Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej ujęć w "2x więcej na konto" w T-Mobile [wideo]

Więcej ujęć w "2x więcej na konto" w T-Mobile [wideo]

Q! 21 Czerwca 2012 15:02

0 0
T-Mobile przygotował kolejny materiał reklamowy promocji 2x więcej na konto. Tym razem są to ujęcia, których nie można zobaczyć w reklamach telewizyjnych.

Każdą scenę nagrywało aż 9 ukrytych kamer, aby najlepiej uchwycić reakcje zaskoczonych podwojeniem klientów. Efekt końcowy zobaczyć można na poniższym materiale wideo.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    36.  2012-06-21 18:19:26

    thonka (31), ależ przecież nikt nie zabrania zarabiać operatorowi czy też komukolwiek innemu. Niech robi to jednak (w miarę) UCZCIWIE. To wszystko, o czym piszesz, nie przeczy temu, że oszukiwanie "w białych rękawiczkach" przy zarabianiu na kliencie, wciąż jest OSZUSTWEM. Inaczej byś śpiewał, gdyby twoje dziecko zjadło taką parówkę-minę i poważne zachorowało. Włóczyłbyś się zapewne po sądach, by wyciągnąć od producenta jakiekolwiek odszkodowanie. Nie, Ty spuściłbyś po prostu głowę i stwierdził, że przecież to twoja wina, że nie prześledziłeś całego procesu produkcji tej parówki... ;-)

  • 0

    37.  2012-06-21 18:24:20

    @36 nie ja bym takich parowek po prostu nie kupil, bo czytam etykiety. tak samo robie tez z uslugami.

  • -1

    39. ~  2012-06-21 19:03:57  host: user-164-127-154-209.play-internet.pl

    @29 ja tam sądzę, że jutrzejsza zmiana będzie kosmetyczna, Play już nie może sobie pozwoli na super oferty, bo niby skąd kasa, teraz będą starali się marketingowymi sztuczkami niejako z rozpędu nałapa nowych klientów, którzy są jeszcze przyzwyczajeni że w Play jest taniej

  • 0

    41.  2012-06-21 19:37:32

    Co mi po reklamach, jak konstrukcja oferty do bani. Niech spadają. W rezultacie, korzystam z Tak -Taka tylko wtedy, gdy nie mam wyjścia ( np. przeciążony chwilowo Play ) i w operator zarabia na mnie minimalnie. Ale - jakie traktowanie, takie korzystanie.

  • 0

    42.  2012-06-21 19:45:04

    I jeszcze jedna istotna sprawa - oferty i prawnie umocowujące je regulaminy są, a przynajmniej powinny być stanowione, dla szerokiego grona odbiorców, a nie tylko prawników. Jeśli ktoś usprawiedliwia działania operatora, który "sposobem" próbuje osiągnąć korzyść, to w moich oczach jest takim samym cwaniakiem i kombinatorem, jak operator. Do piachu z takimi !!

  • -2

    43. ~heniek  2012-06-21 20:01:48  host: 178.73.49.132

    Siema Ludzie, tak czytam TELEPOLIS od lat, ale od momentu pojawienia sie Play'a zauważyłem ogromną tendencję pieniaczy Play, którzy atakują kazdą promocję konkurencji. Ok, to ich sposób na życie, ale co do promocji - akurat tej. Wg mnie reklama jest zajebista. Nie widziałem takiego stylu reklamy w PL. Co do warunków promocji. Podam jeden argument, który przemawia, iż bym się skusił. Co 2 tygodnie doładowuje konto. Jesli nie mam danej karty a musze zadzwonić, to kupuję inną-kogokolwiek (używam 3 aparatów). Jeśli mogę (powtórzę - mogę), mieć podwojone doładowanie, to skorzystam z tej promocji - aby mieć coś GRATIS. A czy karte mam ważna rok, czy miesiąc, to i tak mam to w d..pie, bo na numerach pre-paid mi nie zależy (kupuję kolejny). Następnym razem jak będę miał kartę Simplusa, Orange, Play, to skorzystam z danej promocji, która będzie (tak robiłem i będę robił).

  • -1

    44. ~heniek  2012-06-21 20:04:33  host: 178.73.49.132

    BTW, pewnie za parę godzin moja poprzednia odpowiedź będzie miała ocenę "-60" albo więcj, a kolejne posty wskażą, że: - nie myślę - jestem głupi jak chcę Tmobile - nie mam gustu co do reklamy itd. itp ;-))))

  • -1

    45. ~  2012-06-21 20:05:13  host: cnw84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszyscy narzekacie na ta oferte, ale gdyby to play ja wprowadzil to byscie piali z zachwytu.

  • 1

    46. ~  2012-06-21 20:39:46  host: 212-106-25-20.adsl.inetia.pl

    cała ta reklama jest mega inscenizowana więc czym tu sie podniecać, do tego robi z niby tych klientów idiotów, ogólnie dno, muł i wodorosty! choć, przepraszam, reklamy ING z Górniakową robiaca z siebie idiotkę nic nie przebija!

  • -1

    47. ~  2012-06-21 20:52:12  host: public7840.xdsl.centertel.pl

    wiadomo, że dobrze by było mieć jak najlepsze warunki promocji ale, że tak powiem darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

  • 0

    48. ~mirr  2012-06-21 21:17:54  host: 093105252201.raciborz.vectranet.pl

    ale stawki w t mobile są wysokie wciąż w taryfie nowy tak tak 59 gr za minutę się płaci i 18 gr za sms dziękuję ale tak tak to dinozaur relikt z przeszłości i powrót do 30 dniowej możliwości wysyłania i dzwonienia to ja dziękuję poza tym zasięg ich się zespół w czasie burzy jest niedostępny w T mobile. To już lepsza ofert mtv mobile jak ktoś nadal chce być przy PTC i korzystać z oferty przed płaconej.

  • 0

    49. ~BC  2012-06-21 21:49:01  host: 46.204.7.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wszystko ładnie pięknie tylko zasięg w Tmobile znacznie się pogorszył. Chyba nie przedłużają dzierżaw pod nadajniki... więc po co mi dobra usługa, z której nie da się korzystać bo rwie.

  • 0

    50. ~Mops  2012-06-21 23:22:00  host: apn-77-113-170-94.dynamic.gprs.plus.pl

    @47 ale zgodzisz się że play ma ofertę lepszą od konkurencji w prawie każdym porównaniu (np w internecie mobilnym wymiata), leży natomiast w kwestii połączeń międzynarodowych i roamingu a także obsługi klienta i zasięgu. Pieniacze to młodzi i bardzo młodzi ludzie dla których możliwość ładowania kilkoma złotymi jest bardzo ważna. Podobnie z ceną za smsa i ważnością konta. Ludzie pracujący mogą sobie pozwolić na abo lub ładowanie karty za 50 zł lub więcej co dla młodziaka jest dość wysoka kwotą. Ja ich rozumiem. Tylko oni nie rozumieją że można olać rachunek za telefon i płacić więcej nawet przepłacając. I nie myśleć o tym...

  • 0

    51. ~Aslan  2012-06-22 10:11:14  host: 87-205-205-83.adsl.inetia.pl

    ~49 a przypadkiem chwilowe problemy nie są spowodowane projektem Networks? Orange ostatnio informowało o przejściowych problemach podczas prac nad infrastrukturą.

  • 0

    52. ~Pitero  2012-06-22 10:42:29  host: dynamic-78-8-48-129.ssp.dialog.net.pl

    ~49 Oczywiście, że jest trochę gorzej, ale tylko dlatego, żeby było dużo lepiej (NetWorks!) Nie da się zmienić/dostosować infrastruktury bez chwilowych problemów z zasięgiem

  • 0

    53. ~Pitero  2012-06-22 10:43:58  host: dynamic-78-8-48-129.ssp.dialog.net.pl

    ~48 Widzę, że nie lubisz się updatować... Nowy Tak Tak to jest staroć, ale od dawna jest choćby taryfa HOT. Proponuję zapoznać się z dostępnymi cennikami, a później dyskutować

  • 0

    54. ~54  2012-06-25 17:02:44  host: user-164-126-163-96.play-internet.pl

    @49. Dokładnie, coś musi być na rzeczy skoro i tak najlepszy zasięg szwankuje. Efekt będzie taki, że finalnie nic Was nie zaskoczy. Projekt NetworkS jest ogólnie największym przedsięwzięciem ostatnich czasów. Co do gry aktorów w powyższym filmiku: W mojej opinii wygląda to dość naturalnie. Ukazana jest prawdziwa mentalność Polaków :)

  • 0

    55. ~maniek  2012-06-27 00:00:13  host: z28-09.opera-mini.net

    od wiekow mam tak taka. cudow nie ma, ale i paznokci nie wyrywam. kampania z ukrytej kamery jest glupia, prostacka i chamska. okrzyk tego barmana "nie podchodz!!!!", ufff, ponizej kolan. dziekuje.

  • 0

    56. ~Łukasz  2012-07-01 11:13:39  host: dynamic-78-8-81-72.ssp.dialog.net.pl

    Czemu wszyscy tu psioczą na tą promocję ona jest dobra dla klientów, którzy wydają w telefon 100 zł miesięcznie. Wtedy tacy użytkownicy mają faktycznie oszczędność 50% kosztów i to bardzo sporą. Ja osobiście wydaję 25 zł miesięcznie więc promocji nie aktywowałem proste nikt nie zmusza nas do jej aktywacji a regulamin jest dostępny i można go sobie przeczytać wcale nie jest napisany jakimś trudnym językiem.

  • 0

    57. ~rozgotyczona  2012-07-19 01:11:25  host: 94-40-88-34.idk.net.pl

    Dałam się nabrać na ta "promocję" która jest g... warta, bo owszem, dostajesz te "extra złotówki"po doładowaniu, ale użyć je możesz dopiero gdy zużyjesz kwotę, którą masz na koncie, tak więc jeśli dzwonisz za granice lub smsujesz często tak więc siłąrzeczy starasz się ciągle mieć coś na koncie, zapomnij że te"extra złotówki" zużyjesz...poniekąd reklama z hotdogami dokładnie oddaje sens promocji, dostajesz jednego i drugiego na dokładkę, musisz zjeść oba, bo jeśli po jedym będziesz syty, drugi i tak pójdzie w śmietnik

Dodaj swoją opinię