Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideorozmowy w roamingu w Orange jak zwykłe

Wideorozmowy w roamingu w Orange jak zwykłe

WitekT 1 Kwietnia 2007 14:07

0 0
Do 30. września Orange przedłużył promocję na wideopołączenia w roamingu.

W ramach promocji, klienci płacą za minutę wideopołączenia w roamingu tak samo, jak za połączenie głosowe w roamingu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~PLANET  2007-04-01 14:20:37  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    Mogliby zmienic raczej wideorozmowy KRAJOWE, bo na razie to jest 1,22 brutto za minute wideorozmowy do Orange (poza siec nie ma ceny w cenniku!... teoretycznie wiec nie mozna wykonywac takich polaczen w ogole ;) w Nowy Orange dla Firm 320 (dodam, ze platne ODDZIELNIE, bo tam nie ma pakietu kwotowego) raczej odstrasza, niz cokolwiek innego... Alternatywnie jest Top Firma 800 z gratis 50 minutami wideorozmow... tez tylko do Orange (i znow nie wiadomo jak poza). Ktos wie cos blizej na ten temat ?

  • 0

    2. ~  2007-04-01 14:35:41  host: ip-89-174-40-98.multimo.gtsenergis.pl

    Jak nie ma w cenniku to jest za darmo ;-) Przeciez to jasne ;-))) A jak kaza sobie placic reklamacja ;-)

  • 0

    3. ~Xyz  2007-04-01 14:43:59  host: 217.116.110.190

    Centertel umozliwia wykonywanie wideorozmow tylko w ramach sieci orange. Do innych sieci mozna wykonywac tylko i wylacznie polaczenia glosowe. Taka kicha ten orange.

  • 0

    4. ~bigman  2007-04-01 14:48:08  host: 217.116.110.190

    Może w biznesie tak jest. Dla indywidualnych w abonamencie minuta video rozmowy kosztuje 2x minuty zwyklej rozmowej. zarówno do Orange jak i poza. Czyli w NTP minuta video na zewnatrz jest za 1,50 / min, a do Orange jest uzalezniona od wybranej opcji "Orange i stacjonarne".

  • 0

    5.  2007-04-01 14:50:17

    co to, w tym roku nie będzie newsów prima aprilisowych ? :)

  • 0

    6. ~rino  2007-04-01 15:03:04  host: duo233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to pewnie żart prima aprilis redakcji

  • 0

    7. ~  2007-04-01 15:07:31  host: chello089078103085.chello.pl

    a w plusie wideorozmowy sa za tyle samo,co minuta połączenia głosowego, i to bez promocji!!!!! i w dodatku taniej........

  • 0

    8.  2007-04-01 15:18:40

    do 1: poza tak jak i do sieci. nie ma juz top firmy tk poza tym. w nowym odpowiedniku top firmy bedzie pakiet minutowy, ale razem z wideorozmowami po podobno rewelacyjnej cenie... ale to jak zrealizuja 30% pokrycia 3g (przecieki)

  • 0

    9. ~szalony  2007-04-01 16:10:17  host: apn-236-48.gprsbal.plusgsm.pl

    Nie mam nikogo w orange :-) Mi wideo rozmowy z plusa i na erę i odwrotnie działają prawidłowo :)

  • 0

    10. ~Zico  2007-04-01 16:33:52  host: 213.158.194.228

    W ERZE wideorozmowy sa rowniez w cenie zwyklych polaczen ale minuty nie schodza niestety z abonamentu lecz sa do niego doliczane. Mam jednak nadzieje, ze wkrotce sie to zmieni:-)

  • 0

    11. ~gosc  2007-04-01 17:03:12  host: c61-15.icpnet.pl

    jesli chce ktos potestowac wideorozmowy to sluze uprzejmnie, ja mam tel w orange, prosze o maila z wyrazeniem chceci na wideorozmowy@orange.pl to wymienimy sie numerami

  • 0

    12. ~t-bag  2007-04-01 17:04:39  host: nat-mo2.aster.pl

    ale m isie postarali to wyglada ja jakis zart prima aprilisowy:)he

  • 0

    13. ~toro  2007-04-01 19:27:13  host: dpq173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wideorozmowa w cenie zwykłego połączenia, mam nadzieje że tak będzie coraz częściej. Niech orange nam pozwoli korzystać z uroków techniki.

  • 0

    14. ~Doktor  2007-04-01 23:56:33  host: porsche03.eranet.pl

    Chyba ?art ;-)

  • 0

    15. ~ok  2007-04-02 15:53:59  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    ale w orange jest o tyle lepiej, ze videorozmowy ida z puli minut abonametnowych, a nie trzeba bulic za nie od nowa. I to jest ich przewaga. Orange jest ok

  • 0

    16. ~happy  2007-04-03 12:19:45  host: doy240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super promocja ! oczywiście jeśli to nie żart prima aprilisowy. Czasem korzystam z videopołączeń gdy jestem za granicą. Zawsze to chociaż w małym stopniu wynagradza brak bliskich. Dla mnie taka promocja moze trwać zawsze :)

Dodaj swoją opinię