Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej za mniej w Orange dla firm

Więcej za mniej w Orange dla firm

LuiN 28 Sierpnia 2012 10:35

0 0

Od 24. sierpnia obowiązuje promocja Więcej za mniej w ramach planów Korzystnych w Orange dla firm. Zyskać można obniżony abonament, więcej minut do wszystkich sieci, więcej bezpłatnych usługi i możliwość zakupu telefonu w atrakcyjnej cenie.



Klienci mają do wyboru 5 planów taryfowych z pakietami minut oraz 2, 3 lub 4 usługi dodatkowe (zależnie od kwoty abonamentu). Usługi można wymieniać bezpłatnie co miesiąc, ich listę z opcjami charakteryzuje poniższa tabela:

Taryfa Korzystny
150
Korzystny
450
Korzystny
900
Korzystny
1800
Korzystny
3000
Abonament
do 28.02.2012
39,36 zł 67,65 zł 121,77 zł 233,70 zł 306,27 zł
Abonament
po 28.02.2012*
51,66 zł 79,95 zł 134,07 zł 246,00 zł 318,57 zł
Darmowe
usługi
2 3 4
Bezpłatne
połączenia
w Orange
1 numer wszystkie numery Orange
Bezpłatne SMS-y w Orange 1 numer 2 numery wszystkie numery Orange nielimitowane do wszystkich sieci
Internet w telefonie 175 MB 400 MB 1 GB 2 GB 4 GB
Wybrane kraje 1 2 3
Dodatkowe minuty do wszystkich 75
minut
150
minut
700
minut
nielimitowane
BlackBerry BIS Complete - dostępna
*jeśli klient do 28. lutego 2013 roku nie uaktywni e-faktury lub postanowi ją wyłączyć, od 1. marca jego abonament zostanie podwyższony o 10 zł netto (12,30 zł z VAT).




Promocja dostępna jest dla nowych i obecnych klientów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę na 24 mies. z terminalem.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 19
  • 1

    1.  2012-08-28 11:13:11

    w atrakcyjnych cenach??? Telefony sa znacznie drozsze w obnizonych abonamentach takze sugerowalbym wykreslic to zdanie bo wprowadza w blad :)

  • 0

    2. ~air  2012-08-28 11:13:15  host: komp-95-171-218-143.protonet.pl

    bardzo dobra oferta, w dodatku można polować na odnowiony telefon

  • 0

    3. ~lord  2012-08-28 11:20:32  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    na uj mi płacić 300zl jak wole w W4 kupić no limit za 79-89zl :)

  • 0

    4. ~  2012-08-28 11:40:09  host: 77-255-38-42.adsl.inetia.pl

    Nie da sie przedłużyć umowy na tym planie Więcej za Mniej !! TYLKO dla nowych

  • 0

    5. ~  2012-08-28 11:41:28  host: v03-15.opera-mini.net

    Wszystko w temacie. Orange wymiata i rozkłada konkurencje na łopatki

  • 0

    6.  2012-08-28 11:48:52

    4, Według naszych informacji, da się też przedłużyć umowę z tymi planami.

  • 0

    7.  2012-08-28 11:49:43

    można przedłużyć umowy w tych planach

  • 0

    8. ~  2012-08-28 11:50:45  host: 77-255-38-42.adsl.inetia.pl

    No to spróbuj zamówić przez internet lub przez 510700700 mówią że się nie da :(

  • 0

    9.  2012-08-28 12:15:54

    w tabelce jest literówka, nie 2012 tylko 2013 ;)

  • 0

    10. ~fanPlay  2012-08-28 12:18:25  host: 89-77-95-10.dynamic.chello.pl

    Bardzo dobra oferta !! Oby takich więcej, a będę miał więcej znajomych w Play ;)

  • 0

    11. ~digi  2012-08-28 13:24:43  host: 89-68-241-203.dynamic.chello.pl

    @1 Ceny dla przedłużających umowę są zależne od budżetu, ale z reguły pokrywają się z tymi z planów korzystnych. @3 Orange też oferuje plany no limit za 65 netto najtańszy, ale jak chce się mieć iphone 4s albo galaxy s3 za 1zł, to trzeba go jakoś rozłożyć na 'raty'. Poza tym dla większości abonentów 645 minut do wszystkich + za darmo do Orange to i tak jest nie do przegadania. Więc plan za 55zł z nowym telefonem idzie jak świeże bułeczki :) Pozdrawiam

  • 0

    12.  2012-08-28 14:38:16

    Mi ręce opadły -abonament korzystny 3000 za ponad 300 zł a no-limits za 79 zł. Wolę w sklepie na raty kupić terminal nić płacić 300 zł za abonament przez minimum 2 lata. Ale ciemny lud wszystko kupi ...

  • 0

    13. ~nielogiczny  2012-08-28 16:45:06  host: afsb87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za farmazony???? Przecież ja od 4 miesięcy mam NIELIMITOWANY abonament (minuty, SMSy, MMSy) w cenie 75 zł netto co daje około 87 zł brutto!!! Do tego za 8 zł dokupuję 333 MB transferu danych co daje około 95 zł brutto łącznie!!! Umowa na 12 miesięcy. O co chodzi z tym abonamentem za 300 zł? Żebym nawet chciał więcej na Internecie siedzieć to pakietem bym dokupił i byłoby taniej :O

  • 0

    14. ~nielogiczny  2012-08-28 16:46:25  host: afsb87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piszę oczywiście o Orange Dla Firm, a nie P4 :)

  • 0

    15.  2012-08-28 17:20:48

    tak porażka - abonament za 300 zł a ja samsunga galaxy s 3 kupiłbym choćby i w mediaMarkcie i na 24 raty to wychodzi za tel 99 zł brutto miesięcznie. Dokupuje do tego no-limits + net to i tak wyjdzie dużo taniej niż ten śmieszny abonament Korzystny 3000 . ale tak jak napisałem - ciemny lud to kupi .

  • 0

    16.  2012-08-28 17:22:31

    a no i jak kupię sobie SG S3 (lun nexusa) w Media to nie mam tego syfiastego brandowanego oprogramowania i nie czekam na aktualizację 4 miechy od publikacji przez Samsunga.

  • 0

    17. ~nielogiczny  2012-08-28 17:28:37  host: afsb87.neoplus.adsl.tpnet.pl