Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideotelefon VoIP

Wideotelefon VoIP

WitekT 7 Stycznia 2005 13:31

0 0
wideotelefonNa targach CES 2005 Texas Instruments i Viseon zaprezentowały wspólne produkt nazwany cyfrowym telefonem domowym. WisiFone działa w sieciach VoIP.

VisiFone oprócz rozmów głosowych wspiera także wideorozmowy. Oparty jest na dedykowanym do tego typu rozwiązań procesorze formy Texas Instruments. Pierwszym operatorem na terenie USA, który wprowadzi nowy produkt do swojej oferty, jest Vonage.


Źródło tekstu: Mobile Review     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet