-10-08 11:49:41

    Wiemy ;-) Przynajmniej ja. Jak ktoś już kupi te 1000 minut za 9 zł to pewnie gada na całego, bo oszczędzać się nie trzeba. Minut jest bardzo dużo i to na dwa tygodnie.

  • 0

    77.  2010-10-08 12:51:15

    Nie kierowałam wypowiedzi do Ciebie forumiaku :) nie wszyscy to wiedzą jednak. Z tego co widzę środki z pakietów mają dość szeroki zakres wykorzystania. Dobrze zrozumiałam tekst? MOżna także pakiet era blueconnect max za nie wykupywać?

  • 0

    78. ~znawca  2010-10-08 17:37:48  host: chaos.tpnet.pl

    @77. Niestety źle zrozumiałaś tekst :(. Ze środków promocyjnych nie zakupisz żadnych pakietów. To było by zbyt piękne. Ale skojarzenie miałaś dobre. Transmisja danych w TT => Blueconnect Max. Gdyż opłaty cennikowe to już nawet nie są śmieszne: 2x0,72zł=1,44zł za sesje

  • 0

    79. ~jaroslaw pazowski  2010-10-10 07:43:23  host: 195.116.41.14

    nie chce mi sie czytac tych waszych wszystkich opini ale tak naprawde siedze w tym od poczatku istnienia tak tak i wszystko wiem dokladnie --nic ujac nic dodac--brawo dla 74 forumiak--pisze z sensem i dokladnie tak jak tojest!!!ma racje-bo tak jest!!!

  • 0

    80. ~PLAY  2010-10-10 08:02:58  host: t15-08.opera-mini.net

    @79, to ze dlugo w czyms siedzisz wcale nie oznacza ze masz racje. Jestes zamkniety na inne oferty a tymczasem GaduAir, Fresh sa zdecydowanie korzystniejsze. Waznosc konta ma coraz wieksze znaczenie. Nie kazdy chce móc wiecej dzwonic, ludzie chca mniej placic a w taktaku oplata minimalna jest od poczatku taka sama 16,7pln/m-c

  • 0

    82. ~  2010-10-10 13:38:00  host: 178.56.53.98

    @81 a w TT bez przenoszenia możesz dostawać regularnie do 150zł do wykorzystania na co chcesz, w podwójnych doładowaniach. ;-). Lorrine, WzM to jest pakiet i jeszcze nie słyszałem o tym, żeby z pakietu można było kupować pakiet. Niestety internet w WzM schodzi po stawkach podstawowych, więc pakiet zdecydowanie najbardziej opłaca sie tym, którzy dzwonią.

  • 0

    83.  2010-10-11 10:35:50

    Cóż, nawet bez możliwości wykupywania pakietów pakiety środków są opłacalne - w końcu to drugie tyle do wykrozystania i to przez 365 dni, a nie 90, tak jak było na początku. Wychodzi tak, jakby stawki podstawowe były niższe o połowę.

  • 0

    84.  2010-10-11 12:31:59

    81. Jeśli Twoim profil dzwonienia polega tylko na utrzymaniu numeru to Play jest dla Ciebie, rzeczywiście wydasz 5 zł na rok i masz numer. Dla tych, którzy jednak dzwonią Play nie jest najlepszym wyborem. Już przy przenosinach widać różnice - Play daje 60 zł za przeniesienie do nich numeru, a Tak-tak nawet 200 zł. W Tak-taku stawkę do wszystkich ukształtować sobie można nawet na poziomie 15 groszy dzięki podwójnym doładowaniom wykorzystywanym na maksa. Do tego 1000 minut w sieci, do grona 13 milionów potencjalnych rozmówców ;-)

  • 0

    85.  2010-10-11 15:46:36

    forumiak (84), Ty się chyba zaciąłeś! ;-) Znów powtarzasz tą samą śpiewkę. To wyłącznie Twoja opinia. Moim zdaniem natomiast Play Fresh jest równie dobry, a nawet lepszy od Ery Tak Tak, zarówno przy sporadyczny jaki intensywnym korzystania z telefonu. Nie podajesz żadnych konkretów. A jak wiadomo "diabeł tkwi w szczegółach". Zarówno sprawa bonusów przy MNP, podwójnych doładowań jaki "potencjalnych" 13 mln rozmówców była już WIELOKROTNIE wałkowana i Tak Tak wcale tak jednoznacznie korzystnie nie wypadł w ocenie różnych osób (w tym mojej). Także jedni wolą córkę, drudzy teściową, a jeszcze inni obie. Jak widz ę nie ma sensu po raz kolejny rozwodzić się i rozkładać wszystko na czynniki pierwsze, bo i tak każdy z Nas pozostanie przy własnym zdaniu. Pozdrawiam! ;-)

  • 0

    86. ~  2010-10-11 16:01:01  host: chello089078009176.chello.pl

    @84; faktycznie piszesz w kółko to samo. Ja powiem, że podwójne doładowanie może będzie a może nie, czego przykładem jest właśnie ostatnia promocja. W GaduAir bez podwójnych doładowań mam stawkę do w3 14gr/min. a z 5numerami (10gr/min. i sms 1gr) Do tego dostaję pakiety internetowe za doładowania. Wcale nie muszę polować i wyczekiwać podwojeń, bo mam taniej bez robienia skarbonki a do tego konto zdecydowanie dłużej ważne po każdym zasileniu. Nigdy więcej TT. Teraz dopiero wiem, co to jest swoboda w prepaid.

  • 0

    87.  2010-10-13 10:25:30

    Jojo, ale tu chodziło o odniesienie się do kwestii przedłużenia konta o rok w Play za 5 zł, co jest dla mnie fikcją z punktu widzenia osoby normalnie korzystającej z telefonu. Reszta? Pewnie się powtarzam, ale pytanie - kto z was, piszących często, pod konkretnymi nickami tego nie robi?

  • 0

    88.  2010-10-13 10:38:02

    forumiak - przecież to jest istotne, że jak się chce z telefon trzeba ładować. W takim TT nie doładujesz za 5zł, bo i tak Ci ważności wychodzących nie przedłuży. W freshu dostajesz rok wychodzących i bonus. A nie każdy ma te 25PLN lub nie potrzebuje tyle ładować.

  • 0

    89.  2010-10-13 10:38:59

    z telefonu korzystać*

  • 0

    90.  2010-10-13 20:18:37

    forumiak (87), w którym poście o to chodziło...? Bo w tym, do którego się odniosłeś nie zauważyłem nawet wzmianki o zachwalaniu "5 zł / rok". W 80 (do którego odniósł się 81) też nic o tym nie widzę. O "normalności" korzystania z telefonu też już były prowadzone np. tu na Telepolis debaty. 1) Nikt nie pisał o doładowywaniu 5 zł na rok. 2) A nawet jeśli, to być może według Ciebie jet to nienormalne. Jednak są osoby i sytuacje, w których takie rozwiązanie jest idealne. Ktoś np. prawie wyłącznie odbiera połączenia (z różnych sieci, a ma dodatkowo aktywną promocję Zbieraj Minuty). Dziś nawet jak bardzo rzadko korzystasz z telefonu, to samo jego posiadanie jest tak niezbędne, podobnie jak umiejętność prowadzenia samochodu. Ktoś może nawet przez rok ani razu nie zadzwonić czy wysłać SMS-a, a RAZ jeden znajdzie się w takiej sytuacji, że komórka może jemu (lub on komuś innemu) uratować życie! Ale nie usprawiedliwiaj się błędami innych, tylko staraj trzymać się tematu. A nie, z tematu o promocji "Więcej za mniej" zrobiłeś całą wyliczankę "zalet" Tak Tak-a.

  • 0

    91. ~bruceW  2010-10-13 21:40:09  host: 114-48.echostar.pl

    to takie trochę ograniczanie jednak, że dostajemy 100% od doładowania.. ale musimy je wykorzystać wyłącznie na Erę.. hm, wolałbym chyba jednak 1000 minut za 9 złotych i mam gdzieś.. tyle, że na 100% nie ma czasu trwania, co jest dużym plusem.

  • 0

    92.  2010-10-14 11:12:56

    Jojo Twoje odczucia są bardzo ciekawe, ale nie musisz naprawdę pisać 100 razy o tym samym. Ja odpowiadam na to co piszą ludzie. Zaniechaj proszę już kolejnych ciekawostek ze swojej strony. Każdy pisze to co uważa tak? Jak dla mnie ten cały Twój 90 post to tylko nawoływanie do pyskówki(fajnie, że niektóre tematy były już przerabiane, ale uwierz mi nie każdy wszystko czyta). Nic więcej. Wypisujesz swoje odczucia i przemyślenia, które w większości niewiele mają wspólnego z prawdą. Na koniec ponownie: zaniechaj.

  • 0

    93.  2010-10-14 11:56:22

    forumiak (92), Twoje zachowanie również jest bardzo ciekawe. Najpierw sam usprawiedliwiasz swoje rozwodzenie się o zaletach TT, nie mające za wiele wspólnego z tematem newsa, a z chwilę zabraniasz mi, a by mógł się do nich odnieść. Ja nawołuje do pyskówki? Trzeba było wcześniej samemu uważać na słowa i nie nazywać "nienormalnym" czegoś, co również tylko w Twoim odczuciu jet takie. Każdy tu wypisuje przede wszystkim swoje odczucia przemyślenia. To akurat normalne. Tylko chyba wypadałoby to robić w jakimś umiarkowanym tonie.

  • 0

    94. ~jaroslaw pazowski  2010-11-01 13:08:56  host: 195.116.41.14

    słuchaj play tak dla twojej informacji to sprzedaje uslugi play i korzystam z play bo mam telefon na dwie karty era tak tak i play dla firm i wiedz jedno i zapamietaj--to nie jest tak ze jedna siec jest lepsza od drugiej--każda siec dobiera sie indywidualnie do kazdej osoby-tak tak po podwojeniu konta daje najnizsza stawke na polskim rynku do wszystkich sieci.Podwojenie ma charakter prawdziwego podwojenia konta tak jakbys kupil naprawde druga karte bo kwote która otrzymujesz masz do wykorzystania bez terminowo i na co chcesz do wszystkich sieci i na wszystko!!!Forumiak pisze z sensem tak jak jest

Dodaj swoją opinię