Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej telefonów z Korei do Europy

Więcej telefonów z Korei do Europy

sirmark 15 Lipca 2005 11:08

0 0

Organizacja KITA (Korea International Trade Association) poinformowała o zwiększonym poziomie eksportu telefonów komórkowych, skierowanym na Stary Kontynent. Pierwszy raz w historii wartość eksportu do Europy przekroczyła wartość tych transakcji przeprowadzanych między Koreą a Stanami Zjednoczonymi. W okresie od stycznia do maja tego roku wartość eksportu do Europy w porównaniu z podobnym okresem roku ubiegłego zwiększyła się o około 60 proc. sięgając 3,3 mld dolarów. W tym samym okresie pierwszych pięciu miesięcy roku, dostawy kierowane do Stanów Zjednoczonych zmalały o około 20 proc. do 2,5 mld dolarów.
O ile Europę podbiły m.in. multimedialne funkcje, których w koreańskich telefonach nie brakuje, a Europejczycy nieco przychylniej spoglądać zaczęli na modele oferujące komunikację WCDMA (Wideband Code Division Multiple Access) , to jak podaje KITA, spadek na rynku amerykańskim zawdzięczany jest zmniejszeniu zamówień od operatorów rynku północnoamerykańskiego, jak np. Sprint.

Źródło tekstu: PCLab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~zofia  2005-07-15 11:39:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    A nie będzie syndromu Daewoo?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet