Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej pakietów w MixPlusie IV

Więcej pakietów w MixPlusie IV

WitekT 9 Marca 2009 10:11

0 0
Od 9. marca w MixPlusie IV będzie można aktywować miesięcznie więcej pakietów 500 SMS za 1 grosz i Tanie Popołudnia i Weekendy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Pakiet SMS-ów będzie można teraz aktywować do 10 razy na miesiąc, a pakiet minut popołudniowych - do 4 razy. Oba do tej pory można było aktywować tylko raz w ciągu miesiąca.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~  2009-03-09 14:36:28  host: p05-04.opera-mini.net

    A mój bratanek nie pójdzie do fresh bo mu się numer w orę podoba

  • 0

    32. ~aaa  2009-03-09 14:39:19  host: iib68.internetdsl.tpnet.pl

    #31 po to jest proces MNP? ....

  • 0

    33. ~jaa  2009-03-09 14:39:41  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    no i teraz spokojnie moge przejść na mix plus IV :)

  • 0

    34. ~  2009-03-09 14:50:14  host: dcz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja dla myślących "inaczej" albo zbyt wolno. Play Fresh i tak wymiata :). I dobrze. Niech się W3 poci i stęka może coś wymłodzi.

  • 0

    35. ~  2009-03-09 15:11:46  host: 87-205-150-162.adsl.inetia.pl

    @31 dla twojego bratanka powinny byc specialne ceny 3zł za minute i 1zł za sms.

  • 0

    36. ~janex  2009-03-09 15:41:22  host: eef14.internetdsl.tpnet.pl

    ja mialem ostanio taka akcje ze byli ludzie ktorzy chcieli przedłuzyc umowy w plusie( jestem pracownikiem) i mysleli nad oferta paly. po ponad godzinie wrocili gdyż potrzebne bylo kilka numerow wewnatrz sieci plus na tansze polaczenia :) powiem wam ze kazda oferta ma swojego odbiorce :) a to ze mozna pakiety uruchamiac kilka razy - dla mnie super

  • 0

    37. ~  2009-03-09 15:42:26  host: f142-045.opera-mini.net

    O tak ok.

  • 0

    38. ~  2009-03-09 16:30:19  host: dda108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @36. W3 tylko free numery trzymają. Bez tego Fresh Was nokautuje. Zobacz sobie głupiego simplusa. Staż w sieci, 200min/5gr po n-tym doładowaniu i brak na stacjonarki i co najmniej walić wam 50 zeta na 3 miechy. Nie żartuj sobie. Lepiej zmuś szefów do rzeczywistych obniżek. A budowa swojej sieci w Play jest teraz prosta i kosztuje 5 zeta na rok. :). Nokaut i tyle.

  • 0

    39. ~ziomek13  2009-03-09 17:58:28  host: acmy218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w dupe niech sobie to wsadzą,nie chce mi sie sprawdzac ale to musi byc wszystko w sieci czyli zero postępu

  • 0

    40. ~lila  2009-03-09 18:18:55  host: aajv12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ha ha ale się obudzili.. ja już zrezygnowałem z mixa bo pisałem dużo smsów ale proszę ktoś się obudził trochę za poźno jak ktoś wcześniej pisał płacenie za smsy już jest niemodne:)a po 2 pakiet tylko do plusa a niedługo wszyscy będą w PLAY:)

  • 0

    41. ~s33  2009-03-09 18:22:06  host: 89.231.197.164

    a co z pakietem do wszystkich dalej jeden raz na 30 dni mogli by da c chociaz trzy razy na 30 dni boja sie ze duzo straca a napewno straca ale na klientach

  • 0

    42.  2009-03-09 18:23:26

    Jak dla mnie nie muszą się wysilać. Wtedy szybciej Play wzrośnie w siłę :)

  • 0

    43. ~  2009-03-09 19:12:41  host: 88.220.105.186

    Ale uspokójcie się niektórzy, bo MixPlus III to nie jest oferta, która ma konkurowac z jakimś Play Fresh. To tak jakby porównywać pojemne rodzinne, ale nieco ospałe kombi ze sportowym, szybkim, ale ciasnym coupe.

  • 0

    44. ~  2009-03-09 20:01:09  host: 80.51.91.252

    @23 dobrze sie czujesz czy pomieszalo ci sie w glowie? niemodne - zebys ty czlowieku w ogole wiedzial, co znaczy to slowo - do szkoly, do szkoly sie uczyc!!!

  • 0

    45. ~  2009-03-09 20:14:01  host: 87-205-150-162.adsl.inetia.pl

    hahah 500sms tylko do plusa moga mnie pocalowac w ***

  • 0

    46. ~mirekb  2009-03-09 20:14:54  host: apn-77-114-84-171.gprs.plus.pl

    moze nastepnym krokiem w mixplus4 bedzie wszystkich pakietów po10 na max?to rozsadne ograniczenie(poza internetowym 25/60)i pakiet iplus 500MB za 50pln..wtedy z iplusa(sam sim) zrezygnowalbym calkiem,starczyloby,tylko zeby ta min do wszystkich byla w standardzie kolo40gr(nawet w tych pakietach 25min za 10),kto wie?mysle ze po swiatach czyli za miesiac gdzies sie okaze

  • 0

    47. ~  2009-03-10 18:26:24  host: 88.220.105.186

    Przede wszystkim to powinni dać możliwość JEDNOCZESNEJ aktywacji "Darmowego Numeru" i "Tanich Popołudni i Weekendów". Bez tego nigdy nie wezmę MixPlus4.

  • 0

    48. ~efedfdsfds  2009-03-10 20:53:03  host: chello089075078162.chello.pl

    Nie wiem z jakich Mixów korzystacie, ale ja jakoś mogę jednocześnie aktywować Darmowy Numer oraz Tanie Popołudnia i Weekendy. I od kiedy to można było tylko raz na miesiąc aktywować pakiety minut i sms? Ja aktywowałam kilka razy i działało.

  • 0

    49. ~  2009-03-10 21:58:58  host: f96-060.opera-mini.net

    *48 Dlatego że masz taryfę mixPlus III (*147# - tak sobie możesz sprawdzić). W nowej odsłonie mixPlus IV, były i są same ograniczenia w stosunku do wcześniejszej oferty. / nicram

  • 0

    50. ~  2009-03-12 18:17:07  host: ddu157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież to oślarstwo jest, ale trzymają mixowców za gardło póki umowa się nie skończy.

Dodaj swoją opinię