Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideoprezentacja HTC Advantage X7500

Wideoprezentacja HTC Advantage X7500

sirmark 7 Lipca 2007 16:21

0 0
Firma Infopolis przygotowała wideoprezentację mobilnego urządzenia HTC Advantage X7500. To pierwsza taka prezentacja, dlatego też autorzy liczą na wszelkie uwagi.



Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia HTC Advantage X7500.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~Yo Man  2007-07-07 16:46:34  host: ip-143-151.zax.pl

    Wideo-recenzja ciekawa choć moim zdaniem za mało powiedziane o telefonie za długo przedstawiano zawartości pudełka. Brakuje: -oceny jakości zdjęć -pasowało by coś powiedzieć jaki procek ma urządzenie, ilość ramu oraz wersje windowsa (dość ważne parametry) -coś wspomnieli o GPS można by to pokazać, jak to funkcjonuje -i chciałbym zobaczyć jak ktoś prowadzi rozmowę telefoniczną za pomocą tego urządzenia, ciekawy jestem jak to ergonomicznie zostało rozwiązane

  • 0

    2. ~  2007-07-07 18:59:39  host: c28-199.icpnet.pl

    Recenzja dość ciekawa, ale jeśli już zdecydowali się na mówiony komentarz - to mogli komentować cały materiał, a nie tylko kilka funkcji, za dużo czasu poświęcono na przeglądanie zawartości opakowania, troche bez sensu, bo wiadomo że taki gadżdet w standardzie ma wszystko... mogli skupić się na funkcjach, odpalić jakieś programy itd. Ale za Chiny nie wiem do kogo adresowane jest to cacko... przeciętny Kowalski nie wyda na to 4 tysi, a jakiś biznesmen wątpie by się skusił na taki mało poręczny gadżet, bo w gruncie rzeczy taśtać taką cegłę - nie ma sensu, już lepiej normalnego laptopa 12", o wiele poręczniejszy i dużo więcej na nim można zrobić. Na smartfon za duży, na komputer za mały...

  • 0

    3.  2007-07-07 21:37:42

    Windows to Mobile 6.0, a czy Professional to juz inna sprawa ;)

  • 0

    4.  2007-07-07 21:38:43

    ad #2: jakas nisza sie na pewno znajdzie... ktos chyba robil wczesniej analize rynku ;)

  • 0

    5.  2007-07-08 15:02:38

    Sprzęcik bardzo praktyczny. Można zabrać z sobą w podróż, w góry, na uczelnię a nawet iść z tym do ubikacji. Z laptopem już się tego nie da zrobić. Widzę przyszłość dla takich rozwiazań.

  • 0

    6. ~bercik  2007-07-08 18:57:36  host: dmb213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad 5 - jak to sie nie zrobi????

  • 0

    7.  2007-07-09 09:38:03

    Jasne że z laptopem mozna iść w gory czy do parku ale komfort obsługi jest o wiele gorszy niż tego HTC. No i bez najmniejszego problemu mozna to wrzucić do plecaka czy nawet do wiekszej kieszeni. Na pewno waży kilka razy mniej niż laptop. Generalnie jest to coś pomiędzy smartfonem a laptopem ale będzie miał konkurentów czyli zdobywajace popularność urządzenia UMPC.

  • 0

    8. ~krishot  2007-07-10 11:27:43  host: adl210.internetdsl.tpnet.pl

    Brakowałi mi testów Smartphonów opartych na Win Mob na Telepolis. Bardzo ciekawy test, szczególnie ze foty dostępne w necie nie odzwiercielają tego co film

  • 0

    9. ~kevusivo  2007-07-12 10:25:33  host: 217.11.152.134

    Dobry test!!!1 a rcicho ma rację - UMPc ma sens i przyszlosć. Przydałby się test Toucha albo HTC Keiser!!!

Dodaj swoją opinię