Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej szczegółów o chello ultra

Więcej szczegółów o chello ultra

WitekT 30 Sierpnia 2005 14:22

0 0

UPC Polska wprowadza od 1. września usługę dostępu do Internetu z prędkością 12 Mb/s. Dotychczasowy rekord prędkości takiej usługi dla klientów indywidualnych należał do Telekomunikacji Polskiej i wynosił 6 Mb/s.

Dostęp do internetu z prędkością 12 Mb/s ma kosztować 249 zł miesięcznie brutto i ma być nieograniczony przez limity transferu danych.

Jak powiedział wiceprezes operatora Marek Sowa, prędkość zaoferowanego dostępu do internetu może wydawać się szokująca, ale nie zbliża się nawet do europejskich rekordów.




Z nowej usługi UPC będzie mogło korzystać nawet 5 komputerów w jednym domu.

UPC Polska oferuje usługę dostępu do Internetu w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Opolu i Lublinie oraz kilkunastu innych miastach. Obecnie świadczy te usługi ok. 75 tys. użytkowników. Ma też ok. 1 mln abonentów telewizji kablowej.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 4
  • 0

    1.  2005-08-30 14:49:57

    Brak limitu! Żeby wszyscy ISP to wprowadzili...

  • 0

    2. ~pawel p.  2005-08-30 14:54:01  host: chi124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe jaki upload?

  • 0

    3.  2005-08-30 14:54:32

    Super ale to 12 Mbit to informacja o sciąganiu a jakie jest upload? 265 Kbit/s?

  • 0

    4. ~froger_mcs  2005-08-30 15:39:25  host: bwo115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    upload ma byc w granicach 1Mb/s

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-171-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Ala | 2017-12-12 03:45:23

Kto będzie chciał, ten będzie korzystał. Ja u siebie nie korzystam z czytnika linii papilarnych do odblokowania telefonu ponieważ IMO jest to...


~vainglorious | 2017-12-12 02:04:01

Krakus: a co to za oferta?


~PZ | 2017-12-12 01:11:03

Za cepik powinna polecieć


~G | 2017-12-12 01:02:24

...garbie


~G | 2017-12-12 01:01:40

7 pokołysz sie na garbre i sam sobie ssij

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet