Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej usług w Orange Open

Więcej usług w Orange Open

WitekT 15 Kwietnia 2013 16:44

1 6

Od 16. kwietnia w ramach Orange Open będzie można dołączyć usługę telefonii stacjonarnej z abonamentem za co najmniej 39 zł.

Wszystkie możliwości pokazuje poniższa tabela:

Orange Open

Telefon komórkowy

Internet mobilny

Telefon komórkowy i Internet mobilny

Telefon stacjonarny

rabat 15 zł

rabat 15 zł

rabat 30 zł

Neostrada

Neostrada z telefonem

Neostrada z nielimitowanymi rozmowami

FunPack HD


Przypomnę, żeby skorzystać z rabatów Orange Open wystarczy zamówić nową usługę stacjonarną lub mobilną Orange lub przedłużyć dotychczasową umowę na jedną z nich. Dodatkowo jeśli używacie więcej niż jednego telefonu komórkowego czy mobilnego dostępu do Internetu, proponuję skorzystać z promocji Orange Open Family. Oferty nie wykluczają się, dlatego łącznie rabaty mogą wynieść nawet 70 zł miesięcznie - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.




Zobacz: Szczegóły Orange Open Family, czyli pakietów usług.
Zobacz: regulamin promocji Orange Open

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: open | orange

w sumie: 22
  • 2

    3. ~d  2013-04-15 17:09:14  host: gix62.internetdsl.tpnet.pl

    dobre to!

  • 3

    4. ~zadowolony  2013-04-15 17:10:26  host: gix62.internetdsl.tpnet.pl

    nigdzie takich rabató nie ma, tylko niech jeszcze trochę oferte poprawią i będzie git :)

  • 2

    5. ~paweł  2013-04-15 17:11:42  host: gix62.internetdsl.tpnet.pl

    telefony mają tez tanie,tylko wiecej minut by sie przydało. No i Open fajny

  • 2

    6. ~  2013-04-15 17:17:10  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Niezłe to jest. Jak jeszcze kod rabatowy na 30% uda się wyrwać, to mamy naprawdę dobrą ofertę.

  • 0

    7. ~W4Ready  2013-04-15 18:35:38  host: 89-70-85-35.dynamic.chello.pl

    Zamiast mieszać - powinni połączyć Orange Open i Orange Combo połączyć w jedną usługę - dowolna kombinacja ofert "Pomarańczy" = (x-1)*15zł rabatu.

  • -1

    8.  2013-04-15 19:12:32

    Zagadka: które z powyższych postów pisali ludzie ZATRUDNIENI przez orange?

  • 0

    9.  2013-04-15 19:21:08

    w tej postaci, to... jak zwykle przysłowiowy "pic na wodę", jak już @7 napisano to powinno wyglądać: "dowolna kombinacja ofert "Pomarańczy" = (x-1)*15zł rabatu", spotkałoby się to z żywszym przyjęciem przez klientów... a tak, to...

  • 0

    10. ~Obserwator  2013-04-15 19:45:46  host: apn-95-40-165-76.dynamic.gprs.plus.pl

    Nigdy nie czytam komentarzy które mają w adresie IP tpnet.pl bo to wiadomo, że komentarze pod publiczkę piszą przydupasy Wituckiego i Kłoczewiaka.

  • 0

    11. ~  2013-04-15 20:02:03  host: host-79.173.34.61.tesatnet.pl

    Ten cały Orange Open to pic na wodę. Stacjonarny odchodzi w zapomnienie. Internet stacjonarny i TV o wiele, wiele taniej wychodzi w kablówkach. Więc jaka to jest oszczędność korzystając z tego orange open? Zwracają kasę za to co i tak za dużo płaci się i dalej drożej niż w kablówkach. A co najważniejsze jest JAKOŚĆ. Miałem neostradę i nigdy już nie chcę mieć z tym koszmarem do czynienia.

  • 0

    12. ~dsad  2013-04-15 20:12:40  host: public123546.xdsl.centertel.pl

    Wypełniłem krótki wniosek na stronie orange o przeniesienie numeru, w ciągu 24 godzin miał ktoś zadzwonić i się ze mną skontaktować, niestety telefon milczy. Jest szansa , ze ktoś w koncu zadzwoni czy sobie darować czekanie?

  • -3

    13.  2013-04-15 20:23:27

    Co z tego że dają rabat, skoro nawet po rabacie ich oferta jest nie atrakcyjna cenowo.

  • 0

    14.  2013-04-15 20:42:18

    Chyba nie rozumiecie oferty, Open Family i i inne się łączą. Mając np. 2x abonament z 39,90 zł + 1 mix za 39,90 zł masz 20 zł rabatu kupując internet np. mobilny za 59 zł dostaniesz jeszcze 15 zł dodatkowej zniżki = Razem 35 zł . Warunkiem jest , że te wszystkie umowy są na jedną osobę.

  • 2

    15. ~mila  2013-04-15 21:36:13  host: public-gprs144104.centertel.pl

    czyli za 75 zł jest neo do 10MB/s + stacjonarny z nielimitowanymi w kraju i UE+USA i Australia od 18.00 i w weekendy. To chyba najtańsza oferta na "miedzi". Nieprawdaż? Więc zamiast psioczyć i porównywać z kablówkami pokażcie prawdziwą alternatywę a nie kablówki, które są dostępne dla mniej niż połowy użytkowników...

  • 0

    16. ~bubu  2013-04-15 22:22:28  host: 232-ld.sm-rozstaje.pl

    KABLÓWKA LESPZAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  • 0

    17.  2013-04-15 22:36:23

    Internet 5MB/s + TV za 59 zł, mogłoby byc lepiej, ale nie ma tragedii. Internet można przyspieszyc 2 razy do 10 MB/s za doplata 5zł, ale po co mi taka predkosc :P

  • 0

    18.  2013-04-15 23:01:25

    ^^^ Kablówka wyżej

  • 0

    19.  2013-04-15 23:16:19

    @15. Sorry, ale telefonem stacjonarnym to było czarować 3 lata temu. Dziś żadne USA czy Australia bez limitu nie robią wrażenia, bo ludzie nauczyli się korzystać ze skypa, Osobiście płacę 75 zł za 25 Mbps + podstawowe 8 czy 9 kanałów sd, bez żadnych telefonów, bez żadnych rabatów, na umowie na czas nieokreślony, którą mogę w każdej chwil rozwiązać bez żadnych kar. I nie widzę sensu zamiany tego abonamentu na ofertę Orange.

  • 1

    20.  2013-04-16 13:46:28

    Ale się naganiaczy pojawiło. Tylko powiedźcie dlaczego nie można połączyć najpowszechniejszych usług - neostrada+tel. stac. + tel kom. aby uzyskać 30 zł rabatu?

  • 0

    21. ~Jaskiniowiec  2013-04-16 22:28:49  host: btx185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O ile mnie pamięc nie zawodzi, to posiadając tel. stac. + Neo, można do Open wliczyć tylko jedną z tych usług, a nie obie. Wiem, to jest bez sensu i chamskie bo dyskryminuje osoby płacące abonament, a faworyzuje tych, co mają tel. stac. w d... i zawieszają linię...

  • 0

    22.  2013-04-17 10:39:17

    dsda jeśli chcesz mogę zająć się Twoją sprawą, napisz na PW to sie możemy zgadać ;)

Dodaj swoją opinię