Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej Polaków znajdzie pracę w NSN?

Więcej Polaków znajdzie pracę w NSN?

LuiN 8 Grudnia 2010 18:10

0 0

Stephen Cullen, szef sprzedaży w Nokia Siemens Networks w Europie poinformował o planach rozwoju działu Services w Polsce. NSN rozważna obecnie możliwość stworzenia w Polsce kolejnego globalnego centrum operacyjnego.

Outsourcing zarządzania siecią stał się wiodącym trendem wśród głównych światowych operatorów. Główne powody dla których operatorzy decydują się na outsourcing zarządzania siecią, to przede wszystkim zmniejszenie kosztów oraz ograniczenie ryzyka, usprawnienie procesów, zwiększenie efektywności, optymalizacja sieci, utrzymanie i poprawa jakości usług. NSN w ostatnich latach przejęła 13,3 tys. pracowników, w wyniku umów outsourcingowych z firmami operatorskimi na całym świecie.




NSN rozważa możliwość zbudowania w Polsce jednego z globalnych centrów operacyjnych, które może obsługiwać nie tylko rynek Polski, ale też i klientów w innych krajach Europy. Ostateczna decyzja powinna zapaść w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Obecnie NSN zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem udziału w rynku usług operatorskich, z 265 umowami Managed Services wśród operatorów mobilnych i stałych, obsługując 380 milionów abonentów.

Źródło tekstu: Nokia Siemens Networks     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~jdl  2010-12-08 18:29:09  host: host-89-230-53-137.konin.mm.pl

    kto zajmuje pierwsze miejsce?

  • 0

    2.  2010-12-08 18:30:54

    1@ Ericsson

  • 0

    3. ~KMWTW  2010-12-08 19:21:22  host: z14-13.opera-mini.net

    Outsourcing = zło. Nie polecam pracować dla tego typu firm.

  • 0

    5. ~olek  2010-12-08 19:31:06  host: abrv43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest jakas nowa partia/stowarzyszenie lokalne?

  • 0

    6. ~Kalisz Rychu Zdzichu  2010-12-08 19:32:39  host: 77-253-85-39.adsl.inetia.pl

    Zgadzam się z #3, na ogół zlecanie pracy (KOLOKWIALNIE zwane outsourcing) jest jedną z najskuteczniejszych broni przeciw pracownikom. Dość typowa metoda w korporacjach - z umowami o pracę trudniej >>mieszać

  • 0

    7. ~  2010-12-08 19:39:52  host: public-gprs66162.centertel.pl

    outsorcing to przyszlosc

  • 0

    8. ~holel o$sa  2010-12-08 19:51:24  host: abrv43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zobaczymy ,wydaje mi sie ze przyszloscia sa hotele na pewno , jak ktos chce zainwestowac grosza to nie ma sie co namyslac,za 2 lata euro 2012 jest u nas !

  • 0

    9. ~Kalisz Rychu Zdzichu  2010-12-08 19:52:42  host: 77-253-85-39.adsl.inetia.pl

    jesteś tylko prowokatorem, czy wierzysz w to? albo inaczej: czy przyszłość w Twoim rozumieniu to coś lepszego, prawdziwy postęp, czy zwyczajnie stan zastany za jakiś czas? typu za rok itp.

  • 0

    10.  2010-12-08 20:26:26

    Ad.3: nie zgadzam się. Sam pracuję w outsourcingu i nie narzekam;)

  • 0

    11. ~KMWTW  2010-12-08 20:55:04  host: z15-13.opera-mini.net

    @6 dokładnie, kombinowanie z umowami... @10 zależy gdzie pracujesz i co robisz. Ja osobiście nie polecam pracy na różnego typu akcjach sprzedażowych. Niestety podstawa jest bardzo niska a system premiowy średnio korzystny

  • 0

    12. ~  2010-12-08 21:41:15  host: p21-04.opera-mini.net

    Simplusowiec, jeśli przejdę do GA to mój 9cyfrowy nr telefonu będzie też nrem GG. A co się stanie jeśli bym wrócił do obecnego operatora, ten 9cyfrowy nr GG automatycznie przestanie istnieć?

  • 0

    13.  2010-12-08 22:26:55

    Ad.12: przechodząc do GA dostajesz nr GG=nr tel.GA. Przy przenoszeniu podajesz swój obecny nr GG, tak więc jesli ktos do Ciebie pisze na stary nr GG, to tak jakby pisał na nowy nr GG.Myślę że jak zrezygnujesz z GA, zostanie Ci sie stary nr GG, ale głowy nie daję;)

  • 0

    14.  2010-12-09 11:19:49

    ja też pracuję w outsourcingu... :P

  • 0