Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wideomonitoring w ofercie Dialogu

Wideomonitoring w ofercie Dialogu

LuiN 27 Kwietnia 2011 10:54

0 0

Dialog jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce włączył do swojej oferty internetowej usługę wideomonitoringu dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wideomonitoring umożliwia abonentom wizyjne monitorowanie domu, mieszkania, biura lub innego wybranego do nadzoru pomieszczenia. Z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie za pośrednictwem Internetu można uzyskać podgląd monitorowanego obiektu. Obraz może pojawiać się także na wyświetlaczu telefonu komórkowego. Niezbędnym warunkiem jest jedynie posiadanie w monitorowanym miejscu usługi internetowej Dialoguu (świadczonej na łączach własnych lub TP) oraz routera WiFi.

Wideomonitoring Dialogu jest dostępny w dwóch wariantach: Standard oraz Plus. W opcji Standard okres przechowywania danych na serwerze to 5 dni, a czas nagrań to 1 godziny (nagranie w rozdzielczości 640x480, przy odświeżaniu obrazu równym 25 kl/s i kodowaniu MPEG-4). W opcji Plus okres przechowywania danych na serwerze wynosi 30 dni, a czas nagrań to 5 godzin.
Oba warianty oferty obejmują: powiadamianie - za pomocą SMS-a i/lub e-maila - o wykryciu ruchu, możliwość uruchamiania nagrywania obrazu z poziomu przeglądarki i zgrywania materiału na dysk.

Miesięczny koszt usługi wynosi już 24,99 zł za opcję Standard oraz 34,99 zł za opcję Plus. W ramach opłaty abonamentowej klient otrzymuje dostęp do dedykowanego portalu (wideomonitoring.dialog.pl), który umożliwia podgląd zdarzeń w miejscu zainstalowania kamery, miejsce na serwerze oraz pulę nieodpłatnych SMS-ów do powiadamiania o wykrytym ruchu.

Dodatkowo klient zobowiązany jest do uiszczenia jednorazowej opłaty za uzyskanie dostępu do usługi - 69,90 zł w przypadku zastosowania kamery SD i 129,90 zł w przypadku kamery HD. Pojedynczy monit SMS (poza darmową pulą SMS-ów) kosztuje 30 gr.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~mati  2011-04-27 11:31:24  host: euk150.neoplus.adsl.tpnet.pl

  szkoda, że net musi być od dialogu,

 • 0

  2. ~VM  2011-04-27 12:06:52  host: s-01.wroclaw.dialog.net.pl

  ad.1. wideomonitoring to usługa dodatkowa do łącza dzięki czemu można je wykorzystać nie tylko do internetu.

 • 0

  3.  2011-04-27 20:55:33

  to samemu zrobić wyjdzie nie drożej i na dowolnej sieci, a nikt Cie nie śledzi.

 • 0

  4. ~dlaczego tak drogo  2011-05-10 20:41:35  host: afcs8.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ceny masakryczne, w dodatku kamerka w dzierżawie :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet