Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Wideo na żądanie" pod koniec września w TP

"Wideo na żądanie" pod koniec września w TP

WitekT 16 Września 2006 14:24

0 0

Od 29. września Telekomunikacja Polska wprowadza nową usługę – wideo na żądanie, dostępną w videostradzie tp.

Pieniądze za obejrzenie filmu będą pobierane ze specjalnego konta. Można je uzupełnić albo kartami-zdrapkiami (pod numerem 0 800 100 103), albo dzwoniąc na 0 300 900 100, gdzie po podaniu danych identyfikacyjnych operator doładuje konto kwotą 9,91 zł – czyli o tyle samo, ile kosztuje połączenie pod ten numer.

Dostępne będą dwa rodzaje kont – podstawowe i familijne. Zakup przy wykorzystaniu środków z tego pierwszego będzie wymagał podania kodu. Zakup z drugiego będzie możliwy bez podawania kodu, ale możliwe będzie obejrzenie tylko filmów zgodnych z restrykcjami ustawionymi w funkcji kontroli rodzicielskiej.




Wypożyczenie filmu będzie kosztować od 1 do 15 zł – średnio od 6 do 8 zł. Planowane są promocje, w których obejrzenie filmu będzie darmowe. Każdorazowo przed zatwierdzeniem chęci obejrzenia filmu klient będzie informowany o jego cenie.

Jak zapewnia TP, film będzie możliwy do obejrzenia w chwilę po dokonaniu płatności.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~WoW  2006-09-16 15:31:00  host: ndm-gw2-nat.quest-net.pl

    Podoba mi się. Podane ceny są naprawdę konkurencyjne. No ale pewnie amatorzy P2P się ze mną nie zgodzą.

  • 0

    2. ~kacper  2006-09-16 15:39:22  host: nat-mo5.aster.pl

    wszystko zalezy od tego JAKIE to beda filmy...

  • 0

    3.  2006-09-16 16:03:01

    a dlaczego nic nie ma o urodzinowej promocji Orange?

  • 0

    4.  2006-09-16 16:05:01

    powiem tyle w sumie to nic ciekawego na urodziny Orange

  • 0

    5. ~Szalony  2006-09-16 16:25:21  host: any20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie ciekawi jakie filmy za 15zl to beda ? Chyba jakies super nowosci tuz po premierze w kinach i przed wydaniem dvd do wyporzyczalni ? Bo inaczej to bezsens placic az 15zl skoro na dvd w wypozyczalniach nowosci np w mojej okolicy sa po 8zl.

  • 0

    6.  2006-09-16 17:30:37

    haha bedzie film jak to FT przejmuje tp i jak Ludzie Są zadowoleni i wychwalają swojego Operatora :P

  • 0

    7.  2006-09-16 17:31:16

    a cena promocyjna będzie 14,99 :P

  • 0

    8. ~pwys  2006-09-16 18:02:07  host: cki28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HAHAHA 15 zł :)
    Tyle to kosztuje bilet w kinie :)

  • 0

    9.  2006-09-16 18:06:11

    nie ma sie z czego cieszyc z tego co wiem trzeba bedzie miec cyfre+, suma=abonament videostrady(min 512) + abonament cyfry + jakies filmy
    przypuszczalne ceny na miesiąc
    50+50+50=150 zł świetnie poprostu super

  • 0

    10. ~Siemano  2006-09-16 22:55:21  host: w3cache1.icm.edu.pl

    ofkoz filmy będą ze stajni ITI, bo przecież na tym polega współpraca z TVN-ITI z TP SA, że wzajemnie się wspierają materialnie :P (od czasu do cz. robiąc propagandowe reportaże w Uwadze o konkurencji partnera, np. TELE2 - więc drżyj konkurencjio, bo władca telefonów i władca opinii rozgniecie cię na miazgę)

  • 0

    11. ~  2006-09-17 11:36:23  host: inet20908-1.eranet.pl

    Do korzystania z videostrady będzie potrzeban neo512 (najmniejsza) + livebox + wykupiony abonament za videostradę. Wliczając że obecnie tepsa jeszcze nie wprowadziła neo bez abonamentu tel. to jak ktoś zamówi teraz tą usługę to go wyniesie minimum 50+28+10+1=89zł za wszystko. Ale to w pierwszym okresie, ponieważ później ceny wzrosną

  • 0

    12.  2006-09-17 16:27:14

    łał to pewnie 15PLN + 22 vat :D:D:

  • 0

    13. ~rudmar  2006-09-17 19:38:47  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    "Jak zapewnia TP, film będzie możliwy do obejrzenia w chwilę po dokonaniu płatności."
    A jak przetrwe ogladanie filmu bo costam mi sie przydazy to jeszcze raz 15 zetów ???

  • 0

    14.  2006-09-17 19:54:17

    rudmar: podejrzewam, że film będziesz mógł obejrzeć ile razy chcesz w danym czasie (24 lub 48h).

  • 0

    15. ~pferd  2006-09-18 13:05:20  host: 80.51.180.6

    czy ktos moze wie jakie promocje na neostrade beda od 1 pazdziernika??? bo ta promocja konczy sie 30.09 i niewiem czy ja brac czy czekac.

Dodaj swoją opinię