Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideoprezentacja Mitac Mio H610

Wideoprezentacja Mitac Mio H610

sirmark 22 Sierpnia 2007 23:37

0 0

Firma Infopolis przygotowała wideoprezentację urządzenia do nawigacji Mitac Mio H610 z oprogramowaniem MioMap v3.






Mio H610 jest to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do precyzyjnej nawigacji satelitarnej, połączone z odtwarzaczem plików mp3, plików wideo, przeglądarką zdjęć oraz grami kieszonkowymi. Urządzenie pracuje na bazie systemu Windowsa CE, posiada preinstalowaną mapę 16 państw - MioMap v3 . Dodatkowo urządzenie posiada preinstalowany program WorldMate (czasy na świecie, przelicznik walut i jednostek). Mio H610 posiada 2,7 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, a sercem jest procesor Samsung S3C2440A 400 Mhz.

Z innych danych należy wymienić:
wymiary: 85 x 59 x 19 (mm), waga 140 g
moduł GPS SiRFstar III
złącze kart pamięci: SD/MMC
pamięć: 1 GB ROM i 64 MB RAM
wbudowany akumulator Li-jonowy 1300 mAh
złącze USB
wbudowany głośnik
gniazdo słuchawkowe

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 0

    1.  2007-08-23 00:07:15

    Planet, specjalnie dla Ciebie ostatnia pozycja i na razie wiecej nie bede :)

  • 0

    2.  2007-08-23 01:29:36

    No ja popieram PLANET'a ;-), Dlatego Napiszę komentarz jak oglądne ten strasznej jakosci krótko metrażowy bubel "film" P.S To ja CzeSio, ale zarejestrowalem sie bo mi nicku nigdy nie dodawalo ;-D

  • 0

    3.  2007-08-23 02:04:35

    No to jedziemy ;-) : Zdecydowanie Mniejsza ilosc yyy... dokladnie jest ich 10. Jakosc dzwięku : Fatalna, mogli by nagrywac to w jakims osobnym pomieszczeniu, slychac wszystko tak jakby to było kręcone pod ladą, albo wzięli by jakąs leprzą kamere Przeciez to Infopolis (sklep z elektroniką ;-o). Przeglądarka zdjęc w formacie MPEG !!?? ze co?! ja myslalem ze MPEG to flmy są, a to koles mnie teraz zaskoczył ;-), lece po koleji nastepna rzecz: Mamy tutaj odpowiedni rejestr... Pot po.. potsegregowany... po..ty...yyy... literach alfabetu... Stary jak ci sie chche srac to idz sie wysraj a puzniej mów, a nie tak ze ci sie chce a ty mowisz bo ci to niewychodzi... Ustawienia kamery: MASAKRA!, kto to widział, maja tyle ludzi naprzyklad tego goscia i ksywce nic niemowiacej Yyy... ;-) mógł się zaopiekować kamerą i robić ODPOWIEDNI zoom, a on nic tylko cos gadał bez sensu zza lady ;-), Ale najardziej mnie rozwaliło to koncowe 45 sekund... szczególnie głossss... zza foteli ;P Widzisz HEHE! Czujny byłem HEHE! No i poco ten glos jego tutaj? Nie potrzebne skasować prosta zasada mediów. Tak wogole to te koncowe 45 sekund nie jest potrzebne, wogole nic niewidac na ekranie, po 2gie niemowili z kad jadą ani dokąd, takie 45sekund po nic... narazie tyle z mojej strony... Zostawiam pole do popisu dla PLANET'y ;-)

  • 0

    4.  2007-08-23 02:11:40

    #SirmarK: Dodaj jeszcze test Nokii E90, akurat dodaliście news o obudowach to i test się przyda, do którego można napisać super długi komentarz ;-) P.S Sorry za błędy wyżej ale przypadkowo wcisnął sie przycisk Zapisz ;-/

  • 0

    5.  2007-08-23 06:08:00

    The koszmar continues...

  • 0

    6.  2007-08-23 06:39:05

    Hura... :) Inny lektor - od razu sie chce ogladac :D

  • 0

    7.  2007-08-23 07:11:18

    Na poczatku jest oczywiscie eee a potem cos po japonsku... Miyahashi ? Nie! To nazwa urzadzenia, znowu za szybko wypowiedziana :) Ogolnie jakies tam bledy sa, ale juz mniej bolesne, bo lektor jest bardziej profesjonalny i 'fantazyjny' :) - ale i tak je wymienie :D "dedykowany yyy" i dalej juz nic :) ; "zdjecia w formacie empegie" definitywnie miazdza... moze chodzilo o peengie ? :) Poza tym fuck me, koles ma calkiem dobry akcent i nie kaleczy jezyka ani rodzinnego, ani angielskiego! Jest znaczna poprawa - jak dla mnie tamten poprzedni osobnik moze przestac robic za lektora i bedzie juz o niebo lepiej :D "Dla kazdego cos innego" - juz mi sie to podoba, jak to sie mowi 'trzeba miec fantazje synku' ;D ;;; CzeSio, czy Ty robisz sobie ze mnie zarty ? :D Bo tak mi sie wydaje :) Wiem, ze pojechalem poprzednie testy, ale zasluzenie - ten jest duzo lepszy - nawet pokazali nawigacje w praktyce, czego sie juz w ogole nie spodziewalem :) Ze liczyles 'yyy' to uznanie na Pomorzu, ale bykow mogles nie sadzic dla rownowagi tyle ;) A co do E90 fakt, mam hype'a na jej punkcie troche i pewnie napisze z 5 komentow o max dlugosci ;))), ale to nie znaczy, ze od razu musisz sadzic taka uszczypliwosc na temat moich zwykle krotkich inaczej komentarzy (choc Ty tez nie zapodales inaczej ;) Pozdrawiam :)

  • 0

    8.  2007-08-23 07:11:55

    Rodzimego, DOH!

Dodaj swoją opinię