Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej minut w POPGadane

Więcej minut w POPGadane

WitekT 1 Czerwca 2009 12:47

0 0
Od 1. czerwca w pakiecie POPGadane dostępne będzie dwa razy więcej minut - 60 zamiast 30. Promocja trwa do 31. sierpnia.

Cena pakietu i pozostałe warunki pozostają bez zmian. Pakiet kosztuje 6 zł brutto i jest ważny 30 dni. Aktywuje się go SMS-em o treści GADANE pod numer 646 (koszt: 0,24 zł brutto).

Zobacz: regulamin usługi POPGadane (plik .pdf; 73 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44. ~  2009-06-01 14:54:06  host: 77-253-168-10.adsl.inetia.pl

    @43 tak sorki za blad tak jak mówisz *100*#

  • 0

    45. ~d  2009-06-01 14:57:43  host: 76.73.41.50

    @WItekT: dlatego tak rzadko się tu odzywasz :-)

  • 0

    46. ~  2009-06-01 15:29:05  host: nat05.rtk.net.pl

    no dobra jak bezpłatnie można to aktywować przez kod *100*# a stan konta podstawowego i promocyjnych itp pod nr *124# za free (podobnie jak to jest w plus/play) to widzę - powoli powoli orange oferta zaczyna nabierać rąk i nóg.. Jeszcze tylko poprawia ten nieszczęsny orange musik i bedzie ok (liczę że skoro zmienią cennik w czerwcu - lipcu to obniżą stawki do 25gr do innych sieci, jakieś tanie rozmowy do orange i stacjonarne i tanie lub darmowe smsy do wszystkich sieci. Oprócz tego sądzę że połączą ofertę z niedoszłym wpmobi czyli dadzą to czego brakuje w innych ofertach ofange czyli taniego dostępu do netu (ceny cos ala wp mobi albo tansze..) Wtedy mogłoby być ciekawie... Jak by jeszcze wydłużyli ważności konta - mogli by z music zrobić naprawdę dobrą ofertę... A możliwości mają: przecież ich jest TP, ich jest orange i ich jest wp.pl..

  • 0

    47. ~  2009-06-01 15:37:18  host: 88.220.105.186

    @2: jak i do wszystkich innych - i to jest kompletnie niezrozumiałe, normalnie śmiech na sali.

  • 0

    48. ~  2009-06-01 15:50:46  host: f142-041.opera-mini.net

    @13 chwali @11 a napisali komentarze z tego samego hosta. Czyżby rozdwojenie jaźni... :]

  • 0

    49. ~  2009-06-01 16:38:58  host: c189-28.icpnet.pl

    Własnie dostałem przed chwilką marne 2 minutki w play do Wszystkich za odebrana rozmowę 4:33 minut. A najśmieszniejsze jest to ,że te osoby mają w abo taką samą stawkę do Play i jest im wsio ryba do kogo dzwonią. A dzwonią bo muszą lub chcą. I tak to się kręci. Ale minutek coraz mniej jednak bo liczba pleyowców szczególnie indywidualnych się zwiększa. I dobrze. Można gadać za 5 groszy. I dobrze że W3 czuje odech konkurencji. Przynakmniej wszyscy mamy taniej.

  • 0

    50. ~m@ro  2009-06-01 16:40:00  host: static-196-225.is.net.pl

    powiem tak:sporo orange zmienil NA PLUS po moim odejsciu do PF;) ale nieee, juz nie wracam:) pzdr

  • 0

    51.  2009-06-01 16:57:54

    Mało dzwonię tym bardziej do sieci orange więc dla mnie to żadna różnica ile minut będzie w tym pakiecie.

  • 0

    52.  2009-06-01 17:31:34

    Szkoda, że nie w MultiPOP... ;-)

  • 0

    53.  2009-06-01 21:07:03

    16. podobno w PLAY jest, chyba jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi, ale ze 200tys. miesięcznie, chyba nawet na telepolis to czytałem.

  • 0

    54.  2009-06-01 21:07:26

    200tys. aktywacji

  • 0

    55. ~  2009-06-02 00:23:01  host: chello089075049231.chello.pl

    53, mylisz się dziecko.

  • 0

    56. ~haju  2009-06-02 07:43:20  host: dynamic-78-8-14-56.ssp.dialog.net.pl

    55 sam przenioslem 3 numery z orange, aktywowalem jeszcze 2, namowilem (kupilem komus lub tylko namowilem) kolejne 7 osob... to gdzies to musi byc widoczne, rozumiem za to strach kazdego pracownika orange i kazdego, kto ma cyrograf na lata jeszcze i musi placic, a ludzie do ktorych sie dzownilo, i do ktorych chce sie dzwonic, juz sa w innej sieci... ale czy dzwonisz tylko do, tu cytat z 55, "dzieci"?:))

  • 0

    57. ~adek  2009-06-02 14:08:28  host: dtd154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w Play nie ma tanich minut !!! Niby 5gr, ale z holenderskim vatem wychodzi 77groszy !!! ;)

  • 0

    58. ~adek  2009-06-02 14:13:05  host: dtd154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    56- łżesz jak pies !!! po co pisać takie głupoty, podaj w takim razie te numery- każdy sprawdzi czy są przeniesione do Fleja. Ja mam numer 602 399 0** i jestem w Orange. Zasięg Play obejmuje duże mista, więc fioletowi nie zabiorą komórki na mazury... hehehe

  • 0

    59.  2009-06-02 14:15:40

    adek: uspokoisz się? Nie umiesz kulturalnie?

  • 0

    60. ~kliper  2009-06-02 14:52:52  host: dpr139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale adek ma troche racji... tak szczerze to niestety większość ludzi która mówi że przeniosła numer tego nie zrobiła i nigdy nie zrobi... Nie wiem za bardzo o co chodzi... Ja np jestem w Nowym Orange Go i mi się podoba ale siłą nie będę nikomu narzucał i chwalił się że cała moja rodzina, pies i rybki przenieśli numery do Orange... :)

  • 0

    61. ~Filip  2009-06-03 14:41:24  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    ja tak z innej beczki. Czy jak doladuje orange kodem za 5 zl. to czy bede mogl odbierac polaczenia przez rok? Na stronie operatora pisze, że przez 7 dni, ale jak to ma sie w praktyce. Wydaje mi sie ze kiedys mozna bylo przez rok. Mam jedną simke orange do odbierania polaczeń a niedlugo kończą mi się przychodzące i nie wiem czy kupować telekod czy lepiej nowy starter. Proszę o pomoc Osoby co korzystają z Orange, ja sam mam Heyah więc nie jestem zorientowany. Pozdrawiam

  • 0

    62. ~Filip  2009-06-03 14:42:26  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    Dodam, że na nowym starterze za 5 zl odbiera się przez rok, dlatego ten dylemat

  • 0

    63. ~User  2009-06-08 21:09:27  host: g3-69.md4.pl

    Dziwne czemu na telepolis nie ma żadnej wzmianki o doładowaniu w Orange za 35zł, za który otrzymuje się 60 minut, oczywiście do Orange.

Dodaj swoją opinię