Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideoprezentacja słuchawek Nokia BH-505

Wideoprezentacja słuchawek Nokia BH-505

LuiN 10 Maja 2011 09:39

0 0

Nokia przygotowała prezentację wideo słuchawek Bluetooth Stereo Nokia BH-505. Urządzenie ma masę jedynie 36 gramów i oferuje możliwość szybkiego łączenie się z użyciem technologii NFC.

Zaawansowana technika DSP (z ang. Digital Signal Processing) zapewnia czystą komunikację w hałaśliwym lub wietrznym środowisku. Przyciski na obudowie umożliwiają odbieranie i kończenie połączeń, odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, przechodzenie do następnego/poprzedniego utworu oraz przewijanie utworu. Nie zabrakło rzecz jasna też regulacji głośności, a do tego mamy ponowne wybieranie ostatniego numeru i wybieranie głosowe.






W pudełku znajdziemy dwa zestawy wygodnych słuchawek, każdy z trzema rozmiarami wkładek dousznych. Urządzenie można łatwo powiązać z kompatybilnym telefonem NFC. Wystarczy zbliżyć je do siebie, aby dokonać połączenia.

W sklepie internetowym Nokii zestaw kupić można w cenie 179 zł, w porównywarkach sklepów internetowych ceny słuchawek BH-505 zaczynają się od 149 zł.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -1

    2. ~  2011-05-10 10:24:12  host: user-46-112-245-20.play-internet.pl

    po przeczytaniu tytułu pomyslałem o słuchawkach wideo...

  • -1

    3. ~Wideo?  2011-05-10 10:27:30  host: 89-72-204-112.dynamic.chello.pl

    Nazwy są coraz głusze tz. robią ludzią wodę w mózgu... do milnionów pikseli już się przyzwyczaiłem, a tu teraz słuchawki "wideo"? Co one mają wspólnego z wideo?

  • 1

    4. ~kamil  2011-05-10 11:09:34  host: d66-130.icpnet.pl

    chodzi o prezentacje wideo. jedno mnie zastanawia: w pudelku sa dwa zestawy sluchawek?

  • 0

    5. ~Lukasz  2011-05-10 11:40:06  host: 178-37-159-122.adsl.inetia.pl

    Witam. Posiada ktos te słuchawki ? są warte swojej ceny ? Jak z jakością sygnału ?

  • 0

    6. ~  2011-05-10 11:53:15  host: 194.156.44.23

    @4 chodzi o dwa zestawy wkładek dousznych o trzech rozmiarach. Tak jak masz na końcu filmiku 6 sztuk różnych wkładek na każde ucho.

  • 0

    7. ~  2011-05-10 12:20:44  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    Wideo prezentacja słuchawek Nokia BH-505:)

  • -1

    8. ~ax  2011-05-10 13:15:16  host: 89-76-212-126.dynamic.chello.pl

    Prezentacja wideo, słuchawek Nokia BH-505. Prezentacja wideo - słuchawki Nokia BH-505. Coś tu nie gra. Ja również pomyślałem że są to jakieś wideosłuchawki... .

  • 0

    9. ~dr  2011-05-10 13:45:56  host: ayx156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co za słuchawki wideo? aaaaaaaaaa prezentacja wideo...

  • 0

    10. ~  2011-05-10 18:58:35  host: 86-63-81-214.sta.asta-net.com.pl

    Polska jezyk bardzo skomplikowana, a tak swoją drogą jakoś nie mogę się przekonać do słuchawek dousznych, a może to wideo ma uzasadnienie, oglądasz film i nie ruszasz się, ale to tylko takie może.

  • 0

    11. ~leoslav  2011-05-10 20:26:32  host: dbn62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam te sluchawki od pol roku i moge powiedziec dwie rzeczy: 1. Jakosc odtwarzanej muzyki jest rewelacyjna. 2. Mikrofon jest tak slabej jakosci, ze prawie nie zbiera w cale i z cala pewnoscia nie ma zadnego systemu antyzagluszeniowego. 3. To nie sa sluchawki do biegania bo nie leza na karku tylko wisza na uszach.

  • -1

    12. ~  2011-05-10 20:26:56  host: nat2-72.ghnet.pl

    "dwa zestawy wygodnych słuchawek" czyli dwa urządzenia? Piszcie po polsku... ja też sobie wyobraziłem słuchawki z kamerą do videocalli.

  • -1

    13.  2011-05-11 00:55:08

    Heh, widzę, że nie ja jedna zainteresowałam się słuchawkami wideo. :-D Poprawcie ten tytuł!

  • 1

    14. ~hens  2011-05-11 10:16:44  host: nat-207-117.man.bydgoszcz.pl

    >W pudełku znajdziemy dwa zestawy wygodnych słuchawek, każdy z trzema rozmiarami wkładek dousznych.< Czy aby naprawdę 2 pary ? Czy tylko jedną parę, czyli konkretnie 1 sztukę ? I wszystko za 149-179 zł bo to ciekawostka, w tej cenie sprzedawana jest tylko jedna sztuka !

  • 0

    15. ~Yogi  2013-07-30 10:44:41  host: aeds109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten materiał jest wyraźnym przykładem tego, że coraz więcej durni chwyta za przysłowiowe pióro. Pomijam "słuchawki wideo", bo o tym wspomnieli koledzy. Na tym jednak nie koniec. Mamy kolejny kwiatek w postaci: "W pudełku znajdziemy dwa zestawy wygodnych słuchawek, każdy z trzema rozmiarami wkładek dousznych." Wkładek autorze, wkładek, a nie słuchawek!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-249-55.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Koala | 2017-03-23 09:22:15

@1 Takie dane podaje IHS Markit. Patrząc na sprzedaż światową, jest to bardzo realne.


Pi0trek | 2017-03-23 09:13:51

Czy tylko mi wydaje się to nierealne?


~ | 2017-03-23 09:12:55

Czas lemingow.


~Tomek | 2017-03-23 09:10:47

Dzięki


Patryk7588 | 2017-03-23 09:02:41

Nic się nie zmieni.

Ankieta

Jak najkorzystniej nabyć Huaweia P10?

Huawei P10 - porównanie ofert przedsprzedażowych

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet