Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideorozmowy w Orange

Wideorozmowy w Orange

WitekT 30 Marca 2006 14:32

0 0
Od dziś wideorozmowy w sieci Orange dostępne są dla wszystkich. No, prawie wszystkich...

Koszt wideorozmowy w sieci Orange to dwukrotność rozmowy głosowej. Aby móc ją w ogóle wykonywać, potrzebna jest specjalna karta USIM. Wydawana jest ona teraz wszystkim nowym klientom sieci. Dotychczasowi, jeżeli nie są w jej posiadaniu, muszą wymienić swoją kartę SIM – oczywiście jest to usługa płatna zgodnie z cennikiem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~reni  2006-03-30 16:39:42  host: 42-mo3-6.acn.waw.pl

    Cos chyba nie bardzo chca wymieniac albo w salonach sa nie poinformowani jeszcze.

  • 0

    5. ~kojot  2006-03-30 17:28:17  host: 110-mo4-3.acn.waw.pl

    Czy jakby zgłosić że karta sim zginęła czy wyrobienie nowej również jest płatne?

  • 0

    6.  2006-03-30 18:02:46

    a jakie jest pokrycie siecią 3G ?

  • 0

    7. ~Frank  2006-03-30 18:39:59  host: aasv237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kojot - a może byś tak zajrzał do cennika Orange? Tam ta informacja jest na pewno.

  • 0

    8. ~Frank  2006-03-30 18:41:17  host: aasv237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pantera - gdzie moze byc mapa zasiegu 3G orange? Pewnie na stronie internetowej operatora, czy tak trudno tam zajrzec? www.be.orange.pl/?id=zasieg

  • 0

    9. ~tomek  2006-03-30 19:44:59  host: cql83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do WitkaT: na innych portalach poswieconych gsm - w informacji o 3g w orangu podaja ze karty USIM sa tylko dla nowych abonentow. Czy mozesz to potwierdzic/zaprzeczyc?

  • 0

    10. ~qwerty  2006-03-30 20:27:45  host: gprs11.orange.pl

    W ramach promocji wymiana na USIM będzie za darmo.

  • 0

    11. ~Frank  2006-03-30 20:30:34  host: aasv237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    qwerty - od kiedy wchodzi ta promocja?

  • 0

    12.  2006-03-30 20:40:16

    DO FRANK - nie bądź taki mądry bo na stronce orange niema takich informacji - bynajmniej ja nie znalazłem - a Twój adres z deka różni się od oryginalnego - wolę nie ryzykować

  • 0

    13. ~Frank  2006-03-30 20:59:25  host: aasv237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pantera - mam wrażenie, że popadasz w paranonię równą jedynie tej, którą sieją bracia Jarosław i Lech K. Jednak by Cię przekonać pokażę Ci jak wejść na stronę oferty Business Everywhere, z której podałem link do mapek zasięgu 3G. Otwierasz stronę www.orange.pl/moc i patrzysz jaki adres widzisz po otworzeniu strony. Na tej stronie są mapki. Czekam na efekty Twych poszukiwań, zdaj koniecznie relację.

  • 0

    14.  2006-03-30 22:10:52

    dowcipny jesteś ... przeraziłem się ...

  • 0

    15. ~Frank  2006-03-30 22:16:44  host: aasv237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pantera - Odpowiedź proszę na pytanie: czy na stronie Orange są w końcu mapki zasięgu 3G?

  • 0

    16.  2006-03-30 22:22:45

    są na .be. , brawo! ... no i nie będę złośliwy ... ale dzięki! ... po prostu nie spotkałem się z tą stronka .be. bo i do biznesu mi daleko ;)

  • 0

    17. ~katz  2006-04-08 11:50:56  host: coc40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super - operator który chowa przed abonamentami dostęp do strony internetowej z zasięgiem swojej sieci - kabaret :D

  • 0

    18. ~MISIOPIERDOLNIK  2007-04-20 15:41:37  host: xdsl-14863.wroclaw.dialog.net.pl

    Ale pierdoły czytam:) Punkt pierwszy MAPA jest,punkt drugi:koszt wideorozmowy to tyle co zwykła rozmowa (jest promocjo do konca sierpnia 2007...) po trzecie...Jaki KU**A USIM??Całkiem wam odpierdala? Ja mam sima od 5 lat tego samego,i video smiga az milo. Niepiszcie bzdur...ludzie to czytają...

  • 0

    19. ~Pakkero  2007-05-13 10:04:11  host: abz251.internetdsl.tpnet.pl

    ej a co to znaczy ta karta USIM?? bo jest mi ona potrzebana ale nie wiem doczego ona słoży?? odpiscie

  • 0

    20. ~Vanilia  2007-05-20 17:10:03  host: host-87-99-41-235.lanet.net.pl

    Właśnie. Co to jest karta USIM?? Czy można dzięki niej normalnie korzystać z fona?? Czy mogę kupić zestaw startowy żeby była w nim ta karta USIM? Od ilu zł kosztuje zestaw startowy?? Jak wygląda ta karta USIM i co i jak należy podłączyć?? Jak się jej używa? (tzn. podłączam i co dalej?)

  • 0

    21. ~kejt  2007-10-10 19:48:23  host: c8-231.icpnet.pl

    w Play Usim dostajesz odrazu i videorozmowy sa w takiej samej cenie jak glosowe i w dodatku telefony swietne i niedrogie...

  • 0

    22. ~koko  2008-02-11 17:17:13  host: public-gprs110267.centertel.pl

    a ja mam karte usim 3g i itak nie chodza mi wideorozmowy chociaz telefon tez mam 3 g przystosowany w orange i o co tu chodzi ?

  • 0

    23. ~Jaras  2008-11-29 22:59:55  host: public-gprs16508.centertel.pl

    Orange w tych sprawach jest do bani...

Dodaj swoją opinię