Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej HD w telewizji Orange

Więcej HD w telewizji Orange

LuiN 21 Marca 2013 14:20

1 4
Wojciech Jabczyński zapowiada zmiany w ofercie telewizyjnej sieci Orange. Z usług telewizyjnych Orange korzysta już 700 tys. klientów.

Wystartowała telewizja nc+, powstała z połączenia platform n i Cyfry+. Dostępne do tej pory w sieci Orange pakiety "n" uzupełnione zostaną w kwietniu o aktualną ofertę nc+.

Będziemy mieć więcej kanałów HD i pakiety naszego partnera. Zwiększymy też konwergencję, bo zaoferujemy nc+ nie tylko, jako tzw. stand alone i w FunPacku, ale także w połączeniu z innymi ofertami, czyli w duchu Orange Open - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: nc+ | orange

w sumie: 30
  • 0

    12. ~mila  2013-03-21 15:48:02  host: 212.160.172.70

    "bo": to faktycznie lipa...: teraz MiniMini było w pakiecie za 14 zł (choc można było u dystrybutora ta oferte mieć za 9,99).

  • 0

    13.  2013-03-21 15:49:40

    prezes twierdzi, ze to i tak tanio, bo przeciez pojscie z rodzina na mecz czy do kina raz w miesiacu moze byc drozsze :) dobre humory dopisuja, szkoda, ze nie klientom... 120zl za cala paczke canal+ bez mozliwosci zamowienia jej jako dodatkowa opcja (nawet za 50-60zl) to jakas farsa, gdy wczesniej mozna bylo miec za 99zl canal+ z HBO (teraz HBO to doplata 30zl w pakietach za 80 i 100zl). wywalenie kanalow wlasnych z najnizszego pakietu to najwieksza glupota jaka mogli zrobic.

  • 1

    14. ~Amigo  2013-03-21 16:08:14  host: 80.72.44.64

    Teraz ciekawe co zrobi Cyfrowy polsat czy do szusuje ceny do NC+ czy zostawi na tym poziomie.

  • 0

    15.  2013-03-21 16:29:50

    Aktualnie na moim Nboxie zrobili niezłe zamieszanie z listą kanałów, nie wiem czy zostanę, wszystko zależy ile sobie będą życzyć, nowe propozycje umów mają być wysyłane wszystkim abonentom N i C+, ogólnie obiecywali dużo, a wyszło jak zwykle.

  • 0

    16.  2013-03-21 17:15:59

    nc+ ma nawet ciekawą ofertę programową, połączenie obu platform pod tym względem jest raczej udane. Ceny niektórych wariantów mogą porażać, ale najgorsze jest wycofania z oferty modułów CI. Przez to raczej zrezygnuję z Cyfry+ i przejdę do kablówki. Biorąc tv+net wyjdzie sporo taniej, a i tak będę musiał używać dekodera. Jestem trochę rozczarowany, bo niepotrzebnie kupiłem rok temu telewizor z tunerem satelitarnym.

  • 1

    17. ~majkel  2013-03-21 17:26:28  host: user-5-173-101-136.play-internet.pl

    Masakra!! mam n.pl za 89zł i mam wszystkie kanały filmowe ... a teraz w nc+ nie ma npremium a hbo mozna miec od 199zł?? to jawne oszustwo.. a niby polsat to dno.. to ja juz wole polsat cyfrowy... jak nie bede mogl przedluzyc aktualnej umowy.. to przejde do polsatu... przynajmniej w koncu bede mogl ogladac trenigni formuly 1.. bo taki nc+ nawet nie pomysli o tym..

  • 0

    18.  2013-03-21 17:40:31

    @17 HBO mozna miec za 25zl ;) przejrzyj regulaminy na ich stronie. a okazuje sie, ze osobno mozna tez dokupowac pakiety canal+ (3 stopnie), cinemax, filmbox itd.

  • 1

    19. ~  2013-03-21 17:50:29  host: ador250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszelkie fuzje zawsze służą prezesom a nie zwykłym klientom. Klienci na nich tracą.

  • 0

    20. ~Misio  2013-03-21 18:21:57  host: 77-255-251-231.adsl.inetia.pl

    Ciekawe kiedy Orange łaskawie powiadomi swoich klientów że mogą bezkarnie zerwać N-kowe umowy (po zniknięciu m.in. Wojna i Pokój).

  • 1

    21. ~abc  2013-03-21 18:27:40  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    rozwiazujcie umowy :) bez kary umownej :)

  • 0

    22. ~polecam  2013-03-21 18:45:57  host: host-94-231-62-238.ip.jarsat.pl

    weeb.tv

  • 0

    23.  2013-03-21 19:08:50

    Ja oglądam na meczykach canal + sport i GOL i inne :D Za frytki to mam.

  • 0

    24. ~qwe  2013-03-21 20:03:05  host: 77-254-252-188.adsl.inetia.pl

    19 > prezesi też tracą bo po fuzji połowa szuka pracy ;)

  • 1

    25.  2013-03-21 20:04:20

    drożej i bez wielkiej rewelacji, brak wbudowanego wifi w nowym dekoderze to zmniejsza funkcjonalność.

  • 2

    26. ~  2013-03-21 21:17:21  host: btp75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś jeszcze ogląda telewizję?? litości...

  • 0

    27. ~  2013-03-22 00:52:03  host: acst215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NC+ to DROŻYZNA. Poza tym TV to tak naprawdę niepotrzebny gadżet.

  • 0

    28. ~  2013-03-22 02:36:16  host: ip-78-30-123-37.free.aero2.net.pl

    Konwergencja, modne słowo, jeszcze modniejsze - jej egzekucja :D Piarowskie gnoje. Najpierw zwiększcie konwergencję i egzekucję waszego sprzętu, bo to co teraz jest w domach to pożal się boże...

  • 0

    29. ~  2013-03-22 08:25:15  host: host117.opteris.net

    Będzie równie drogo i beznadziejnie, co w "nic"? jeśli TP myśli poważnie o ofercie, to niech wróci do dobrych starych taryf z Cyfry, a zwojuje rynek...

  • 0

    30.  2013-03-22 10:08:26

    700 tys. klientów usługi telewizyjnej w tp...? - :D - sam to sprzedawałem - większość klientów nigdy nie podłączyła i nie podłączy dekodera. klienci brali pakiet neostrada + tv, bo był tańszy niż ich bieżąca oferta na neostradę a do końca umowy mieli jeszcze dużo czasu. często w niższej cenie była migracja prędkości dostępu do sieci na wyższą, modem z wifi livebox a dekoder był ofertą "do szafy". chwalenie się taką bazą klientów jest naciągane. TP zauważyło, że klienci tak robią i aby wywiązać sie ze swoich zobowiązań wobec dostawcy sygnału i reklamodawców, zmieniło regulaminy i systemy tak, by usługa samoczynnie aktywowała się na koncie klienta bez konieczności uruchomienia usługi przez klienta. większość z tej wielkiej bazy klientów dawno zapomniała, że w ma ten ubogi pakiet tv w ofercie.

  • 0

    31. ~orange  2013-03-22 14:13:13  host: 178.182.200.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ha ha ha . Em - masz kolego w zupelnosci racje.

Dodaj swoją opinię