Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideopołączenia w TakTaku i Heyah - oficjalnie

Wideopołączenia w TakTaku i Heyah - oficjalnie

WitekT 3 Października 2007 15:04

0 0

Od 3. października użytkownicy TakTaka i Heyah mogą wykonywać połączenia wideo, za które zapłacą tyle samo, co za minutę zwykłej rozmowy. Usługa Połączenia wideo dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają telefon obsługujący tego typu połączenia, są w zasięgu sieci UMTS oraz mają włączoną usługę.

Użytkownik może samodzielnie aktywować usługę poprzez krótki kod:
*132*9*1# w TakTaku,
*110*3*1# w Heyah.




Usługę można także aktywować poprzez biuro obsługi użytkownika - zarówno telefoniczne, jak i internetowe. Aktywacja usługi jest bezpłatna. Połączenia wideo można wykonywać zarówno w kraju (do wszystkich krajowych sieci komórkowych pod warunkiem, że rozmówcy mają włączoną usługę u swojego operatora), jak i poza nim - w roamingu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42.  2007-10-05 14:43:26

    mi tam, taki układ odpowiada, płace znaczniej mniej, a mam dobre polaczenie :) ulalala

  • 0

    43. ~kmicic  2007-10-05 20:09:13  host: public-gprs32973.centertel.pl

    mam extra fonik w niskiej cenie 200 minut z mega i teraz tanie video. super że jestem w tt

  • 0

    44. ~ubik  2007-10-05 22:50:19  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    super to juz bylo dawniej a teraz jest jeszce lepij dzieki tym video rozmową

  • 0

    45. ~mx2  2007-10-06 08:20:41  host: nat-pr2.aster.pl

    no to chyba ze dwa lata po Plusie to wprowadzili... :-) O ile pamiętam w Simplusie mam to już bardzo długo i w standardzie jakby... :-) Ech , Era... możesz zawsze mniej a płacisz więcej.

  • 0

    46.  2007-10-07 00:19:23

    #25: dzięki, to jednak przykre, że tną. Ale w sumie nie ma w TT dobrej oferty na dane więc wielkiej straty nie ma. Ja się bardziej martwię tym, że Play jakoś się nie zbiera żeby jakiś mobilny internet dać. A tak obiecywali. Szkoda. Pozostaje czekanie...

  • 0

    47. ~sofa  2007-10-07 13:31:19  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    fajna sprawa, testowalem to dzisiaj na swoim fonie. naprawde niezla zabawa, a do tego jeszcze stawki sa obnizone

  • 0

    48. ~mega  2007-10-08 13:55:19  host: dpx234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie się tez podoba, nie ma co, fajnie że zrobili w końcu wideorozmowy i to w cenie normalnych połączeń.wykorzystam podwójne i mega w końcu...

  • 0

    49. ~papszmir  2007-10-09 11:15:21  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    w Plusie to było od dawna, tak era ma podobno najwiekszy zasięg w Polsce, ale u mnie w pracy era i orange go tracą a Plus nie ;D

  • 0

    50. ~splacnack  2007-10-09 22:59:43  host: abis204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaki jest zasięg (promień) nadajnika umts?

  • 0

    51.  2007-10-09 23:08:00

    splanack: nie ma ściśle określonego zasięgu, wszystko w sumie zależy od mocy stacji i ilości obsługiwanych klientów w jej zasięgu. To trochę inna technologia niż GSM (TDMA w GSM kontra WCDMA w 3G).

  • 0

    52. ~alicja  2007-10-10 14:14:55  host: dqp248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hm to dziwne bo ja akurat mam Tak Tak a moi znajomi i rodzina sa głównie w Erze i nie mamy problemow z zasiegiem, natomiast kolezanka ze studiow ma Orange i ma problemy.

  • 0

    53. ~test  2007-10-10 14:26:49  host: 212.160.172.70

    Videorozmowa za 29gr/min . Prawdopodobnie w żadnym innym prepaidzie nie ma taniej ;)

  • 0

    54. ~simplus ble  2007-10-10 16:17:40  host: public-gprs70071.centertel.pl

    "Uwaga! W ramach Promocji "Spróbuj i zobacz" za minutę videorozmowy zapłacisz tyle, ile za minutę zwykłego połączenia głosowego!" To znaczy że: macie to tylko w promocji jest to czasowe jest to coś nowego to co głupoty gadacie, że już od niewiadomo kiedy to macie?

  • 0

    55. ~test  2007-10-10 17:14:43  host: 212.160.172.70

    hmm , jesli jest to promocja , to na razie nie ma ustalonego terminu jej zakonczenia -...ale oczywiście zobaczymy jak to bedzie wyglądało w przyszłosci...na razie jest to bardzo dobra oferta , aczkolwiek nie zawsze mamy koniecznośc uzywania opcji video , niejednokrotnie zwykła rozmowaa jest wystarczajaca.Pozatym zasieg UMTS - nie zawsze osoba z którą chcemy połaczyc się , jest w jego zasięgu , lub nie zawsze posiada telefon obsługujący go. Mimo to wejscie tej usługi do stałej oferty bardzo mnie ucieszyło.

  • 0

    56. ~baska  2007-10-11 13:30:20  host: dpc148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza się natomiast masz możliwość wyboru i o to chyba chodzi, kiedy chcesz tylko porozmaiac albo nie masz czasu a kiedy chcesz mozesz zobaczyc druga osobę i pogadac na spokojnie. mnie również bardzo ucieszyło wejście tej oferty i skorzystałam juz z niej.

  • 0

    57. ~paladyn  2007-10-11 19:12:11  host: public-gprs34231.centertel.pl

    cieszę się, że mogę sobie pogadać :) i się zobaczyć!

  • 0

    58. ~bartek  2007-10-12 16:47:14  host: nat-dom.aster.pl

    ja też ...nie ma jak TT

  • 0

    59. ~abc  2007-10-12 17:37:41  host: edz110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To tylko promocja, która kończy się w 2008 r. a NIE oferta na stałe w cenniku. Ciekawe co zrobią, przedłużenie promocji czy zakończenie i automatycznie podwyżka za VC w TT.

  • 0

    60. ~ein  2007-10-12 19:09:37  host: public-gprs50188.centertel.pl

    przedłużają luźne gadki od wtorku. ale ciii.. to jeszcze tajemnica

  • 0

    61. ~qwinto  2007-10-13 14:01:26  host: aasm246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to już żadna tajemnica: wszędzie o tym piszą!w sumie nic dziwnego że wydłużone luźne gacie wzbudzają emocje bo to naprawde jest COŚ1

Dodaj swoją opinię