Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Więcej transmisji" w Blueconnect

"Więcej transmisji" w Blueconnect

sirmark 8 Sierpnia 2008 11:31

0 0

Od 8. sierpnia Era wprowadza promocje, zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych, w ramach których można zmienić parametry techniczne transmisji danych i podnieść jej miesięczny limit w usłudze blueconnect.

W ramach promocji użytkownik będzie mógł zmienić dostępny limit w ofercie na wyższy, oczywiście dodatkowo więcej płacąc za niego. I tak: 2 GB dostępne będzie w cenie 79 zł, 5 GB w cenie 120,78 zł, a 10 GB w cenie 157,38 zł.




Zmiana parametrów oferty nie będzie powodowała zmiany pozostałych warunków oferty promocyjnej, w ramach której klient podpisał umowę, w szczególności skróceniem okresu jej obowiązywania. Po zmianie nie będzie także możliwości powrotu to wcześniejszych parametrów w niższej cenie.

Zobacz: szczegóły promocji "Więcej transmisji" dla klientów prywatnych.
Zobacz: szczegóły promocji "Więcej transmisji" dla klientów biznesowych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2008-08-08 11:54:29

    ciekawe czy na te zmiany miały wpływ ostatnie promocje playa:)

  • 0

    7. ~Ech  2008-08-08 11:58:49  host: acdr221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do #4 powiedz mi gdzie w erze dziala HSDPA a gdzie wplay, era sie moze schowac ze swoja sieci 3g w porownianiu do play. Pozatem 3g ery jest zapchane a reklamowane 7,2 mBit to MIT ! Play jest tam gdzie sa duze skupiska ludzi i to z dobrym zasiegiem.

  • 0

    8. ~lerek  2008-08-08 12:18:04  host: doj207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 7 - możesz to sprawdzi na stronie ery, ewentualnie mobilkinga, zasięg HSDPA Ery jest większy, obejmuje ponad 40 miast, ale w całej Polsce, gdy Play reklamuje ponad 30 miast, z czego np. 4 to Warszawa i 3 miejscowości pod Warszawą, czyli w praktyce jeden region. Zresztą mobilny net to mobilny - jedziesz z Warszawy do Gdańska pociągiem, i co z tego, że w obu miastach masz zasięg Play? po drodze nic nie zrobisz, a mając Erę - owszem

  • 0

    9. ~mateo  2008-08-08 12:23:57  host: aaev216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po kiego porównywać internet w Play i Erze? Znowu wybór zależy od preferencji użytkownika i tyle.

  • 0

    10.  2008-08-08 12:40:32

    Zmiana parametrów nie oferty nie będzie powodowała zmiany pozostałych warunków oferty promocyjnej... Brakuje przecinka czy jak? albo trzeba wywalić pierwsze nie

  • 0

    11. ~hahah  2008-08-08 12:53:13  host: 87-205-194-32.adsl.inetia.pl

    I Wy porównujecie BC do Playa? - gdzie kilka centrów miast a cała polska :)

  • 0

    12. ~golfiarz  2008-08-08 13:14:51  host: systemy22.toya.net.pl

    Od kiedy to era ma zasięg w całej Polsce?

  • 0

    13.  2008-08-08 13:28:13

    śmiech na sali.. hahaha..

  • 0

    14. ~mirekb  2008-08-08 13:44:42  host: adpe40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w salonie ery w Kielcach jak ludzie mówią ze sa mojej gminy to juz nawet im sami pracownicy odradzają;-)kumpela chciala brac dzis bc na próbe to sam konsultant mowi ze nia ma sensu bo tam era nie osiąga parametrów technicznych bo góry i wogole topografia terenu..szacunek dla ery za postawe wobec klienta.szkoda ze nie inwestują choc trochce w siec

  • 0

    15. ~  2008-08-08 13:48:57  host: f96-017.opera-mini.net

    4@-U mnie w miescie era nawet umts nie ma a play ma i nie mieszkam na wsi a w prawie 30tys miescie+ przy lodzi-aleksandrow.

  • 0

    16. ~  2008-08-08 13:50:54  host: f96-017.opera-mini.net

    Wiec era jest smieszna+ja+mam za 45zl 5gb i era niech lepiej zasieg zrobi.

  • 0

    17. ~mate  2008-08-08 14:08:47  host: aaev216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16: i 150 minut do wszystkich też masz, tak? na jednej karcie sim zapewne?

  • 0

    18.  2008-08-08 14:40:58

    A gdzie pakiety na transmisje danych dla ludzi potrzebujacych 100mb czy 200mb za jakieś 10 czy 20 zł? (tak jak w nowych abonamentach Plusa)

  • 0

    19. ~Neo-n  2008-08-08 14:41:42  host: 194.146.253.22

    Ci którzy twierdzą że play ma najlepszy internet niech się mocno p...ą w główkę...Pseudo internet bezprzewodowy play nie umywa się nie tylko do Blueconnect ale też do Iplusa i Orange Free.We wrześniu jeden z operatorów ma "zaszachować" swoją ofertą internetu innych.Taniej-więsze limity,specjalne oferty dla abonentów.Czekam z utęsknieniem,A play niech się schowa ;)

  • 0

    20. ~jaa  2008-08-08 15:20:35  host: 83.238.73.188

    A mozna wiedziec co to za operator? i skad to info?

  • 0

    21. ~jls  2008-08-08 15:36:21  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    19. baju baju bye bye hehe naogladales sie chyba dobrej fantasy :-) play ma najlepsza ofertę na mobilny net.

  • 0

    22. ~  2008-08-08 16:54:15  host: chello089078197128.chello.pl

    DO 4.Mowisz,ze BC dziala w calej Polsce??? HAHAHA CHyba z ch*ja spadłes!!!!!!!! Warszawa Bialoleka-przy dobrych wiatrach nie przerywa co 5 min a co 15.o 3G mozna pomarzyc.A co dopiero sekocin czy inne male miescinki.ALF Ery i wszystko w temacie!!!

  • 0

    23. ~tl111  2008-08-08 18:09:29  host: 195.225.71.137

    Skoro Era ma w zasięgu całą Polskę to czy mogę liczyć na to, że Era przeniesie też do tej "Polski" podłódzkie Sokolniki? I nie chodzi tu 3 czy 2 G, wystarczy zwykły GSM tak żeby można było porozumieć się z ludźmi przez zwykły telefon...

  • 0

    24. ~mar  2008-08-09 19:50:28  host: 87-205-166-129.adsl.inetia.pl

    @21 ~Neo-n... ma racje niech play sie schowa ze swoim pseudo netem. brak mozliwosci korzystania w podrózy max 1Mb/s i to dla wybranych. ktos wczesniej wspominał o HSDPA ery... odpowiadam HSDPA ery działa na predkosciach 1.8 Mb/s 3,6 Mb/s i 7.2 Mb/s to i tak szybciej niz play online:)

  • 0

    25. ~Neo-n  2008-08-10 11:37:11  host: 194.146.253.22

    @20 - poczekaj jeszcze miesiąc.Tajemnica handlowa.Ale będzie ok. @21 - nie bądź śmieszny.Rozumiesz wogóle znaczenie słowa "mobilny"???

Dodaj swoją opinię