Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Widgety Gazeta.pl na Nokiach N97 (mini)

Widgety Gazeta.pl na Nokiach N97 (mini)

WitekT 10 Grudnia 2009 13:58

0 0

Informacje z serwisów Grupy Gazeta.pl: Gazeta.pl, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, eDziecko.pl, Sport.pl oraz stron rozrywkowych i lokalnych pojawią się w nowych modelach telefonów Nokia. Agora jest pierwszym z grupy największych wydawców internetowych serwisów informacyjnych w Polsce, który dostarcza treści dla użytkowników telefonów komórkowych Nokia.

Widget z informacjami z wybranych serwisów Grupy Gazeta.pl jest dostępny we wszystkich sprzedawanych w Polsce telefonach Nokia N97 mini, natomiast użytkownicy modelu Nokia N97 mogą go pobrać z Ovi Sklepu.




Korzystanie z widgetu jest proste i wygodne dzięki przejrzystemu podziałowi treści na kilkanaście kategorii tematycznych, m.in.: wiadomości, sport, gospodarka, rozrywka, dziecko, motoryzacja czy giełda; dodatkowo najnowsze wiadomości wyświetlane są na głównej stronie widgetu. Użytkownicy telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini mogą też personalizować widget, m.in. wybierając konkretne kategorie informacji. Informacje będą wyświetlane i automatycznie aktualizowane na ekranie głównym telefonu.

Cieszymy się, że użytkownicy telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini zyskają szybki i wygodny dostęp do informacji z serwisów internetowych Grupy Gazeta.pl. Widget z informacjami z naszych serwisów to kolejny projekt w ramach współpracy Agory z firmą Nokia. Gazeta.pl dostarcza już materiały wideo do Nokia Video Center, wcześniej stworzyliśmy m.in. aplikację Radia TOK FM dla Nokia Internet Radio oraz podkasty do Nokia Podcasting Application - mówi Robert Stalmach, dyrektor ds. treści i usług mobilnych w segmencie Internet Agory.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2009-12-10 15:46:12

    A skad Ty wiesz co codziennie pisze sie w Gazecie Wyborczej? Skalarek , Twoja wiara w to , ze Ty jestes prawdziwym zwolennikiem PiS , ja natomiast nie , jest rownie duza jak wiedza co tato wmawial Michnikowi , nie wiem tylko skad ja czerpiesz.

  • 0

    15. ~skalarek  2009-12-10 15:53:04  host: 89.191.147.125

    @issa zaglądam tam przecież, pisałem że mnie cuda interesują...

  • 0

    16.  2009-12-10 16:00:12

    Podaj mi 10 newsow/linkow z ostatnich 10 dni za gazeta.pl w ktorych "codziennie wmawia sie to co malemu Michnikow wmawiam tatus: ze polski patriotyzm jest niebezpieczny i ze kryje sie za tym faszyzm". Prosze o konkrety , jesli ich nie podasz , z czystym sumieniem mozesz nazwac sie podlym klamca i czlowiekiem poslugujacym sie insynuacjami.

  • 0

    17.  2009-12-10 16:38:27

    antygazetowcy - to kto wg. was powinien dostarczac takie tresci? nasz dziennik? a moze zawsze obiektywna 'rzepa', bo chyba nie problizniaczy dziennik... chyba tylko 'polska' bylaby jeszcze do przelkniecia choc tez nie do konca...

  • 0

    18.  2009-12-10 17:02:40

    Dla mnie wystarczyłaby Rzeczpospolita. Jedyna (nie licząc Gazety Prawnej) porządna gazeta w tym kraju. Każdy czyta to, co lubi. W wyborczej śledzę głównie informacje o walce z Kościołem ( pod pozorem troski o posoborowy "Kościół otwarty") - teraz mają pole do popisu, bo niemalże codziennie są artykuły o kontrowersjach jakie nagle zaczął budzić krzyż, prawie do aborcji, in vitro, krzywdzie polskich i światowych homoseksualistów/transseksualistów. Nie wspominam o walce z faszyzmem, nacjonalizmem i innych zbliżonych frontach walki ideologicznej.

  • 0

    19.  2009-12-10 17:09:00

    @18 rzeczpospolita jest tak samo obiektywna jak TVP i PR razem wziete - nie widze tu zadnej roznicy wzgledem zarzucanej GW indoktrynacji... dziennik (bez gazety prawnej) od kiedy pamietam zawsze wchodzil w tylek tym co ukradli ksiezyc i dzieki polaczeniu gazeta prawna zeszla na psy... wole o stokroc czytac o aborcji, kosciele i swiatopogladach niz po raz kolejny peany na czesc pisowcow i ogolnie o walce politycznej pomiedzy partiami...

  • 0

    20.  2009-12-10 17:12:18

    Masz prawo. Jak byłem w Twoim wieku też czytałem wyborczą.

  • 0

    21.  2009-12-10 17:57:08

    A chetnie sie dowiem co ma wiek do czytania Gazety Wyborczej. Ja mam 36 lat a Ty ile ***piokuk?

  • 0

    22.  2009-12-10 18:05:50

    33 i pół - kończę w rocznicę stanu wojennego. Ma tyle, że w moim wypadku z linii ideologicznej wyborczej wyrosłem i odrzuciłem ją jako nie swoją.

  • 0

    23.  2009-12-10 18:18:33

    A jesli ja popieram wieszanie krzyzy w klasach , popieram tez wieszanie gwiazdy Dawida , muzulmanskiego polskiezyca czy buddyjskiego kola Dharmy , jestem przeciw aborcji , nie popieram nachalnego manifestowania swoich preferencji seksualnych ani agresywnych zachowan ogolonych bezwalow , jestem przeciwny malzenstwom homoseksualnym , absolutnie przeciwny adoptowaniu dzieci przez takie pary , natomiast jestem za jakas regulacja prawna umozliwiajaca tworzenie formalnych zwiazkow dajacych prawo do dziedziczenia itp. , nie mam zadnego zdania na temat in vitro , to jaka to jest ideologia? Gdyby Twoje dziecko Ci powiedzialo , ze jest bardzo wierzacym gejem/lesbijka i nie czyta wyborczej to co bys zrobil? Co do linii ideologicznej - w Twoim wypadku jedyne co mozna powiedziec to , ze zmieniles front i sie gleboko okopales , moim zdaniem tak gleboko , ze straciles kontakt ze zdrowym rozsadkiem i obiektywna ocena sytuacji. Jesli ktos niemal w czambul i bezkrytycznie popiera taka czy inna partie bez zadnych refleksji to na jakim wieku zatrzymalo sie jego postrzeganie swiata co zarzuca innym?

  • 0

    24.  2009-12-10 18:21:01

    I co , niestety czy moze i dobrze , przy odrobinie wstydu , Skalarek zniknal i nie ma juz za wiele do powiedzenia w kwestii swoich pomowien? Ohyda , mam nadzieje , ze teraz juz jasne , dlaczego warto stawic czola tego typu ludziom i jasno napietnowac takie obrzydliwe zachowania.

  • 0

    25. ~  2009-12-10 19:42:12  host: ip-89-174-126-7.multimo.pl

    Ketman z Michnikem wszędzie się wciskają na chama. Już nigdy nie kupię nic od Nokii.

  • 0

    26. ~skalarek  2009-12-10 19:43:20  host: 89.191.147.125

    @issa jakich pomówień ? przesadziłem ze słowem codziennie a Ty się przyczepiłeś, mam podobne poglądy do Twoich, krzyże wiesza się w klasach dlatego że jest to pragnieniem ludzi jak sądzę, i nie może być tak że jedna osoba może zabronić tego pozostałym. Na tym według mnie ateizm nie polega.

  • 0

    27. ~skalarek  2009-12-10 19:50:44  host: 89.191.147.125

    kilka razy w życiu uświadomiłem sobie jaka jest prawda o naszej polityce, wstrząsająca była dla mnie scena gdy zobaczyłem Michnika w sejmie całującego Pawlaka w czółko i błogosławiącego koalicję z postkomunistami. Scena którą zobaczyłem po latach...

  • 0

    28. ~skalarek  2009-12-10 19:51:58  host: 89.191.147.125

    istnieje słynna debata Michnik-Kaczyński z początków lat 90-tych. Poczytaj sobie i zobacz kto miał rację. I wtedy zrozumiesz co różni wielkiego polityka od sprytnego i dobrze ustawionego manipulatora.

  • 0

    29.  2009-12-10 22:18:15

    @25 czasem jak czytam takie wypowiedzi to az chce mi sie wybuchnac smiechem. przeciez nikt nie kaze Ci na sile sciagac widgetow gazety, chcesz to dodajesz sobie rrs'y z zeszlotygodniowej niedzieli albo naszego dziennika (o ile takowe posiadaja), ale widze niektorych to przerasta...

  • 0

    30. ~Johny11  2009-12-10 22:25:08  host: ip-89-174-121-51.multimo.pl

    No niee... Nokia nadal sie beszta... tym razem z "czerwoną". 'Rz' i 'GP' szczególnie Forasal i Ekonomia&Rynek nie mają sobie równych. Nie lubie GW - to niby gazeta utworzona po to by po okrągłym stole solidarność miała dostęp do mediów... Ciekawe że duża część to byli agenci SB ;/ Kolejny niby sukces tego stołu... Dziennik to padło, nie ma na czym oka zawiesić, Times cienko...

  • 0

    31.  2009-12-10 22:41:38

    @30 powinienes w takim razie przestac uzywac produktow microsoftu, bo content na polska strone msn tez dostarcza agora. kazda gazeta ma jakas linie ktora popiera, czy to w Polsce, czy tez w Niemczech, Stanach i innych.

  • 0

    32. ~Johny11  2009-12-11 23:40:13  host: ip-89-174-83-75.multimo.pl

    @30 wiem, powinienem. ograniczam się z MS tylko do Win7, MSE i office i WM. Mi jako Polakowi jest wstyd że najgorszy wydawca ma 'etat' na msn i nokii... Niech zwolennicy GW zaczną GP czytać - odwrócą się od nieprawdy patrząc twardym okiem ekonomii na wszystko ;] pzdr

  • 0

    33. ~tymczas  2009-12-12 06:36:57  host: 76-goc-23.acn.waw.pl

    czy ta usługa jest darmowa?

Dodaj swoją opinię