Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Więcej GB w Play Internet na kartę

Więcej GB w Play Internet na kartę

msnet 17 Stycznia 2018 20:03

8 6

play logo

Od 18 stycznia Play zwiększa wielkość pakietów danych w usłudze internetowej na kartę dostępnych po doładowaniu.

Po każdym doładowaniu użytkownik usługi Play Internet na kartę otrzymuje paczkę gigabajtów, która teraz będzie większa. Dodatkowe 20% dostaniemy, jeśli doładujemy konto poprzez stronę www.doladowania.play.pl. Szczegóły zawiera tabela poniżej:




Wartość doładowania Ważność doładowania GB po doładowaniu (łącznie) GB po doładowaniu na www.doladowania.play.pl (łącznie)
5-9 zł 5 dni 0,5 GB 0,6 GB
10-19 zł 7 dni 3 GB 3,6 GB
20-29 zł 14 dni 7 GB 8,4 GB
30-49 zł 30 dni 12 GB 14,4 GB
50-74 zł 60 dni 20 GB 24 GB
75-99 zł 90 dni 35 GB 42 GB
100 zł i więcej 120 dni 60 GB 72 GB

Więcej gigabajtów od jutra dostaniemy także po zakupie starterów z Play Internet na kartę za 9 i 19 zł. Do tej pory wraz z nimi otrzymujemy na start odpowiednio 3 i 30 GB. Od jutra będzie to:
  • 5 GB przy starterze za 9 zł,
  • usługa Tydzień bez limitu GB przy starterze za 19 zł.

Zmiany są na wszystkich starterach - nawet tych już w sprzedaży. Będziemy je aktualizować specjalnymi naklejkami, ale chwilkę to musi zająć - pamiętajcie o tym, jeśli zobaczycie jeszcze stare informacje :) Tak, jeśli macie w szufladzie taki starter, którego jeszcze nie aktywowaliście to także dostaniecie większą pulę do dyspozycji - informuje Play na oficjalnym blogu.

Wkrótce będzie dostępny także starter za 5 zł, którego zakup da nam na start 2 GB Internetu. Nowy starter będzie można kupić jak tylko zostanie dostarczony do punktów sprzedaży - w niektórych już od jutra.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | play internet na kartę

w sumie: 30
  • -2

    11. ~cebulak  2018-01-17 21:21:33  host: user-94-254-225-54.play-internet.pl

    Internet w play jest darmowy wystarczy zmieniać taryfe co 14 dni rbm5 na faktmobile i spowrotem i włączać darmowe lte i darmowy pakiet 1gb dostępny pod kodem *111#.

  • -1

    12. ~Abonent Polskiej Sieci Plus  2018-01-17 21:23:29  host: apn-31-0-37-15.dynamic.gprs.plus.pl

    Kompromitująca oferta

  • 1

    13.  2018-01-17 21:51:10

    W sumie nie wiem po co to jest, do Donu lepiej No limit za 49 a do okazjonalnego korzystania internet elastyczny i 10 gb za 10 zł.

  • 0

    14.  2018-01-17 21:55:21

    Jedynie No limit na tydzień na starterach za 19 jest fajny, na wakacje akurat :)

  • -1

    15. ~Gaduairowiec  2018-01-17 22:08:41  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    A ja nadal co miesiąc kupuję 700MB za 5zł. Mało w pakiecie! Potroić pakiet proszę ! 2GB za 5zł to rozumiem.No jedynie kody z Fanty mnie ratują bo mam trochę GB z tych kodów jeszcze;)

  • -2

    16. ~hmmm  2018-01-17 22:10:44  host: 188.146.193.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11 cebulak , dzięki za sposób ale gdzie dokładnie znajduje się ten pakiet 1GB pod *111# ?

  • 0

    17. ~  2018-01-17 22:31:51  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Simplusowiec, a taktowanie co 10 kB już sobie ustawiłeś? Przestań w końcu się kompromitować tym januszowaniem.

  • 0

    18. ~Gaduairowiec  2018-01-17 22:39:24  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    @17
    Dziękuję że mnie pamietasz, bo ten sam numer telefonu mam od 1999 roku, od Simplusa;) Taktowanie w dzisiejszych czasach nie jest już istotne tak jak kiedyś czy łączyło się z netem poprzez APN WAP zamiast APN Internet;)) To było chyba 10lat temu...No ale przyznasz że pakiet 700MB za 5zł to już słaba oferta.

  • 0

    19.  2018-01-17 23:25:57

    18 - trudno Cię zapomnieć, skoro wypisywałeś całe elaboraty na ten temat. 700 MB mnie nie obchodzi, bo mam RBM 5 ze 100 GB co miesiąc, więc takie przepychanki mnie śmieszą. Mogę też sobie odpalić NoLimit za 45 zł w Play Online, ale tego nie robię, bo internet w 3 G Playa nie jest demonem prędkości. Jedyna zaleta dedykowanej oferty internetowej P4 jest dla mnie brak roamingu i ciągłe " siedzenie" w sieci macierzystej, co w ofertach głosowych nie jest takie oczywiste. Dzisiaj jest tyle możliwości dostępu do taniego internetu mobilnego, że tzw. januszowanie, jest całkowicie nie na miejscu. Był grunwald, teraz w nielimitowanych ofertach głosowych jest 10 GB danych, a ludziom ciągle mało. Niepoważne to jest.

  • 0

    20. ~  2018-01-18 00:19:57  host: user-94-254-148-43.play-internet.pl

    za 9 jest troche wiecej niz 1 gb przeciez... ja mam 2 gb z tego co pamietam, wiec co poprawiac ?

  • 0

    21.  2018-01-18 00:24:40

    @19 Moim zdaniem w takie rzeczy bawią się albo dzieciaki, albo tacy, dla których nie ma w tym kraju pracy z ich wykształceniem. Jak ja wracam do domu to wszystko ma działać, internet opłacony razem z tv, podobnie jak telefon. Zmienianie taryf co 2 tygodnie, kombinowanie z pakietami, przedłużanie jakimiś sposobami, żeby tylko 5 zł nie wydać, bo za to już 2 browary kupisz w żabce. A nadajniki to tacy by chcieli co 10 metrów, w metrze i swetrze, w maju w tramwaju... No i oczywiście co tydzień nowa oferta, żeby darmo było jeszcze bardziej darmo.

  • 0

    22. ~artourosmen  2018-01-18 07:39:38  host: user-94-254-155-203.play-internet.pl

    Otwieram ja stronę Mobile Vikings i ku mojemu zdziwieniu widzę coś takiego:
    15 zł. - 15 GB/31dni
    35 zł. - 40 GB/31dni
    45 zł. - 80GB/31dni
    Nic nie kumam, jak PLAY może wyjść z taką ofertą ,przecież za każdym rogiem jest taniej i więcej.

  • 0

    23. ~  2018-01-18 07:57:07  host: user-94-254-180-50.play-internet.pl

    22- jasne. To tak popularny operator, że zgarnął wszystkich zainteresowanych, nie zostawiając nikogo konkurencji... Ile znasz osób, na czele Tobą, które korzystają z tej oferty?

  • 0

    24.  2018-01-18 09:30:14

    a klientów starej dobrej taryfy fresh nadal dymają
    Pakiet Internet 25MB 3,00 zł
    Pakiet Internet 100MB 7,00 zł
    Pakiet Internet 200MB 9,00 zł
    Pakiet Internet 500MB 15,00 zł
    Pakiet Internet 1GB 25,00 zł

  • 1

    25. ~///  2018-01-18 09:53:53  host: public-gprs372321.centertel.pl

    Artykuł jest o nowej poprawionej ofercie internetu na kartę większość komentarzy dotyczy oferty głosowej na kartę świat się zmienia niestety i wasze przyzwyczajenia również muszą ulec zmianie nie ma wyjścia.

  • 0

    26. ~xyz  2018-01-18 10:29:08  host: 79.184.194.89.ipv4.supernova.orange.pl

    Z tego co wiedzę to Orange ma więcej GB i na dłużej za doładowania. Nie mówiąc już o zasięgu i szybkości...

  • 1

    27.  2018-01-18 10:35:22

    25- z internetu na kartę można korzystać nie tylko w taryfach dedykowanych, ale również - bo to często najwygodniejsze - w taryfach głosowych. Warto więc- moim zdaniem- spojrzeć na sprawę w szerszym kontekście, a nie tylko z perspektywy pomarańczowych klapek. :-)

  • 0

    28.  2018-01-18 11:19:18

    2: Żaden play na kartę nie da mi tego co aktualnie mam. Ftth 320/320 za 54pln bez limitu transferu. Pozdrawiam

  • 0

    29. ~///  2018-01-18 12:16:08  host: public-gprs380586.centertel.pl

    27 - Dokładnie masz rację, dlatego jestem w Orange z przeniesionym numerem z plusa, Play dał sygnał w momencie wprowadzenia taryfy odNowa jakie jest jego nastawienie do kart, letnie zabawy z lodami i tp
    , to kierunek Play, bardziej dochodowy.

  • 0

    30. ~  2018-01-21 20:45:23  host: user-94-254-145-35.play-internet.pl

    @28 za 54zł to ja mam internet opłacony przez ponad pół roku. Również pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię